Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

as naudoju jau savaite dumbliu hidrolata. Na, gal kiek pasausina, bet nestipriai, man patinka, nes ir spuogus pasausina. bet kadangi as iskart tepu alieju tai man jis ziauriai patinka wub.gif
atgaivina oda.
Atsakyti
QUOTE(Sypsena84 @ 2010 05 31, 09:23)
as naudoju jau savaite dumbliu hidrolata. Na, gal kiek pasausina, bet nestipriai, man patinka, nes ir spuogus pasausina. bet kadangi as iskart tepu alieju tai man jis ziauriai patinka  wub.gif
atgaivina oda.

O kokį aliejų naudoji?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 05 31, 10:35)
O kokį aliejų naudoji?

ersketroziu. is ryto dar papildomai ir kremu pasitepu, jei jauciu kad tempia (pvz per PMS)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsena84: 31 gegužės 2010 - 10:37
o kas kiek laiko atsiranda aliejukų Aromanatural.lt puslapyje?smile.gif vis žiūriu, kad tų aliejų, kurių norėčiau, vis nėra :|
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 05 31, 12:02)
Šitas aliejus manė seniai vilioja wub.gif

ne veltui rolleyes.gif , man jis labai patinka wub.gif , šiaip grynų aliejų veidui nenaudoju nebent paakiams, bet kai buvo oda nusausejus ir sudirgus, vienas patepimas erškėtrožėmis labai pagerino odos būklę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 05 31, 13:02)
ne veltui rolleyes.gif , man jis labai patinka wub.gif , šiaip grynų aliejų veidui nenaudoju nebent paakiams, bet kai buvo oda nusausejus ir sudirgus, vienas patepimas erškėtrožėmis labai pagerino odos būklę smile.gif

Ne veltui aprašomas kaip labai lengvas ir atgaivinantis odą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 05 31, 12:23)
Ne veltui aprašomas kaip labai lengvas ir atgaivinantis odą smile.gif

aham, jis labai lengvas.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 05 28, 21:40)
Aki patrauke butent ta eilute, jog padeda gydyti vitiligo. Si vieta man butu pati aktualiausia g.gif

Aliejus naujas, tai atsiliepimų nėra. Aš jį pirkua dėl to, akd veikai kaip nymas, bet nesmirda biggrin.gif O jūsų problemą nedažnas turi, tai greičiausia teks pačiai bandyti cool.gif

QUOTE(Evut @ 2010 05 29, 20:22)
Tai čia veislė kitokia? O ji į vidų vartoti tinkama? Stipriai šaldo?
Būtų puiku, jei įtrauktumėt. smile.gif

Tiesiog kita kilmės šalis, kitas gamintojas ir kvapas dėl to skiriasi. Smarkiai šaldo. Bus juodas, tik deja jis brangus cool.gif

QUOTE(aqvilux @ 2010 05 31, 08:19)
Sveikos wink.gif

turiu tokį klausimuką  - ar gali dumblių ar laukinių morkų sėklų hidrolatai alergizuoti?  Ar šiaip tiesiog netikti?
Aš tai tikiuos kad tai tik sutapimas ar visai kiti veiksniai suveikė, bet veido oda staigiai išsausėjo ir vos ne atrodo kad kažkokia sausos odos plevelė susidarius - baisoka net :/

tad gal turėtumėte kokių patarimų kaip greitai padrėkinti odą?  Kažkaip anksčiau nepastebėjau jos tokio polinkio į sausumą - tad dabar net išsigandau wink.gif

Bet koks natūralus produktas gali alergizuoti, jei esat alegiška ar jautriaodė. Morkos-mažai tikėtina, dumbliai-labiau. Siūlyčiau į hidrolatą glic. įlašinti, labiau drėkintų.
Galima pasidaryti aliejinį-glic. kaukę, ar į turimą kremą glic. pridėti ir kaip kaukę panaudoti.

Meskala, link savaitės galo žvilgterkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 31 gegužės 2010 - 15:37
QUOTE(ernesin @ 2010 05 31, 12:02)
Šitas aliejus manė seniai vilioja wub.gif

pati sio aliejaus neturiu, bet sesei pirkau nuo rando, taik karts nuo karto pasotepu.patinka, veidas iskart skystesnis pasidaro.tik jau man jo kvapas doh.gif kaip zuvu tauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 31, 16:37)
Tiesiog kita kilmės šalis, kitas gamintojas ir kvapas dėl to skiriasi. Smarkiai šaldo. Bus juodas, tik deja jis brangus cool.gif



Kokia kaina? Nežinau, manau, bijosiu aš jį gert. biggrin.gif

Visai pamiršau prie praeito posto pridėti klausimą apie Jamaikinių kinrožių žiedlapius. Rašoma, kad iš jų galima daryti skaistalus. Kaip juos padaryti ir ar aha rūgštys nepaveiks odos juos naudojant? Nes gausis, kad tik ant dalies veido tas produktas bus.

Ir dar, noriu pagaminti dovanėlę draugei. Dar neturi raukšlių, yra jauna, bet tai turėtų būti priemonė jaunai moteriai, kad ji pasirūpintų savo oda, kol dar neturi raukšlių. Noriu sudėti viską, ką galima, bet jazminų ir rožių turbūt nepirksiu. Bet galit rašyt vis tiek ir brangius produktus, turėsiu minty ateičiai (arba jei laimėčiau loteriją biggrin.gif) Turėtų būti drėkinantis produktas naudoti ilgą laiką (todėl Kunigundos kažkada rašytas receptas netinka, nes jis kursais naudojamas).

Kol kas tik sugalvojau įdėti aliejų, turinčių vit. E (pvz, taukmedžio sviestas) ir vit. A (šaltalankių aliejus, kurio AN kolkas nėra?), alavijas (drėkinimui). Sojų lecitinio verta dėti? g.gif

Gal turit kuri dar kokių patarimų?


Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 31, 18:33)
Kokia kaina? Nežinau, manau, bijosiu aš jį gert. biggrin.gif

Visai pamiršau prie praeito posto pridėti klausimą apie Jamaikinių kinrožių žiedlapius. Rašoma, kad iš jų galima daryti skaistalus. Kaip juos padaryti ir ar aha rūgštys nepaveiks odos juos naudojant? Nes gausis, kad tik ant dalies veido tas produktas bus.

Ir dar, noriu pagaminti dovanėlę draugei. Dar neturi raukšlių, yra jauna, bet tai turėtų būti priemonė jaunai moteriai, kad ji pasirūpintų savo oda, kol dar neturi raukšlių. Noriu sudėti viską, ką galima, bet jazminų ir rožių turbūt nepirksiu. Bet galit rašyt vis tiek ir brangius produktus, turėsiu minty ateičiai (arba jei laimėčiau loteriją biggrin.gif) Turėtų būti drėkinantis produktas naudoti ilgą laiką (todėl Kunigundos kažkada rašytas receptas netinka, nes jis kursais naudojamas).

Kol kas tik sugalvojau įdėti aliejų, turinčių vit. E (pvz, taukmedžio sviestas) ir vit. A (šaltalankių aliejus, kurio AN kolkas nėra?), alavijas (drėkinimui). Sojų lecitinio verta dėti? g.gif

Gal turit kuri dar kokių patarimų?

o tu gal pasiklausk temoj kur pacios mergaites gamina? Ir prasau pasidalink su manim mirksiukas.gif as irgi tokio noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 31, 18:33)
Kokia kaina? Nežinau, manau, bijosiu aš jį gert. biggrin.gif

Visai pamiršau prie praeito posto pridėti klausimą apie Jamaikinių kinrožių žiedlapius. Rašoma, kad iš jų galima daryti skaistalus. Kaip juos padaryti ir ar aha rūgštys nepaveiks odos juos naudojant? Nes gausis, kad tik ant dalies veido tas produktas bus.

Ir dar, noriu pagaminti dovanėlę draugei.
Kol kas tik sugalvojau įdėti aliejų, turinčių vit. E (pvz, taukmedžio sviestas) ir vit. A (šaltalankių aliejus, kurio AN kolkas nėra?), alavijas (drėkinimui). Sojų lecitinio verta dėti? g.gif

Gal turit kuri dar kokių patarimų?

o kodėl norėtumėt gerti g.gif Šiaip geriau tada hidrolatą.

Kaip ir rašyta, rekia sumalti kinrožes, ir turėsit bordinius miltukus. Jie gi sausi, tai nieko blogo nepadarys.

Ar kremą darytumėt ar aliejų mišinį?
Atsakyti