Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Etama @ 2010 05 27, 19:27)
Kuno sviesto gaminimui geriau naudoti biciu vaska plokstelemis ar laseliais? Gal vaidenasi, bet lyg kazka per migla atsimenu, kad kazkuris is ju yra geresnis, patogesnis naudojimui ar pan. mastau.gif

Ir dar, del konservanto. Gaminsiu veido krema ir aloe geli plaukams, kuri konservanta rinktis-GSE ar naticida? Zinau, kad GSE sutraukia geli, bet gal ir be konservanto gelis isstovetu kazkiek laiko g.gif  ji naudociau tik plauku saknims itrinti.

del konservanto jau gavau ats., del biciu vasko dar tik neaisku 4u.gif
Atsakyti
Pasigaminau šiandien plaukų toniką iš dilgėlių miltelių
pagal Monicos receptą
gal kas jau tokį išbandėt? įdomu atsiliepimai smile.gif

Dar noriu pasitikslinti - turbūt jį šaldytuve laikyti, nes nemažas kiekis gavosi, greitai nesunaudosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 05 27, 19:15)
del konservanto jau gavau ats., del biciu vasko dar tik neaisku 4u.gif

turėtų būti vienodi, lašeliais gal greičiau ištirpsta
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 27, 18:13)
ne per gerai kaži šlaunims būtų? biggrin.gif


gal blush2.gif galvoju ka cia su celiulitu daryt, nes nieko nedarau smile.gif jauna liekna, jo daugiau nei pas mama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 05 28, 08:05)
gal blush2.gif  galvoju ka cia su celiulitu daryt, nes nieko nedarau smile.gif  jauna liekna, jo daugiau nei pas mama blush2.gif


tada tikriausiai geriau nusipirkti dumblių miltelių, maišyti su kokiu stipriu moliu ir vyniotis smile.gif Gautųsi ekonomiškesnis, bet ne prastesnis poveikiu variantas g.gif
Atsakyti
Koks aliejus labiausiai gydo spuogelius ir tuo pačiu šviesina jų paliktus randelius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 28, 13:11)
Koks aliejus labiausiai gydo spuogelius ir tuo pačiu šviesina jų paliktus randelius?  ax.gif

mano ziniomis tai tamanu aliejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 28, 12:19)
mano ziniomis tai tamanu aliejus smile.gif


jo, iš bazinių tai tamanai l. gerai.
Atsakyti
Visai netycia pastebejau naujiena-karanjos seklu alieju . Monica, gal gali placiau? Gal netgi atsiras jau ir isbandziusiu?
Aki patrauke butent ta eilute, jog padeda gydyti vitiligo. Si vieta man butu pati aktualiausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 27, 11:19)
Tai šios naujos pirmėtės lot. pavad. yra toks pat, tik kvepia kitaip. Greitu metu senosios neturėsiu, jei iš vis kada turėsiu, nes šita mane apžavėjo rolleyes.gif , gaila tik kad nepigi 1 pirkėja pasakė, kad kvepia kaip saldainiai "After eight" biggrin.gif


Tai čia veislė kitokia? O ji į vidų vartoti tinkama? Stipriai šaldo?

QUOTE(Monica @ 2010 05 27, 12:10)
Vitulka, kaip supratau, reiks ir juodą molį įtraukti į asortimentą.



Būtų puiku, jei įtrauktumėt. smile.gif
Atsakyti
monikos pipirmete tikrai kvepia kaip after eight;>
Atsakyti
Sveikos wink.gif

turiu tokį klausimuką - ar gali dumblių ar laukinių morkų sėklų hidrolatai alergizuoti? Ar šiaip tiesiog netikti?
Aš tai tikiuos kad tai tik sutapimas ar visai kiti veiksniai suveikė, bet veido oda staigiai išsausėjo ir vos ne atrodo kad kažkokia sausos odos plevelė susidarius - baisoka net :/

tad gal turėtumėte kokių patarimų kaip greitai padrėkinti odą? Kažkaip anksčiau nepastebėjau jos tokio polinkio į sausumą - tad dabar net išsigandau wink.gif
Atsakyti