Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Sveikos mergaites, sakykit o nera blogai kasdien ryte ir vakare po prausimosi pursti hidrolata ant veido? Gal sakau kas per daug tas irgi negerai.. g.gif
Jis jau man pasidare neatsiejamas nuo visos grandines privalomu priemoniu. Siaip tai viskas gerai, tik dabar susimasciau, kad paskui kas neislystu...

Ir dar klausimas. Skaiciau kad ersketroziu aliejus labai tinka paakiams. Nors visas jo aprasymas labiau orientuotas i brandzia oda? Ar man neturinciai 30 metu nebus jis per sunkus paakiu odai?
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 05 27, 13:47)
Sveikos mergaites, sakykit o nera blogai kasdien ryte ir vakare po prausimosi pursti hidrolata ant veido? Gal sakau kas per daug tas irgi negerai.. g.gif 
Jis jau man pasidare neatsiejamas nuo visos grandines privalomu priemoniu. Siaip tai viskas gerai, tik dabar susimasciau, kad paskui kas neislystu...

Ir dar klausimas. Skaiciau kad ersketroziu aliejus labai tinka paakiams. Nors visas jo aprasymas labiau orientuotas i brandzia oda? Ar man neturinciai 30 metu nebus jis per sunkus paakiu odai?

Hidrolatas tikrai nebus blogai, nebet būtum alergiška kokiam nors augalui ar pan., o šiaip kaip tik atgaivins ir prisidės prie odos puoselėjimo mirksiukas.gif

Man taip pat nėra 30, erškėtrožių aliejų naudoju drąsiai, tiek vieną, tiek dabar pasidariau su juo kremuką. Manau nėra ko baimintis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 05 27, 13:10)
Hidrolatas tikrai nebus blogai, nebet būtum alergiška kokiam nors augalui ar pan., o šiaip kaip tik atgaivins ir prisidės prie odos puoselėjimo mirksiukas.gif
Man taip pat nėra 30, erškėtrožių aliejų naudoju drąsiai, tiek vieną, tiek dabar pasidariau su juo kremuką. Manau nėra ko baimintis. 4u.gif

Visškai pritariu. Aš hidrolatą naudoju min 2kart/dieną, nieko blogo jis tikrai nepadarys. o po prausimo manau būtina juo pasipurkšti.

Ačiū Bitute už pipirmėtės pagyras rolleyes.gif Va tikrai gersu produktus nesunku girti, ką man daryti su prekėm, kurios nepateisino vilčių ir ranka nekyla jas pardavinėti doh.gif Matyt kokį naują skyrelė-"išparduotuvė " reik atidaryti, ir už savikainą atidavinėti ar dar pigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 27 gegužės 2010 - 14:11
QUOTE(Monica @ 2010 05 27, 14:48)
Va tikrai gersu produktus nesunku girti, ką man daryti su prekėm, kurios nepateisino vilčių ir ranka nekyla jas pardavinėti doh.gif Matyt kokį naują skyrelė-"išparduotuvė " reik atidaryti, ir už savikainą atidavinėti ar dar pigiau


O kokie nepateisino lukesciu? as to AN dar neradau unsure.gif
mes cia tuojaus suvartosim jeigu ka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 27 gegužės 2010 - 14:25
QUOTE(Bitute32 @ 2010 05 27, 14:19)
O kokie nepateisino lukesciu? as to AN dar neradau  unsure.gif
mes cia tuojaus suvartosim  jeigu ka bigsmile.gif

taigi kaip minėjau, kad jie ir neįkelti cool.gif Pvz laimų ea, jazm. absoliutas (pardavinėju aukšč. kokybės, o šitas yra ekonominis variantas, na kūno kremui pakvėpinti tinkamas), benzoinas su propilenglikoliu, keli mangų sv. variantai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 05 27, 15:07)
O kodėl ne? yra gi SM tema ekol. priemonių išparduotuvė - manau, kad tikrai išpirktų wink.gif

Aš irgi taip manau smile.gif O koks ea labiausiai tinka nuo spuogų? Žinau, kad arbatmedžio tinka, bet lyg ir kažkoks 'stipresnis' yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 27, 17:12)
Aš irgi taip manau smile.gif O koks ea labiausiai tinka nuo spuogų? Žinau, kad arbatmedžio tinka, bet lyg ir kažkoks 'stipresnis' yra g.gif

Manuka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 27, 08:02)
o tai jus maisot hidrolata su moliu mastau.gif gal ir man pabandyt. Vitulka, Honey, o koks poveikis dumbliu hidr jusu odai? ar ilgai naudojat?

aš ilgai, jau mėnesį gal, bet tik kartą savaitėj dedu molį ant veido smile.gif
nežinau koks poveikis blush2.gif dumbliai stangrina, to ir tikiuos

QUOTE(Monica @ 2010 05 27, 11:10)
Vitulka, kaip supratau, reiks ir juodą molį įtraukti į asortimentą.

jei tik būna ekologiško thumbup.gif

QUOTE(Odrey @ 2010 05 27, 12:47)
Ir dar klausimas. Skaiciau kad ersketroziu aliejus labai tinka paakiams. Nors visas jo aprasymas labiau orientuotas i brandzia oda? Ar man neturinciai 30 metu nebus jis per sunkus paakiu odai?


Labai lengvas aliejus, man irgi nėr 30, tepu drąsiai ax.gif
QUOTE(Brasa @ 2010 05 27, 14:07)
O kodėl ne? yra gi SM tema ekol. priemonių išparduotuvė - manau, kad tikrai išpirktų wink.gif

negalima ir geriau nebandyt net ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 27, 09:02)
o koks poveikis dumbliu hidr jusu odai? ar ilgai naudojat?

Aš nereguliariai naudoju, tai nepasakysiu tiksliai, ar yra koks poveikis. Bet kad odą įtempia pasipurškus, tai faktas ax.gif
Atsakyti
jei dumbliu hidrolatu purksti slaunis, sumazes celiulitas gal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 05 27, 17:11)
jei dumbliu hidrolatu purksti slaunis, sumazes celiulitas gal lotuliukas.gif


ne per gerai kaži šlaunims būtų? biggrin.gif
Atsakyti
Kuno sviesto gaminimui geriau naudoti biciu vaska plokstelemis ar laseliais? Gal vaidenasi, bet lyg kazka per migla atsimenu, kad kazkuris is ju yra geresnis, patogesnis naudojimui ar pan. mastau.gif

Ir dar, del konservanto. Gaminsiu veido krema ir aloe geli plaukams, kuri konservanta rinktis-GSE ar naticida? Zinau, kad GSE sutraukia geli, bet gal ir be konservanto gelis isstovetu kazkiek laiko g.gif ji naudociau tik plauku saknims itrinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 27 gegužės 2010 - 18:34