Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Sveikos mielosios. Esu naujoke, todel labai noreciau paklausti patarimuku. Man 23 metai ir as esu nepatenkinta savo odos isvaisda verysad.gif
Dideliu problemu nera, taciau ji tokia isblukus, yra mazu rauksleliu, ypac paakiu srityje, kaip ja atgaivinti ir padaryti skaistesne, nes mano amziaus merginos atrodo kur kas sveikesnes odos nei as... g.gif
Is anksto ACIU uz patarimukus... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute86 @ 2010 05 26, 21:52)
Sveikos mielosios. Esu naujoke, todel labai noreciau paklausti patarimuku. Man 23 metai ir as esu nepatenkinta savo odos isvaisda verysad.gif
Dideliu problemu nera, taciau ji tokia isblukus, yra mazu rauksleliu, ypac paakiu srityje, kaip ja atgaivinti ir padaryti skaistesne, nes mano amziaus merginos atrodo kur kas sveikesnes odos nei as... g.gif
Is anksto ACIU uz patarimukus... drinks_cheers.gif



pabandyk sita recepta:
http://www.aromata.l.../produktas/484/

man jis labai gerai suveike;>
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 08:19)
joo... man dumbliu hidrolatio kvapas kaip tualeto  doh.gif  ziaurus man kvapas, bet aj, dzin, istversiu.


turiu ir aš. Nieko baisaus tas kvapas, ko jūs jo purtotės g.gif man višnevskį primena.

Rasulo molis labai fainas, po jo oda švelni, minkšta, jokio kremo nereik. Bet poras valo šiaip sau. Ant nosies po molio vis inkštirai lieka, su pirštais reik padėt išlįst smile.gif

QUOTE(meskute86 @ 2010 05 26, 20:52)
Sveikos mielosios. Esu naujoke, todel labai noreciau paklausti patarimuku. Man 23 metai ir as esu nepatenkinta savo odos isvaisda verysad.gif
Dideliu problemu nera, taciau ji tokia isblukus, yra mazu rauksleliu, ypac paakiu srityje, kaip ja atgaivinti ir padaryti skaistesne, nes mano amziaus merginos atrodo kur kas sveikesnes odos nei as... g.gif
Is anksto ACIU uz patarimukus... drinks_cheers.gif

reiktų bent jau temą perskaityt. Ant lėkštutės niekas neatneš schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 26, 22:43)
Rasulo molis labai fainas, po jo oda švelni, minkšta, jokio kremo nereik. Bet poras valo šiaip sau. Ant nosies po molio vis inkštirai lieka, su pirštais reik padėt išlįst  smile.gif


Na, kad turbūt tiesiogiai joks molis inkštiro "neištrauks"... ax.gif O šiaip stipresnis šiuo atžvilgiu žaliasis.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 26, 21:59)
Na, kad turbūt tiesiogiai joks molis inkštiro "neištrauks"...  ax.gif O šiaip stipresnis šiuo atžvilgiu žaliasis.

ištraukt tai žinoma ne, nėra stebuklingos priemonės, bet po juodo molio nosis tikrai geriau išvalyta smile.gif
aš ir žalią turiu, ir raudoną smile.gif
po kartą abu bandžiau, bet karto neužtenka schmoll.gif
Apie Rasulo molį jau turiu nuomonę ax.gif tikrai labai švelnus, jautriai odai superinis.
visus moliu maišau su dumblių hidrolatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 09:19)
joo... man dumbliu hidrolatio kvapas kaip tualeto  doh.gif  ziaurus man kvapas, bet aj, dzin, istversiu.

Įdomūs kvapai pas jūs tualetuose... biggrin.gif Juokauju ax.gif Man tai dumblių hidr ir kvepia (???) dumbliais. Gerai, kad kvapas trumpai tesilaiko, tai pasipurškusi sekundei sulaikau kvėpavimą ir paskui jau viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 26, 23:57)
Įdomūs kvapai pas jūs tualetuose... biggrin.gif Juokauju ax.gif 

pas MB bute tulike toks kvapas biggrin.gif

o tai jus maisot hidrolata su moliu mastau.gif gal ir man pabandyt. Vitulka, Honey, o koks poveikis dumbliu hidr jusu odai? ar ilgai naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 27 gegužės 2010 - 08:06
QUOTE(Monica @ 2010 05 26, 13:48)
kas be ko, gi daugumos tokių priemonių sudėty yra dumblių smile.gif Daromi visoki įvyniojimai ir t.t.


na viskas, baigiu ir aš to dumblių hidrolato užsimanyti doh.gif nes celiulitas, nors ir ne baisiausios stadijos, bet jau senokai nervus gadina..
beje, taip pat noriu prisidėti prie Jums, Monica, skirtų pagyrų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 16:27)
merginos, o koki EA patartumete veidui drekinti 9imaisyti i bazini alieju ar krema, kauke)

ar kas bande apelsinu raudonuju EA? http://www.aromanatu...sinensis-1.html


turiu sita EA, kvapas tai fantaskiskai skanus, toks saldus mmm...dedu ji ir i kremus ir i vazelina lupoms.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 26, 19:46)
O paprastos pipirmėtės (Mentha x piperita) dar bus?

Tai šios naujos pirmėtės lot. pavad. yra toks pat, tik kvepia kitaip. Greitu metu senosios neturėsiu, jei iš vis kada turėsiu, nes šita mane apžavėjo rolleyes.gif , gaila tik kad nepigi 1 pirkėja pasakė, kad kvepia kaip saldainiai "After eight" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 27 gegužės 2010 - 10:40
Vitulka, kaip supratau, reiks ir juodą molį įtraukti į asortimentą. O man kaukių efektą padidina ea ar kokie miltukai.
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 05 27, 13:20)
oo, sakai after eight?biggrin.gif tai tada laukiu nesulaukiu, kada pasiimsiu;>


Ka jus, After Eight ne tokie gardus kaip naujasis pipirmetes EA bigsmile.gif

'After Eight' skanaujame tikrai juoda kartu sokolada, o stai naujoji pipirmete turi daugiau pienisko sokolado skoni, bet ne kokio Princo sokolado skoni, o ekologisko pienisko sokolado skoni kur kakava labai saldziai atsiskleidzia ir visai kitaip negu iprastuose pieniskuose sokoladuose. Beje yra tokie (Soprano ledaineje) nauji pienisko sokolado ledai ....mmmm tai stai pipirmete turi grynai tu ledu skonio atsvaitus.... neimanomai gardi pipirmete EA pavidale thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 27 gegužės 2010 - 12:30