Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Dolphin @ 2010 05 26, 12:18)
mano mama irgi sake, kad smirda, bet efektas permuse visus kvapus  tongue.gif  prase pakartot, nes tikrai liko labai patenkinta. sake visa diena oda buna tokia isitempusi, lyg ir rauksleliu atrodo maziau smile.gif taigi, norit efekto-kentekit lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

g.gif hmm, as neturiu rauksliu biggrin.gif bet man patempia, man idomu ar man ji galima naudot jei man 25... bet siaip oda tokia maziau pavargus atrodo siandien..
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 05 26, 12:32)
čia po vieno panaudojimo?  biggrin.gif

matau kada nors siek tiek graziau biggrin.gif cia po dvieju kartu panaudojimo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 11:36)
matau kada nors siek tiek graziau  biggrin.gif 


tu į soliariumus vaikštai? Nevaikščiok, mažiau problemų turėsi wink.gif Man net vasarą oda iš arti atrodo labiau pavargusi negu kitu sezonu. Čia žiūrint iš arti, nes iš toliau įdegis duoda savo - veidas tarsi atsigavęs, spindi smile.gif

mačiau, Monica jau turi marulų. Kadangi pati kaip mišriaodė jaučiu jam dideles simpatijas, tai atkreipiu jūsų dėmesį, kad jame puiku visokias ištraukas darytis. Ir šiaip man jis numeris vienas iš visų veido odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 26, 12:51)

mačiau, Monica jau turi marulų. Kadangi pati kaip mišriaodė jaučiu jam dideles simpatijas, tai atkreipiu jūsų dėmesį, kad jame puiku visokias ištraukas darytis. Ir šiaip man jis numeris vienas iš visų veido odai smile.gif

kokias ištraukas dareisi? (ar čia KN eliksyrai), ar jas naudoji vienas veidu, ar maišai į kremus ir pan., ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 26, 12:51)
tu į soliariumus vaikštai? Nevaikščiok, mažiau problemų turėsi wink.gif Man net vasarą oda iš arti atrodo labiau pavargusi negu kitu sezonu. Čia žiūrint iš arti, nes iš toliau įdegis duoda savo - veidas tarsi atsigavęs, spindi smile.gif

mačiau, Monica jau turi marulų. Kadangi pati kaip mišriaodė jaučiu jam dideles simpatijas, tai atkreipiu jūsų dėmesį, kad jame puiku visokias ištraukas darytis. Ir šiaip man jis numeris vienas iš visų veido odai smile.gif

galit ikelt nuoroda i marulu alieju? noreciau paskaityt, kazkaip negaliu rasti jo...

zinau kad soliariumas kenkia, bet... unsure.gif esu iki pamelynavimo balta... tai man negrazu. tai siek tiek parusvinu veida, ne iki isprotejimo bet vos vos... o veidukas nukencia, pavargo jau unsure.gif tikiuosi atgaivint rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu ir as dumbliu hidrolata isbandyti, pakritusi oda zandu, juoko raukslytes matosi, bet zandai l.jautrus ir kuperoziniai. turiu iv. dumbliu miltuku, bet kauke su jais netgi ant kaktos dedant lieka paraudusi oda, tai apie zandus patylesiu doh.gif

Ar hidrolatas nesuerzins odos? Tinkamas panaudoti kuperozinei, jautriai odai? Kas antra d. ryte pvz. pasipurksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 26, 11:18)
mano mama irgi sake, kad smirda, bet efektas permuse visus kvapus  tongue.gif  prase pakartot, nes tikrai liko labai patenkinta. sake visa diena oda buna tokia isitempusi, lyg ir rauksleliu atrodo maziau smile.gif taigi, norit efekto-kentekit lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif


na kai jau bus raukšlelių gal tada ir bus poreikis, bet dabar užtenka ir kitų hidrolatų ax.gif o gal dumbliai ir celiulitui kažkokį poveikį turi?
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 05 23, 16:26)
Dariau veidui kremuką, kai sudėjau išpkaltą masę į induką, viskas buvo gerai, bet po kiek laiko pastebėjau, kad nuo kremo atsikyrė keli lašeliai vandens. Anksčiau nieko panašaus nebuvo, tiesa, tada nedėjau GSE.

Kremo sudėtis: avokado al, jojoba al, kakavos sv, kokosų al, pipirmėčių hidrolatas, emulsinis vaškas, vitaminas E, GSE, glicerinas, EA.


Atidžiai skaitydama iš Aroma zone atspausdintus aprašymus radau, kad vis tik GSE gali suskystinti nelabai stabilią emulsiją, kai per mažai emulsiklio. Man taip ir buvo gaminant kremą - be svarstyklių dėjau emulsinio vaško iš akies, išsukus buvo dar nebloga konsistencija, bet įlašinus GSE liko labai skysta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 26 gegužės 2010 - 13:09
QUOTE(Etama @ 2010 05 26, 12:23)
Noriu ir as dumbliu hidrolata isbandyti, pakritusi oda zandu, juoko raukslytes matosi, bet zandai l.jautrus ir kuperoziniai. turiu iv. dumbliu miltuku, bet kauke su jais netgi ant kaktos dedant lieka paraudusi oda, tai apie zandus patylesiu doh.gif

Ar hidrolatas nesuerzins odos? Tinkamas panaudoti kuperozinei, jautriai odai? Kas antra d. ryte pvz. pasipurksti g.gif

Hidrolatas veikia švelniau, be to galima daryti mišinį, tai būtų dar mažesnė koncentracija.

QUOTE(mecia @ 2010 05 26, 12:26)
na kai jau bus raukšlelių gal tada ir bus poreikis, bet dabar užtenka ir kitų hidrolatų ax.gif o gal dumbliai ir celiulitui kažkokį poveikį turi?

kas be ko, gi daugumos tokių priemonių sudėty yra dumblių smile.gif Daromi visoki įvyniojimai ir t.t.

QUOTE(Rkatyte @ 2010 05 26, 13:04)
radau, kad vis tik GSE gali suskystinti nelabai stabilią emulsiją, kai per mažai emulsiklio.

kokia šaunuolė, kad suradai smile.gif Aš visad atsveriu vaškus, tai nepasitaikė, kad būtų per mažai, matyt dėl to man ir neskytėja. Prirašysiu šią pastabą aprašyme, ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos, o koki EA patartumete veidui drekinti 9imaisyti i bazini alieju ar krema, kauke)

ar kas bande apelsinu raudonuju EA? http://www.aromanatu...sinensis-1.html
Atsakyti
Stebuklinga kauke mano sausiems, luzinejantiems plaukams: 1 saukstas kokoso aliejaus, 1 saukstas semenu aliejaus, 1 arbat. saukstelis tamanu aliejaus, 0.4 arbat saukstelio fitokeratinu, istirpdytu roziu hidrolate.
Palaikius 2 val - tiesiog neatpazistami smile.gif Spindintys, svelnus, sveiki smile.gif
Atsakyti
Koks aliejus tinkamiausias spuoguotos, nešvarios veido odos priežiūrai? Žiūriu yra naujų aliejų, kurie irgi gydo spuogus ir nežinau ar geriau lazdynų riešutų aliejus, ar kažkuris iš tų naujų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 25, 14:57)
dabar įspūdžiai apie naujai gautus ea rolleyes.gif naujoji pipirmėtė (premium beje biggrin.gif ) kvepia... šokoladu ar kakavos absoliutu, kas uosčiusios. Valgyti ją norisi biggrin.gif , seniau gautas mėginėlis nebuvo toks puikus ax.gif .



O paprastos pipirmėtės (Mentha x piperita) dar bus?
Atsakyti