Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Bitute32 @ 2010 05 25, 16:26)
Gal kas rekomenduotumet ka tepti ant nagu odeliu
kad jos stebuklingai isnyktu  biggrin.gif


Atsakymas ne visai į temą, bet geriausia jas tiesiog nuolat atstuminėti - pavyzdžiui, švelniai su rankšluosčiu, kaskart po rankų plovimo, kai suminkštėjusios yra. Arba patepus aliejumi (tuo pačiu ir nagams sveika).
Bent jau man tikrai užtenka to, niekada niekuo odelių nenaikinau... ax.gif O jei kažkur jau prisireikia, tai mažom žirklutėm, nors stengiuosi kuo rečiau.
Atsakyti
Kas zino, kaip kvepia mimozos ir baltasis lotosas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 05 25, 18:06)
Kas zino, kaip kvepia mimozos ir baltasis lotosas  blush2.gif

mimozų turiu mėginėlį, galėsiu duot pauostyti mirksiukas.gif. Mimozų vaškas analogiško tik silpnesnio kvapo.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 25, 18:15)
mimozų turiu mėginėlį, galėsiu duot pauostyti mirksiukas.gif. Mimozų vaškas analogiško tik silpnesnio kvapo.

aciuks.gif Jau keleta menesiu dairausi mimozu kvapo, net nezinau kaip kvepia, bet mane tiesiog traukia lotuliukas.gif
Monicute o koks konservantas tinkamas viskam g.gif As galvoju susimeistraut geli vasarai, bet kad but tinkamas ir kremu naudojimui, nes mano turimo vit.E tai nepakanka konservavimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 05 25, 18:37)
aciuks.gif  Jau keleta menesiu dairausi mimozu kvapo, net nezinau kaip kvepia, bet mane tiesiog traukia  lotuliukas.gif 
Monicute o koks konservantas tinkamas viskam g.gif  As galvoju susimeistraut geli vasarai, bet kad but tinkamas ir kremu naudojimui, nes mano turimo vit.E tai nepakanka konservavimui  g.gif


Ekokonservantas viskam tinka. Gal jau būsiu gavusi magnolijas. Va tas kvapas tai l. skanus. Tu tik man primink, kad duočiau pauostyti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 25, 15:30)
dumblių kaip krabų lazdelės, o šlamučių man kaip degimo, nors daugeliui jis džiovintais obuoliais dvelkia wink.gif Nosies pokštai, taip sakant biggrin.gif


turiu aš šlamučių dabar, jie man iš pradžių tokia lyg nudukusia coca-cola kvepėjo lotuliukas.gif bet dabar lyg ir nieko, greitai tas kvapas išgaruoja ir nejaučiu jo.. bet va jaučiu dumblių tai net nebandysiu, nes jau ko ko, bet krabų lazdelių kvapo negaliu pakęsti..
Atsakyti
joo... man dumbliu hidrolatio kvapas kaip tualeto doh.gif ziaurus man kvapas, bet aj, dzin, istversiu.

Vakar isigijau dumbliu hidrolato ir ersketroziu alieju. Jau spejau 2 kartus pasitepti bigsmile.gif man patiko. Dumbliu hidrolatas stangrina itempia oda, bet man patinka efektas. nejauciu saussinimo, nes po keliu minuciu tepiau alieju.
Ersketroziu aliejus gerai isigeria, pamaitina oda. Zymiai geriau nei kokosu al, kuris ilgai neisigeriai man.
siandien mano oda graziau atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Monica,

Koki aliejuka patartumete paakiu prieziurai ?
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 08:19)
joo... man dumbliu hidrolatio kvapas kaip tualeto  doh.gif  ziaurus man kvapas, bet aj, dzin, istversiu.

Vakar isigijau dumbliu hidrolato ir ersketroziu alieju. Jau spejau 2 kartus pasitepti  bigsmile.gif  man patiko. Dumbliu hidrolatas stangrina itempia oda, bet man patinka efektas. nejauciu saussinimo, nes po keliu minuciu tepiau alieju.
Ersketroziu aliejus gerai isigeria, pamaitina oda. Zymiai geriau nei kokosu al, kuris ilgai neisigeriai man.
siandien mano oda graziau atrodo  rolleyes.gif


Kur tepi ersketroziu alieju ? Veido ar kuno oda ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 26 gegužės 2010 - 08:39
QUOTE(lauryna @ 2010 05 26, 09:29)
Monica,

Koki aliejuka patartumete paakiu prieziurai ?
Papildyta:
Kur tepi ersketroziu alieju ? Veido ar kuno oda ?

tepu veido oda, ir paakius, parasyta, kad tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2010 05 26, 08:29)
Koki aliejuka patartumete paakiu prieziurai ?
Papildyta:
Kur tepi ersketroziu alieju ? Veido ar kuno oda ?

Paakiu prieziurai tinka ersketroziu aliejus. Tik mano nuomone butu kiek prabangu tepti visa kuna su ersketroziu al., be to jis labai lengvutis, man puikiai tinka veidui.
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2010 05 26, 08:15)
turiu aš šlamučių dabar, jie man iš pradžių tokia lyg nudukusia coca-cola kvepėjo lotuliukas.gif bet dabar lyg ir nieko, greitai tas kvapas išgaruoja ir nejaučiu jo.. bet va jaučiu dumblių tai net nebandysiu, nes jau ko ko, bet krabų lazdelių kvapo negaliu pakęsti..

mano mama irgi sake, kad smirda, bet efektas permuse visus kvapus tongue.gif prase pakartot, nes tikrai liko labai patenkinta. sake visa diena oda buna tokia isitempusi, lyg ir rauksleliu atrodo maziau smile.gif taigi, norit efekto-kentekit lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 26, 08:19)
siandien mano oda graziau atrodo  rolleyes.gif


čia po vieno panaudojimo? biggrin.gif
Atsakyti