Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(pilveliukas @ 2010 04 25, 18:48)
o ka maot apie elidel 1proc. krema ar jis nuramintu oda nrs kas liecia sudeti nieko nesuprantu
pimekrolimusas daugiau nieko neparasyta


elidelis skirtas atopiniam dermatitui gydyti.
Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2010 04 25, 18:32)
4u.gif na va sumaisiau glicerina su vandeniu ir purksiuosi gal praeis tas skausmas , o del sviesmedzio jei aliejai kemsa tas pats jausmas sausumo netinka tai ars su sviesmedziu nebus tas pats


ka tie aliejai gali kimsti kai sausa oda?
as sviestmedi tepu ant dermatito pazeistu vietu net.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 04 25, 18:32)
4u.gif na va sumaisiau glicerina su vandeniu ir purksiuosi gal praeis tas skausmas , o del sviesmedzio jei aliejai kemsa tas pats jausmas sausumo netinka tai ars su sviesmedziu nebus tas pats

nemanau, nes bepantenas tai gi labai net riebus kremas. 4u.gif pabandyt verta jei turi 4u.gif
Atsakyti
nea sviestamedzio neturiu, o elidelis zinau kam skirtas bet va pasitepiau ir aprimo veidas iskarto, o aliejai visi tikrai duoda toki sausumo jausma net veida persteti poradeda , na netinka man nors tu ka tai tikraiausiai teisi monica as alergiska natutr . produktams nors pvz. medaus kaukes tinka, rasulio molis tinka smile.gif bet gal tiesiog dabar reik pirma uzgydyt veida o tada vel ziuret
g.gif
Atsakyti
Tuo pačiu pakrykštausiu - išbandžiau aloe gelį plaukams, tai pirmą kartą po n metų galiu ir antrą dieną eiti į žmones palaidais plaukais thumbup.gif Plius kitas geliukas, kurį papildžiau alksnio ir rožių milteliais, nuostabiausiai tinka odai, pagerinus pantenoliu ir glicerinu odos netraukia (vos vos pradžioj, bet greit praeina).
Taigi, šių metų mano metų pirkinys - aloe gelio milteliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 balandžio 2010 - 00:22
laba,esu visiska naujoke nat. kosmetikos srity, bet ziauriai noriu isbsndyti visus tuos hidrolatus aliejus ir t.t. apie kuriuos jus cia kalbate blush2.gif Kadangi oda mano jau prie brandesniu, ar nebutu nesamone, jei pabandyciau pries nakti pasipurksti oda morku seklu hidrolatu, o po to pasitepti Argano aliejumi, nos radau ir alieju misini brandziai odai(i sudeti ieina t.p. argano al.)?Aciu 4u.gif
Atsakyti
labai geras pasirinkimas, jei tik niekam nesi alergiška drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 26, 14:25)
labai geras pasirinkimas, jei tik niekam nesi alergiška  drinks_cheers.gif

aciuks.gif O ka patartumet rinktis, ar gryna argano al. ,ar alieju misini g.gif ?
Atsakyti
būtų gerai, kad Monica pakonsultuotų, bet kad jos nėra, tai savo nuomonę pasakysiu ax.gif Man naudoti aliejus po vieną yra geriau norint juos išsitestuoti, kuris tinka individualiai, o kuris ne. Nes būna, kad daliai alergija kokia išlenda ar pastebimas odos kimšimas. O iš sumakaluotų mišinių sunku atskirti, kuris aliejus taip veikia smile.gif Be to, tiks-patiks, bus noro - atsargos plėsis ir asmeniškai bus galima mišinuką pasidaryti smile.gif

be to, argano aliejus yra labai turtingas - jis ir visam veidui, ir paakiams puikiai tinkamas, tai nemanau, kad galima apsišauti perkant jį, o ne mišinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 24, 18:59)
tai vat, AN milteliai kvepia kaip iš Tymo  cool.gif

blush2.gif man tai jie smirdi vis tiek, niekaip neprisiversciau tarkim kokios voneles kojoms su jais pasidaryti, nebent su braskiu ar karameles ekstraktu kvapa permustu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 26, 13:19)
man tai jie smirdi vis tiek, niekaip neprisiversciau tarkim kokios voneles kojoms su jais pasidaryti, nebent su braskiu ar karameles ekstraktu kvapa permustu  lotuliukas.gif


jei pradėčiau kažką numušinėti, tai išvis Šakių rajonas nosiai būtų doh.gif Šiandien vakare patirpinsiu aš jų, pažiūrėsiu, ar baisus tas vilkas, kokį pieši biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 26 balandžio 2010 - 13:36
Merginos, o gal galit pakomentuoti kodel taip kainos skiriasi argano aliejaus Kvapu namuose ir AromaNatural g.gif ?Mane domina kokybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2010 04 26, 21:17)
Merginos, o gal galit pakomentuoti kodel taip kainos skiriasi argano aliejaus  Kvapu namuose ir AromaNatural g.gif ?Mane domina kokybe 4u.gif


Šitas klausimas jau tampa tradiciniu... biggrin.gif
Atsakyti