Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Eve-line @ 2010 05 25, 12:05)
o gal koki hidrolata patartumete sausokai odai? kiek skaitau atsiliepimus - vos ne visi hidrolatai tik sausina oda..  unsure.gif gal dumbliu hidrolata isbandyt, ar kas bande?  g.gif


mamos labai sausa oda, naudoja apelsinu ziedu, kartais po jo net kremo nebetepa;>
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 05 25, 12:23)
mamos labai sausa oda, naudoja apelsinu ziedu, kartais po jo net kremo nebetepa;>

O glicerino dėtą į hidrolatą? Nes man be glicerino kol kas niekas netiko, nors T zona pas mane ir linkus riebaluotis.
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 05 25, 12:24)
O glicerino dėtą į hidrolatą? Nes man be glicerino kol kas niekas netiko, nors T zona pas mane ir linkus riebaluotis.


nea.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 25, 11:05)
o gal koki hidrolata patartumete sausokai odai?


morkų smile.gif
Atsakyti

Patarkit,kuo geriau butu tepti kojas,po depiliacijos,kad plaukeliai neiaugtu. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 05 25, 12:50)
Patarkit,kuo geriau butu tepti kojas,po depiliacijos,kad plaukeliai neiaugtu. 4u.gif  smile.gif


tam naudojami papaino milteliai
Atsakyti
as dar pas jus, kadangi jus jau ilgai naudojat AN aliejus ir kt produkcija, patarkit ka galeciau isigyti misriai, pavargusiai odai, linkusiai serpetuoti. Megstu soliariume lankytis. man 25m.
Gal aloe fitolis greiciai atkurtu veida? Koki minimalu krepseli isigyti?
Atsakyti
Gal kuri galėtų sulyginti dumblių ir šlamučių hidrolatų kvapus? 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia noriu padėkoti Jums, brangiosios, už gražius žodžius, pasitikėjimą 4u.gif Sunkiais ar nesėkmingais momentais jūsų palaikymas skatina nenuleisti rankų ir visko nemesti, o tęsti pradėtą veiklą 4u.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 05 25, 11:05)
o gal koki hidrolata patartumete sausokai odai? kiek skaitau atsiliepimus - vos ne visi hidrolatai tik sausina oda..  unsure.gif gal dumbliu hidrolata isbandyt, ar kas bande?  g.gif

iš dabar turimų siūlyčiau pelargonijas. Kaip buvo minėta, nepakenktų glicerino ar kokio hidoglicerininio ekstrakto lašelis. Iš aliejų dar galėtumėte erškėtrožes, marulą pabandyti.

dabar įspūdžiai apie naujai gautus ea rolleyes.gif naujoji pipirmėtė (premium beje biggrin.gif ) kvepia... šokoladu ar kakavos absoliutu, kas uosčiusios. Valgyti ją norisi biggrin.gif , seniau gautas mėginėlis nebuvo toks puikus ax.gif .
Citronela gan pakenčiama, gaivi, nepalygint su anskčiau pirkta iš Styx, kai niekur kitur Lt nebuvo. Papildžiau ir kitų ea, tinkamų nuo vabzdžių, atsargas. Šiom dienom pasistengsiu parašyti receptų nuo kraujasiurbių.

Eve-line, deja soliariumas l. smarkiai prisideda prie odos senėjimo, pavargimo, sausėjimo, nešnekant apie odos vėžio grėsmę.tai gal vertėtų pamąstyti apie priežasčių, o ne pasekmių šalinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o koks yra čampakų vaško kvapas? Ar vaškai neturi kvapo? Pagalvojau gal į lūpų balzamą vietoj bičių vaško dėti čampako? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas rekomenduotumet ka tepti ant nagu odeliu
kad jos stebuklingai isnyktu biggrin.gif

alvoju, ar AHA rugstis meginti ar papaina, gal kas turite patirties? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2010 05 25, 13:56)
Gal kuri galėtų sulyginti dumblių ir šlamučių hidrolatų kvapus? 4u.gif


dumblių kaip krabų lazdelės, o šlamučių man kaip degimo, nors daugeliui jis džiovintais obuoliais dvelkia wink.gif Nosies pokštai, taip sakant biggrin.gif

QUOTE(Di72 @ 2010 05 25, 14:48)
Merginos, o koks yra čampakų vaško kvapas?


kaip čampakų wub.gif

QUOTE(myself @ 2010 05 25, 15:12)
Nejaugi niekas nežinote.


myself, na nepergyvenk tu taip dėl tų kelių lašelių smile.gif Aliejai, EA, hidrolatai nėra vienodi, nes skiriasi ir tiekėjai, ir sezonai, ir gamtinės sąlygos kiekvienais metais, atitinkamai jie kartais netikėtų cirkų mums padaro. Tai nėra laboratorijose kepamos negyvos sintetinės molekulės a la kaip padėjai, taip ir rasi smile.gif

čia daug plėstis galima, knygose irgi apie rašoma, kad dirbant su natūraliomis, gyvomis medžiagomis rezultatas kartais gali gautis nenuspėjamas 4u.gif

plius, priklauso ir nuo aliejų. Vieni emulguoja geriau, kiti prasčiau, kai mes juos dažniausiai renkamės principu tinka/patinka. Kiek pamenu, būtent simondsijos gali papokštauti, sunkiau susirišti su vandenine dalimi smile.gif

todėl tikriausiai dėl kelių atsiskyrusių tavo lašelių reiktų atlikti aibę sudėtingiausių tyrimų, kad pasakytų ekspertai, kodėl taip nutiko smile.gif Mes tikrai nesugebėsim tau to pasakyti nė viena mirksiukas.gif
Atsakyti