Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Rasma @ 2010 05 22, 20:57)
Iš tikrųjų labiausiai vertinu žmogų ir jo požiūrį į tai, kuo jis užsiima, tad šiek tiek pažinusi Monicą  perku drąsiai drinks_cheers.gif Jaučiasi, kad moteris gyvena tuo kuo užsiima..


Sutinku su Rasma 100%, tikrai man ir imponuoja kaip parduodami produktai, kas juos tiekia, su kokia meile tuo uzsiima, kazkuria prasme juk tai ir turi itakos kokybei 4u.gif
Atsakyti
Dariau veidui kremuką, kai sudėjau išpkaltą masę į induką, viskas buvo gerai, bet po kiek laiko pastebėjau, kad nuo kremo atsikyrė keli lašeliai vandens. Anksčiau nieko panašaus nebuvo, tiesa, tada nedėjau GSE.

Kremo sudėtis: avokado al, jojoba al, kakavos sv, kokosų al, pipirmėčių hidrolatas, emulsinis vaškas, vitaminas E, GSE, glicerinas, EA.
Atsakyti
Gal galetumet mergaites pasidalinti kokiu receptuku kremuku, ar sviestuku po megavimosi saule, manau tiktu kokosu aliejus, avokadu aliejus (ju turiu), o ka dar pasiulytumete?
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 05 23, 22:26)
Gal galetumet mergaites pasidalinti kokiu receptuku kremuku, ar sviestuku po megavimosi saule, manau tiktu kokosu aliejus, avokadu aliejus (ju turiu), o ka dar pasiulytumete?


sviestmedis.
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 05 21, 16:51)
niekada neatkreipei demesio, kad siustis is uzsienio daznia buna pigiau nei pirkti cia?

drinks_cheers.gif

fleure, be to, yra toks dalykas, kaip didmeninis pirkimas wink.gif Monica nesiperka po buteliuką sau, o perka didesniais kiekiais. Plius, tikrai kokybę žiūri preciziškai 4u.gif
Atsakyti

bet man labai reikia aluno, noriu nuo prakaito pasidaryt, tik nerandu receptuko kaip daret, atsimenu skaiciau, bet tada neuzsirasiau, o dabar atrodo prapuole tas postas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 gegužės 2010 - 16:57
QUOTE(Ugvilė @ 2010 05 24, 12:54)
patikek, gi sesija tuo paciu, tai uzsikasus siuo metu tikrai  doh.gif
bet man labai reikia aluno, noriu nuo prakaito pasidaryt, tik nerandu receptuko kaip daret, atsimenu skaiciau, bet tada neuzsirasiau, o dabar atrodo prapuole tas postas  doh.gif


Turiu išsisaugojusi berods Saturos receptuką su alūnu:
,,DEZOdoranto gamyba su alūno milteliais
į turimą purškiamą buteliuką ( turėjau 50 ml, dabar į Druide purškiamą 65 ml) įpilu distiliuoto vandens (yra ir vaistinėse jo), po arbatinį šaukštelį maždaug alūno miltelių ir glicerino. Na ir EA pagal norus, man labai patiko šalavijai su pelargonijomis. vasarą gal reiks daugiau alūno miltelių pilti, kad geriau laikytų. EA ištirpinti glicerine pirmiau."
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 22, 19:57)
Bet kodėl "Kvapų namų" temoje niekas neklausia kodėl pas juos kainos dvigubai didesnės biggrin.gif


drinks_cheers.gif norejau ta pati parasyti, kodel niekam neatrodo, kad galbut KN kainos per daug uzkeltos ax.gif

QUOTE(Nirida @ 2010 05 23, 22:26)
Gal galetumet mergaites pasidalinti kokiu receptuku kremuku, ar sviestuku po megavimosi saule, manau tiktu kokosu aliejus, avokadu aliejus (ju turiu), o ka dar pasiulytumete?


Dar medetku fitolis, sviestmedis, migdolu, abrikosu kauliuku aliejai (cia pagal turimus receptus, tiksliau receptus is AZ)
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2010 05 24, 13:36)
Turiu išsisaugojusi berods Saturos receptuką su alūnu:
,,DEZOdoranto gamyba su alūno milteliais
į turimą purškiamą buteliuką ( turėjau 50 ml, dabar į Druide purškiamą 65 ml) įpilu distiliuoto vandens (yra ir vaistinėse jo), po arbatinį šaukštelį maždaug alūno miltelių ir glicerino. Na ir EA pagal norus, man labai patiko šalavijai su pelargonijomis. vasarą gal reiks daugiau alūno miltelių pilti, kad geriau laikytų. EA ištirpinti glicerine pirmiau."

aciu tau labai, eisiu ryt rinktis, nes jau siandien nieko nebematau doh.gif tiesa, padariau netycia atradima, pasipurskiau veida levandu hidrolatu, paskui sumaisiau netycia buteliukus ir ant virsau dar uzpurskiau rugiageliu hidrolatu, bet ryte veidas buvo wub.gif toks skaistus, labai patiko cool.gif
Atsakyti
oj, atsiprasau 4u.gif
Papildyta:
koki aliejuka patartumete nuo pirmuju rauksliu, maitinamaji aliejuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 25, 11:51)
oj, atsiprasau  4u.gif
Papildyta:
koki aliejuka patartumete nuo pirmuju rauksliu, maitinamaji aliejuka  4u.gif

Man 24, dar ne itin raukšlėta - naudoju minėtajį arganą wink.gif
Atsakyti
o gal koki hidrolata patartumete sausokai odai? kiek skaitau atsiliepimus - vos ne visi hidrolatai tik sausina oda.. unsure.gif gal dumbliu hidrolata isbandyt, ar kas bande? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 25 gegužės 2010 - 11:07