Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 20, 17:18)
Aš vėl su klausimu, tikiuosi, labai neatsibodau  biggrin.gif .

Noriu pasidaryti rožių vandens pagal šį receptą (iš AN): į puodą su vandeniu įdėti kitą indą su rožių žiedlapiais, užpiltais šaltu vandeniu, ir užvirus vandeniui išoriniame puode, kaitinti 15-30 min. Palaikyti kol atvės ir naudoti.

10g. žiedlapių, kiek ml reikia užpilti vandens?

Ir dar vienas klausimas: 1cm*1cm bičių vaško plokštelė, kiek gramų? Žinau, kad kažkur buvo jau rašyta, bet neberandu.


turiu išsaugojusi: bičių vaško plokštelėm 1 cmx1 cm yra 0,11-0,12 g.
Atsakyti
[quote=Satura,2010 05 20, 18:02]
dar noriu paraginti naudotis visokiais patobulinimais, kurie siūlomi kremams: drėkinantys, minkštinantys komponentai ir etc. Pati daug galvoju, studijuodama ir pirktinių kremų sudėtis, kad vien aliejus, hidrolatas ir emulsiklis su konservuojančiomis medžiagomis stebuklų nepadarys. Jei norim puikaus rezultato, turim pasistengti 4u.gif
bičių drinks_cheers.gif

Na čia jau aukštoji matematika (kurios prieš 100 m. skolą turėjau blush2.gif ). O kas tai yra "drėkinatys, minkštinantys komponentai"? Aš įsivaizdavau, kad tai glicerinas ir hidrolatai g.gif ... Kažka eilinį sykį pražioplinau?
Atsakyti
krepsyte, su matematika ir pati draugauju tik kai jau labai reikia ax.gif
šitą grupę turėjau omenyje, dar tokius dalykus kaip OP miltelius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
prireike pakvepinti krema smile.gif Kuo "uzmusti" tamanu, arbatmedziu, argano aliejaus kvapa? Kad nors kiek kvepetu gelemis biggrin.gif
Atsakyti
Noriu tiesiog paklausti kodel taip stipriai skiriasi produktu kainos tarp KN air AN produkcijos, vos ne dvigubai.
Ar galima tikrai pasitiketi, AN aliejai yra tikrai ekologiski ir sertifkuoti.
Zinau, sakysite, jog kai prekiauji internetu, tai nereikia patalpu nuomuoti ir algu darbuotojams moketi, bet vis tiek kainos skiriasi ko ne dvigubai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fleure @ 2010 05 21, 17:33)
Noriu tiesiog paklausti kodel taip stipriai skiriasi produktu kainos tarp KN air AN produkcijos, vos ne dvigubai.

Tai kiek turetu skirtis, kad neatrodytu itartinos kainos? smile.gif Dziaugtis reikia, kad yra pigiau.
Produkcija tikrai gera, prie kiekv. aliejaus parasyta ar jis sertifikuotas, bet apskritai, visos prekes yra tikrai geros kokybes. O uz kiek Monica gauna prekes, kiek uzsideda to antkainio, tai jau ne musu reikalas realiai ax.gif
Jei seki temas, cia dalyvauja ir moterys, labai isrankios kokybei ir nusimanancios iv. produktuose, sekmingai 'sluoja' visa asortimenta ir neturi priekaistu del prekiu kokybes, bent jau as tikrai negirdejau ne vieno nusiskundimo.
Man keistai skamba tokie kl., bet aisku zmogus uzsukes pirma karta i tema, sulygines kainas, turbut naturaliai jau kelia toki kl. Reiktu i pirma zinute jau turbut ikelti atsakyma, o gal ir yra jau, neatkreipiau demesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fleure @ 2010 05 21, 17:33)
Noriu tiesiog paklausti kodel taip stipriai skiriasi produktu kainos tarp KN air AN produkcijos, vos ne dvigubai.
Ar galima tikrai pasitiketi, AN aliejai yra tikrai ekologiski ir sertifkuoti.
Zinau, sakysite, jog kai prekiauji internetu, tai nereikia patalpu nuomuoti ir algu darbuotojams moketi, bet vis tiek kainos skiriasi ko ne dvigubai...  doh.gif


niekada neatkreipei demesio, kad siustis is uzsienio daznia buna pigiau nei pirkti cia? tai vat. idomu kodel niekam toks klausimas nekyla.
AN kokybei neturiu ka prikisti, tik dziaugiuosi, kad galima sviestmedzio nusipirkti uz 18lt, o ne uz 50lt kaip KN.
Atsakyti
Siunciuosi ir as i uzsienio prekes, bet nesigauna man dvigubai pigiau, nei perkant is parduotuves smile.gif bet, zinoma, siek tiek susitaupo.

Bet jeigu tvirtinate, kad tikrai verta pasitiketi kokybe ir nebijoti, tada ir as, zinoma, rinksiuosi, ten kur pigiau ax.gif Aciu uz greitus atsakymus!
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 05 21, 09:29)
Sveikos,
prireike pakvepinti krema smile.gif Kuo "uzmusti" tamanu, arbatmedziu, argano aliejaus kvapa?  Kad nors kiek kvepetu gelemis biggrin.gif

reikėtų pridėti ylango ar jazmino. O šiaip yra toks dalykas, kaip kvapų "numušiklis", matyt reiks apsavarstyti jo įsigijimą biggrin.gif
Atsakyti
reiktu to "numusejo", jei jo sudetyje nera kokios ypatingos chemijos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fleure @ 2010 05 21, 17:33)
Noriu tiesiog paklausti kodel taip stipriai skiriasi produktu kainos tarp KN air AN produkcijos, vos ne dvigubai.
Ar galima tikrai pasitiketi, AN aliejai yra tikrai ekologiski ir sertifkuoti.
Zinau, sakysite, jog kai prekiauji internetu, tai nereikia patalpu nuomuoti ir algu darbuotojams moketi, bet vis tiek kainos skiriasi ko ne dvigubai...  doh.gif



Kokybė Aroma Natural yra puiki ir jie turi sertifikatus. Tik Monika labai kukli ir kažkodėl to neskelbia.
Aš pati kai kuriuos Aroma Natural eterinius aliejus vartoju ir į vidų (mano paslaptis išaiškinta biggrin.gif) ir pajusčiau, jei jie būtų nekokybiški po pirmo gurkšnelio.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Norėjau paklaust, gal kas naudojo čampakų vašką? Jo stiprus kvapas?
Ir dar kartą, gal kas vis tik bandė, žino, ar užtenktų gėlių vaško ir lecitino kaip emulsiklio?




Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 05 21, 23:23)
tik siaip nelabai korektiski tokie kl. man atrodo, juolab, kad pati Monika cia lankos. Man ir klientei bunant kazkaip nemalonu skaityt. Ne turgaus kioskas gi  doh.gif

drinks_cheers.gif

Bet kodėl "Kvapų namų" temoje niekas neklausia kodėl pas juos kainos dvigubai didesnės biggrin.gif
Negi tik kaina garantuoja kokybę doh.gif

Iš tikrųjų labiausiai vertinu žmogų ir jo požiūrį į tai, kuo jis užsiima, tad šiek tiek pažinusi Monicą perku drąsiai drinks_cheers.gif Jaučiasi, kad moteris gyvena tuo kuo užsiima..
Atsakyti