Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Neištvėriau nepasidžiaugusi blush2.gif Tikiuosi, kad ir vasarą naminiai dezai gerai veiks, nes.. dabartinį alūną bus galima papildyti naujais komponentais. Pakeliui citrinos rūgšties esteris ir farnesolas (naikinantys bakterijas ea komponentai iš palmarozos ir ramunėlės, ). Mano galva laimas turbūt gerai veikė dėl tų rūgščių, bet man nebuvo patogus naudoti, tai dabar jau bus paprasta pasidaryti puikų naminį dezą smile.gif Na, ir daugiau naujienų aišku bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 19, 11:19)
Neištvėriau nepasidžiaugusi blush2.gif Na, ir daugiau naujienų aišku bus smile.gif


thumbup.gif
kokiu dar naujienu bus? 4u.gif
Atsakyti
merginos, kam naudojate Kajeputų EA?

Googlinu, bet labai daug informacijos nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 05 19, 11:20)
Kadangi vakar niekas neužsukot į šią temą, geliuką teko pabaigti gaminti smile.gif
papasakosiu ką į jį prikroviau smile.gif Levandų ir hamamelių hidrolate ištirpinus padariau aloe geliuką. Tada įbėriau mango ekstrakto miltelių ir tada tirštinau ksantanu.. pritirštinau iki tokio jau tirštoko kisieliaus konsistencijos, tada dalis oranžinio šaukštelio melionų aliejuko ir ekokonservanto smile.gif
padariau tokį geliuko variantą sau ir draugui, tik jam truputi daugiau aliejuko įlašinau, nes mano oda labiau riebaluojasi wink.gif
vakar susitepiau liekanas iš indelio kur sukau - na super jausmas, netempia, oda švelni, iki pat miego joks blizgesys neišlindo smile.gif šiandien jau dieną išbandysiu smile.gif


Aš irgi panašiai dariau gelį (pirmą kartą apskritai gaminau ax.gif ), tačiau man nekaip gėrėsi į odą (oda liko blizgi), o ir toks lipnumo jausmas lieka. Gal glėtumėt pasakyti kodėl? Sudėtis buvo tokia: rugiagėlių hidrolatas (na jau kvapelis schmoll.gif ), tirštintas ksantanu iki stipriai tiršto kisieliaus (bet dar įmanoma teptis iš buteliuko su rutuliuku), erškėtuogių aliejus, bosvelijų ea, vitaminas E.

Be to, dar dariau kremą (šito nors tikslią sudėtį atsimenu): eršketrožių al. 6 ml+tamanų 2 ml+hamamelių hidrol. 11 ml+rugiagėlių hidrol. 9 ml+bosvelijų ea 5 laš.+ vitaminas E (netyčia kliuktelėjau atidarius kamštelį, tai nežinau tiksliai, bet ne mažiau 3 laš.)+ rozmarinų CO2 1 laš. Šiandien pasitepiau drėgną odą, bet neįsigėrė gerai ir liko riebumo jausmas. Ką padariau ne taip? g.gif
Prašau paaiškinkit nemokšai 4u.gif
Atsakyti
Krepsyte, na iš manęs ne kokia ekspertė, bet gal aliejuko į gelį nemažai įdėjai? Aš 50 ml. gelio įdėjau 1 oranžinį šaukštuką, tai mišriai odai tikrai jo užteko. Dabar galvoju, kad reikia pasidaryti ir bealiejinį geliuką - patepti kaktą ir nosį, nes dienos begyje po šito išlindo riebaliukai.
Oj kaip man patinka tie eksperimentai smile.gif Draugė paklaikusi mane chemike išvadino biggrin.gif
Vakar po depiliacijos išbandžiau papainą smile.gif lauksiu stebuklų smile.gif
Atsakyti
[quote=Flos,2010 05 20, 12:51]
Krepsyte, na iš manęs ne kokia ekspertė, bet gal aliejuko į gelį nemažai įdėjai? Aš 50 ml. gelio įdėjau 1 oranžinį šaukštuką, tai mišriai odai tikrai jo užteko. Dabar galvoju, kad reikia pasidaryti ir bealiejinį geliuką - patepti kaktą ir nosį, nes dienos begyje po šito išlindo riebaliukai.

O oranžinis šaukštukas, tai maždaug kiek?

O man kol kas patinka tik "teoriniai eksperimentai' - skaityt, planuot, dėliot (kol galiausiai pamatau, kad beveik neturiu produktų arba turiu visai ne į temą lotuliukas.gif ) O gaminti l. nedrąsu bei laiko trūksta - su vaikais juk nepadarysi blush2.gif . Ir tai vakar bumtelėjo iš rankų pakeliukas su tamanų al., gerai kad nedaug išsipylė. o mano didžioji pasirodo sudaužė buteliuką su paakių geliu doh.gif . (Ai, gal ir nieko tokio, vis tiek ne toks jau ir vykęs. Tik kaip vykusį padaryti, kad nelipni oda liktų po jo?)
Atsakyti
AN raso, kad oranžinis šaukštukas 1,8 ml. Gal labiau žinančios papasakos kas čia su tuo lipnumu gaunas wink.gif Aš sukau galvą, mintyse maišiau, kol pagaliau susipirkau pagr. reikiamus ingridientus smile.gif ir dabar mintyse maisau kuno sviestą - kai reikia rytojaus egzui ruoštis.. doh.gif
Atsakyti
Merginos, norėčiau pasigaminti vazeliną lūpoms. Skaičiau, kad labai tinka Karnaubos vaškas. Bet AromaNatural jo lyg ir neturi ax.gif Koks dar vaškas tiktu labai sausoms skilinėjančioms lūpoms?
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 05 20, 09:52)
Aš irgi panašiai dariau gelį (pirmą kartą apskritai gaminau ax.gif ), tačiau man nekaip gėrėsi į odą (oda liko blizgi), o ir toks lipnumo jausmas lieka.

Šiandien pasitepiau drėgną odą, bet neįsigėrė gerai ir liko riebumo jausmas. Ką padariau ne taip? g.gif


man atrodo, kad tiesiog per daug užtepei 4u.gif Bandyk tepti žymiai mažiau smile.gif

dar noriu paraginti naudotis visokiais patobulinimais, kurie siūlomi kremams: drėkinantys, minkštinantys komponentai ir etc. Pati daug galvoju, studijuodama ir pirktinių kremų sudėtis, kad vien aliejus, hidrolatas ir emulsiklis su konservuojančiomis medžiagomis stebuklų nepadarys. Jei norim puikaus rezultato, turim pasistengti 4u.gif

QUOTE(Di72 @ 2010 05 20, 15:45)
Koks dar vaškas tiktu labai sausoms skilinėjančioms lūpoms?


bičių drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2010 05 19, 15:27)
merginos, kam naudojate Kajeputų EA?

Googlinu, bet labai daug informacijos nerandu  g.gif


praleidau kažkaip: tam, kam ir arbatmedį, tik šitas švelnesnis. Be to sako, kad jis stebuklingai visokias žaizdas, įpjovimus išgydo smile.gif
Atsakyti
Aš vėl su klausimu, tikiuosi, labai neatsibodau biggrin.gif .

Noriu pasidaryti rožių vandens pagal šį receptą (iš AN): į puodą su vandeniu įdėti kitą indą su rožių žiedlapiais, užpiltais šaltu vandeniu, ir užvirus vandeniui išoriniame puode, kaitinti 15-30 min. Palaikyti kol atvės ir naudoti.

10g. žiedlapių, kiek ml reikia užpilti vandens?

Ir dar vienas klausimas: 1cm*1cm bičių vaško plokštelė, kiek gramų? Žinau, kad kažkur buvo jau rašyta, bet neberandu.

Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 20, 17:18)
10g. žiedlapių, kiek ml reikia užpilti vandens?

Gramais neatsakysiu, bet 100 ml vandenuko reikia maždaug arbatinio šaukštelio žiedlapių smile.gif Primenu, kad ilgesniam galiojimui rekomenduojamas distiliuotas vanduo smile.gif Ir laikyti šaldytuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 20, 17:02)
dar noriu paraginti naudotis visokiais patobulinimais, kurie siūlomi kremams:


Na visų gėrybių iš karto nesusipirksi, bet po truputi kaupiant galima tikrai praturtinti kremukus smile.gif
Ieškojau info internete, bet neradau, kiek maždaug mango milteliu galima deti į 50 ml? Ibėriau pusę AN šaukštuko, gal nė nepasijaus poveikis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 20 gegužės 2010 - 17:40