Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Joliee @ 2010 05 17, 21:03)
Man irgi migrena su aura, bet ar čia sutapimas, ar ne, bet nuo rudens, kai pradėjau naudot rozmariną, migrenos priepuolių sumažėjo tris kartus... Seniau būdavo privaloma tvarka kas savaitę, o dabar, net ir vaistų nebegeriant, per mėnesį tik vienas pasitaiko  smile.gif

o jej kaip tau daznai! console.gif man va siandien viena is tu "laiminguju" dienu... net veido forma atrodo pasikeicia nuo skausmo verysad.gif ir kaip tycia, atrodo, kad si diena blogiausia visais savo ivykiais.. na lauksiu rozmarinu ir bandysiu, gal ir as pajusiu pagerejima unsure.gif

o kaip del miego tau? netrukdo uzmigt, jei laikai per nakti kauke ant plauku, pavyzdziui?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 17, 21:06)

o kaip del miego tau? netrukdo uzmigt, jei laikai per nakti kauke ant plauku, pavyzdziui?


Aš kaukę užsimaišau su aliejais (arba aloe, arba kokiu nuoviru, rudenį ir kiaušiniai buvo naudojami biggrin.gif ) ir užsidedu vakare, maždaug nuo septynių val. vakaro, laikau iki kol einu miegot ir plaunu galvą (man plaukai labiau blizga ir labiau papurę būną, kai iš vakaro plaunu). Maždaug tris-keturias valandas, užtenka. 4u.gif Anksčiau, kai tik pradėjau naudot, tai užmigt sunkiau būdavo, dabar jau kažkaip pripratau..
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, kokius EA esat ismegine lieknejimo, celiulito naikinimo
tikslams, ta prasme , kurie efektyviausi?

Zinau pati kad apelsino, bet kokio? ar visu tinka?

Citrinos?

Rozmarino?

Idomu i koki kieki aliejaus lasinti tuos EA ir kokia koncentracija?
Atsakyti
Mielaširdingiausiai dėkui Monicai už visą gėrį,kurį vakar labai kruopščiai išpakavau ir išmylavau lotuliukas.gif
Ir labai ačiū už sakyčia,tokią nemažą dovaną 4u.gif wub.gif

O dabar paprašyčia pasakyti ar apelsinų ea plaukams nakčiai tiktų į aliejines kaukes keli lašiukai?Nes rašo,kad drėkina odą,tai gal ir plaukams tiktų? g.gif
O veidui tai sakiau į kaukes įlašinsiu,kažin bus gerai? g.gif


Dar dėl cinamono.Ar jis plauko kažin nesausintų?Ir tą nakčiai dėl slinkimo į aliejuką ikrapinčiau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 05 18, 11:30)
Mielaširdingiausiai dėkui Monicai už visą gėrį,kurį vakar labai kruopščiai išpakavau ir išmylavau lotuliukas.gif
Ir labai ačiū už sakyčia,tokią nemažą dovaną 4u.gif  wub.gif

O dabar paprašyčia pasakyti ar apelsinų ea plaukams nakčiai tiktų į aliejines kaukes keli lašiukai?Nes rašo,kad drėkina odą,tai gal ir plaukams tiktų? g.gif
O veidui tai sakiau į kaukes įlašinsiu,kažin bus gerai? g.gif
Dar dėl cinamono.Ar jis plauko kažin nesausintų?Ir tą nakčiai dėl slinkimo į aliejuką ikrapinčiau ax.gif

as ji dedavau i aliejines kaukes smile.gif priduoda plaukui zvilgesio wub.gif
Atsakyti

Aš niekaip neatrandu, kodėl kai kam sutraukia dezodorantą. Gal alūno perdaug dedate g.gif Aš vėl dariau dar ir su guaru, kisieliuką tokį, pas mane viskas ok cool.gif Purškiais normaliai.

[/quote]

As viena syk kai su solubolu maisiau EA tai man pasidare toks suvires dezodorantas, bet purskesi normaliai, pries tai sukracius, tik vaizdas g.gif
O dabar kai daru pamaniau, kad man deo reikia butinai glicerino, tai jame EA istirpinu ir viskas tvarkoj, nors aluno ir gerokai daugiau dedu nei rekomenduojama ax.gif
Papildyta:
O kai dariau dantu skalavimo skysti, tai EA tirpinau solubole, zinoma aluno koncentracija gerokai mazesne nei deo, tai viskas tvarkoj. tai gal tikrai didesnis kiekis aluno su solubolu nedraugauja g.gif
Atsakyti
[quote=Nirida,2010 05 18, 13:29]

Aš niekaip neatrandu, kodėl kai kam sutraukia dezodorantą. Gal alūno perdaug dedate g.gif Aš vėl dariau dar ir su guaru, kisieliuką tokį, pas mane viskas ok cool.gif Purškiais normaliai.

[/quote]

As viena syk kai su solubolu maisiau EA tai man pasidare toks suvires dezodorantas, bet purskesi normaliai, pries tai sukracius, tik vaizdas g.gif
O dabar kai daru pamaniau, kad man deo reikia butinai glicerino, tai jame EA istirpinu ir viskas tvarkoj, nors aluno ir gerokai daugiau dedu nei rekomenduojama ax.gif
Papildyta:
O kai dariau dantu skalavimo skysti, tai EA tirpinau solubole, zinoma aluno koncentracija gerokai mazesne nei deo, tai viskas tvarkoj. tai gal tikrai didesnis kiekis aluno su solubolu nedraugauja g.gif
[/quote]

Man irgi kažkaip sutraukė, kažkokie drebučiai iškrito. Purškiasi normaliai, tik vaizdas kaip ir sakei blink.gif Aš į 50 ml. dėjau arbatinį šaukštelį alūno, o skaičiau merginos deda tik oranžinį KN šaukštelį - žymiai mažiau. Gal rimtai per daug alūno g.gif
Atsakyti
Help, merginos 4u.gif kokia turi gautis geliuko konsistencija tristinant su ksantanu? as jau kelias valandas vargstu vis dadedama ksantano i savo svajoniu aloe geliuka. Bijojau per daug privaryti, tai po biski dedu ta ksantana, dabar jau kisieliaus konsistencija. Ar galiu dar tirstinti iki pirktiniu geliu tirstumo, ar jau sustoti? bijau kad po to plevele ims luptis..
Atsakyti
Vakar užsiiminėjau gamyba, pirmą kart.
Pasigaminau paakiu geliuka iš abrikosu kauliukų al., morkų hidrolato, pseudokolageno, šalmučių ektrakto, šilko, tirštinau ksantanu, sumakalavus gavosi vienalytis gelis, bet pastovejus atsiskiria vandens lašeliai, gal dar ksantano trūksta? Per daug užtepus tikrai pradeda "burbuluotis" ant odos. Ir sunkokai įsigeria.
Molio kauke, kuria dar naudoju kaip prausiklį kazdien, pagerinau hamamelio, dumblių milteliais, šalmučio ekstarktu, tai nėr ka lygint kaip veikia vienas molis ir su pagerinimais, odos neišsausino visai.
Plaukam purškalą pasigaminau, vendenyje ir acte paviriau savas zoleles, ilasinau šilko, na ir purškiu karts nuo karto, kol kas poveikio nematau, gal dėl to, kad šilko pagailėjau g.gif
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 18 gegužės 2010 - 20:31
QUOTE(ragana @ 2010 04 28, 11:00)
Negaliu nepasakyti, tai pasakysiu biggrin.gif
Žinokit kokio nuostabaus kvapo yra citrinų EA  iš AN...  rolleyes.gif  Man citrusiniai nėra patys pačiausi kvapai, bet garinimui namuose man jie visai patinka. Tai tokio nuostabaus citrinų EA man dar neteko sutikti  wub.gif

ragana, ar apie šį EA kalbi? smile.gif
Atsakyti
Kadangi vakar niekas neužsukot į šią temą, geliuką teko pabaigti gaminti smile.gif
papasakosiu ką į jį prikroviau smile.gif Levandų ir hamamelių hidrolate ištirpinus padariau aloe geliuką. Tada įbėriau mango ekstrakto miltelių ir tada tirštinau ksantanu.. pritirštinau iki tokio jau tirštoko kisieliaus konsistencijos, tada dalis oranžinio šaukštelio melionų aliejuko ir ekokonservanto smile.gif
padariau tokį geliuko variantą sau ir draugui, tik jam truputi daugiau aliejuko įlašinau, nes mano oda labiau riebaluojasi wink.gif
vakar susitepiau liekanas iš indelio kur sukau - na super jausmas, netempia, oda švelni, iki pat miego joks blizgesys neišlindo smile.gif šiandien jau dieną išbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 05 19, 02:11)
ragana, ar apie šį EA kalbi? smile.gif


Aga, šitas smile.gif
Atsakyti