Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Satura @ 2010 05 17, 15:54)
būtinai  drinks_cheers.gif Jei suktum tik aliejus ir lašintum EA, gesti nebūtų kam. Bet kur tik eina vandeninė dalis: vanduo, mineralinis, hidrolatas, sultys ir pan., konservuoti reikia būtinai, kad kremas nesupelytų  cool.gif

pirktiniuose kremuose tokiu atveju deda bent kelis konservantus, kad jie veiktų kuo įvairesnius nepageidaujamus augintinius kreme, tai argi sunku dėl šventos ramybės mums pačioms bent GSE įsilašinti? smile.gif

tik iš tavo sudėties panašiau, kad geliuką gaminsi. Jei taip, tai GSE netinka, nes gelį gali sutraukti - tada reiktų ekokonservanto smile.gif


Mhm, aišku. Ekokonservanto neturiu. O ką būtų galima dar įdėti, kad tiktų GSE?
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 05 17, 15:17)
Mhm, aišku. Ekokonservanto neturiu. O ką būtų galima dar įdėti, kad tiktų GSE?


panašu, kad GSE su ksantanu nedraugauja ir tiek g.gif

galetum ne su ksantanu, o su emulsiniu vašku jungti hidrolatą su aliejais, tuomet GSE tiktų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 14, 20:38)
Skaičiau, kad rozmarinų EA suaktyvina galvos smegenų kraujotaką ir kelia kraujospūdį, tad toks galvos skausmas visai įmanomas smile.gif Bent jau rašo, kad tai nėra labai kenksminga, tiesiog 'signalizuoja' atkreipti dėmesį į savo kraujospūdį 4u.gif , nes gali būti, kad jis ir šiaip aukštėlesnis nei turėtų būti. Todėl ir yra perspėjimai nenaudoti hipertonikams ir epileptikams.
Bet va kas kenčia nuo migreninių galvos skausmų - netgi labai gerai tinka..

kaip patiko mintis del migreniniu skausmo ir rozmarinu rolleyes.gif kaip tik turiu 13metu sia bedele ir uzsisakiau rozmarinu.. nebuvau turejus ax.gif tai bus ne tik nuo plauku slinkimo, bet ir nuo skausmo. dziaugsis visa galva laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 17, 13:12)
O kuris EA geriau balintų senatvines pigmentines dėmes..žinot, kaip būna ant rankų būnant garbaus amžiaus - salierų ar petražolių? g.gif


pasak, Monikos (AN) - abu balinantys pigmentines. taciau ar senatvines ar paprastas - neakcentavo ax.gif
Atsakyti
O fitokeratinai ir proteinai tas pats?
Nusipirkau jau seniai kofeino ir supratau, kad nežinau, kaip jį naudot. biggrin.gif Jei gerai, atsimenu, reikia 70 C temp. vandeny ištirpinti ir tepti paakius? Kokia koncentracija maždaug?
Dėl migrenos, tai man ji būna su aura ir kitus simptomus (ne galvos skausmą) rozmarinų aliejus tik paaštrina. unsure.gif Daugelis stimuliuojančių aliejų taip.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 17, 17:32)
Dėl migrenos, tai man ji būna su aura ir kitus simptomus (ne galvos skausmą) rozmarinų aliejus tik paaštrina. unsure.gif Daugelis stimuliuojančių aliejų taip.

na tada isbandysiu savo kailiu ir matysiu kaip man bus.. unsure.gif nes man irgi migrena su aura verysad.gif
Atsakyti
manes kazkaip rozmarinas neveikia, issitepu nakciai ir miegu ilgai, gal kad neissimiegu daznai unsure.gif bet plaukams tai jis superinis

Kaunietes galit priminti kur Kaune kreiptis del AN produkcijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 17 gegužės 2010 - 17:17
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 17, 17:33)
na tada isbandysiu savo kailiu ir matysiu kaip man bus..  unsure.gif  nes man irgi migrena su aura verysad.gif


Tai, žinoma, juk kiekvienam skirtingai.

QUOTE(Ugvilė @ 2010 05 17, 18:16)
manes kazkaip rozmarinas neveikia, issitepu nakciai ir miegu ilgai, gal kad neissimiegu daznai  unsure.gif bet plaukams tai jis superinis

Kaunietes galit priminti kur Kaune kreiptis del AN produkcijos  ax.gif



Į Ekoliniją

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 17, 16:28)
panašu, kad GSE su ksantanu nedraugauja ir tiek  g.gif

galetum ne su ksantanu, o su emulsiniu vašku jungti hidrolatą su aliejais, tuomet GSE tiktų wink.gif


O jei į tą geliuką nedėčiau GSE, nes sutrauktų, tai kiek galiotų?
Atsakyti
Mergaites, ka galetumete patarti seborejiniam dermatitui? gal yra kokiu pasiteisinusiu priemoniu is AN? buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 05 15, 07:29)
Kaži ar galima AN tirštiklius (guarą, ksantaną ir sojų lecitiną) maisto ruošimui naudoti?
Gal kas bandėte?  g.gif  ax.gif

Guarą tikrai galima. jis ekol., parašyta, kad ir maistui tinkamas smile.gif .

Myself, laikant šaldytuve porą sav. manau galiotų.

Evut
veidui užtenka iki 1 proc. kofeino.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 05 17, 17:33)
na tada isbandysiu savo kailiu ir matysiu kaip man bus..  unsure.gif  nes man irgi migrena su aura verysad.gif


Man irgi migrena su aura, bet ar čia sutapimas, ar ne, bet nuo rudens, kai pradėjau naudot rozmariną, migrenos priepuolių sumažėjo tris kartus... Seniau būdavo privaloma tvarka kas savaitę, o dabar, net ir vaistų nebegeriant, per mėnesį tik vienas pasitaiko smile.gif
Atsakyti