Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Brasa @ 2010 05 17, 10:29)
Ar papaino milteliai turi kokį kvapą?  g.gif


Aš nenuosčiau, bet jei būtų stiprus, tikrai užuosčiau..
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 05 17, 10:29)
Ar papaino milteliai turi kokį kvapą?  g.gif


Turi kažkokį, bet nestiprų ir aš tai nemoku apibūdinti, kokį - biggrin.gif Bet nieko nemalonaus.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar kas bandet deti silka i nenuplaunamas plauku priemones? Turiu priemone, saugancia nuo karscio, tai idomu ilasinus silko ir jo neisplovus, kas gautusi?

Beje, ar dedat i alijosiaus geli eteriniu alieju? suprantu, kad jie ten netirpsta ir lieka mazais lasiukais, bet poveikis vis tiek turetu but. Tik raso nedeti GSE nes gali sutraukti, tai idomu ar citrusiniai EA nepridarytu kokiu bajeriu?
Atsakyti
QUOTE(ingridzi @ 2010 05 17, 10:16)
Beje, ar dedat i alijosiaus geli eteriniu alieju?

tai idomu ar citrusiniai EA nepridarytu kokiu bajeriu?


dedu smile.gif

galėtų pigmentinių dėmių prigaminti, jei teptumeis ryte ir eitum į saulę smile.gif O kad sutrauks, tai tikrai nemanau wink.gif
Atsakyti
O jums pasidarytas gelis su ksantanu nelimpa, kai užtepat ant veido? Galvoju, gal aš per daug ksantano pridėjau, nes man kažkoks lipnumo jausmas yra... g.gif
Atsakyti
Katherina, gal per daug tepi? Nes jeigu taip, tai netik lips, bet dar ir nusirutulios daugiau patrynus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 17, 12:14)
Katherina, gal per daug tepi? Nes jeigu taip, tai netik lips, bet dar ir nusirutulios daugiau patrynus  smile.gif

Na, lyg ir ne g.gif tepu tikrai vos vos, nes dar į atskirai atsipiltą gelį įsilašinau šiek tiek AHA, tai patepu prieš naktį vietas, kur dėmelių turiu... Norėčiau plaukams išbandyti geliuką, bet dabar bijau, kad plaukų nesuriebalintų.. O kokia Jūsų gelio konsistencija? Panašus į tą, kur Nimfalyje pardavinėja ar tirštesnis? Mano tai toks pliurzalas grynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 05 17, 13:44)
Na, lyg ir ne  g.gif tepu tikrai vos vos, nes dar į atskirai atsipiltą gelį įsilašinau šiek tiek AHA, tai patepu prieš naktį vietas, kur dėmelių turiu... Norėčiau plaukams išbandyti geliuką, bet dabar bijau, kad plaukų nesuriebalintų.. O kokia Jūsų gelio konsistencija? Panašus į tą, kur Nimfalyje pardavinėja ar tirštesnis? Mano tai toks pliurzalas grynas biggrin.gif


Tai tas "lipnumas" toks sąlyginis... Riebalint jis tikrai neriebalina. Aš greičiau slidumu pavadinčiau, o ne lipnumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 05 17, 12:44)
Mano tai toks pliurzalas grynas biggrin.gif


ir mano biggrin.gif Dar vakar dariau su ožkos pieno milteliais, tai ir tirštinosi man jis sunkiai drinks_cheers.gif Bet palyginti vien su savos gamybos alijošiumi, tai pastarasis gavosi dar skystesnis wink.gif
Atsakyti
O kuris EA geriau balintų senatvines pigmentines dėmes..žinot, kaip būna ant rankų būnant garbaus amžiaus - salierų ar petražolių? g.gif
Atsakyti
Noriu pasidaryti tokį lengvą kremą veidui. Ar reikia dėti GSE?

Hidrolatas, ksantanas, glicerine tirpinti EA, aliejus, vitaminas E.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 05 17, 14:37)
Noriu pasidaryti tokį lengvą kremą veidui. Ar reikia dėti GSE?


būtinai drinks_cheers.gif Jei suktum tik aliejus ir lašintum EA, gesti nebūtų kam. Bet kur tik eina vandeninė dalis: vanduo, mineralinis, hidrolatas, sultys ir pan., konservuoti reikia būtinai, kad kremas nesupelytų cool.gif

pirktiniuose kremuose tokiu atveju deda bent kelis konservantus, kad jie veiktų kuo įvairesnius nepageidaujamus augintinius kreme, tai argi sunku dėl šventos ramybės mums pačioms bent GSE įsilašinti? smile.gif

tik iš tavo sudėties panašiau, kad geliuką gaminsi. Jei taip, tai GSE netinka, nes gelį gali sutraukti - tada reiktų ekokonservanto smile.gif
Atsakyti