Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(kice @ 2010 05 15, 09:05)
yra pirkti uoienes tirstikliu maximoj - tos pacios medziagos ieina, skirta maistui smile.gif

Medžiagos tai tos pačios, bet ar sauga ir kokybė produkto ta pati?
Manau, čia to Deimira ir klausia...ar saugu vartoti maistui g.gif
Bet čia kažin ar sužinosim, nes kaip suprantu, tai Monica perka kaip kosmetinę žaliavą, o ne kaip maisto priedus g.gif Tokiu atveju nėra užtikrintas maisto priedo saugumas vartotojui.
Atsakyti
ar sumaisius cinko oksida su kremu ar butu kazkiek apsauga nuo saules?ar cinko oksidas normaliai pasiskirstyt kremuke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 14, 23:47)
kad nelabai yra skirtumo - papainą ir aš plastmasiniam dažniausiai maišau ir tokiame indelyje laikau smile.gif
nemanau, kad tirpsta  schmoll.gif

Satura, pasidalink kaip ta papaina maisai, gal surasytum visa eiga, su kuo ir kaip maisai? aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai papainą įberiu į induką, užlašinu kelis lašus citrinos, tada išmaišau gerai, o tada į gatavą losjoną įmaišau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 05 15, 07:59)
Merginos, priminkit, kokį jo procentą reikia dėti į dezodorantą. Ar suveiktų išmaišius mineraliniame vandenyje arba hidrolate?


50 ml skysčio 1-1,5 oranžinio šaukščiuko smile.gif Dedu į distiliuotą vandenį, tikėdamasi produkto ilgaamžiškumo biggrin.gif

QUOTE(sher @ 2010 05 15, 09:04)
Satura, pasidalink kaip ta papaina maisai, gal surasytum visa eiga, su kuo ir kaip maisai? aciu  4u.gif


kad nieko blatno, tikrai - įberiu į aloe sultis, išmaišau (lieka vistiek grūdelių nedidelių), tada sutirštinu ir įkišu į šaldytuvą. O citrinos užlašinu kaskart į kiekį, kurį pasikabinu tam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 05 15, 09:55)
ar sumaisius cinko oksida su kremu ar butu kazkiek apsauga nuo saules?ar cinko oksidas normaliai pasiskirstyt kremuke? 4u.gif

Daugelis eko entuziastų tą ir pataria padaryti biggrin.gif Į savo mėgstamą kūno losjoną/kremą dėti zinko oksido miltelius/masę 4u.gif drinks_cheers.gif

Cituoju:
"To make your own sunscreen without worries about the possible effects of nanotech elements found in store-bought products: Purchase plain zinc oxide ointment at a drugstore and mix it into your favorite skin lotion to make your own sunscreen."

Aš savo ruožtu radau tokių priemonių receptus ir siūlymus į 'namų gamybos' kremą/losjoną dėti:
5-25% cinko oksido (10% cinko oksido produkte atitinka maždaug SPF 6-11).
Didižiausia leidžiama koncentracija produkte yra 25 proc. cinko oksido..
Atsakyti
Tai į papainą reikia citrinos sulčių dar įlašinti? O aš sau kad tepuosi patenkinta ir laukiu efekto doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 05 15, 18:31)
Tai į papainą reikia citrinos sulčių dar įlašinti? O aš sau kad tepuosi patenkinta ir laukiu efekto  doh.gif  lotuliukas.gif


Nėra būtina, bet sako, kad suaktyvina jį labiau.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 05 15, 17:31)
Tai į papainą reikia citrinos sulčių dar įlašinti? O aš sau kad tepuosi patenkinta ir laukiu efekto  doh.gif  lotuliukas.gif


į papainą tikrai nebūtina, aš turiu silpnesnį variantą - papajų enzimus, tai ir citrinos jam nepagailiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 15, 20:19)
Nėra būtina, bet sako, kad suaktyvina jį labiau.

QUOTE(Satura @ 2010 05 15, 21:57)
į papainą tikrai nebūtina, aš turiu silpnesnį variantą - papajų enzimus, tai ir citrinos jam nepagailiu  4u.gif


Ačiū 4u.gif tuomet toliau ramiai sau lauksiu efekto biggrin.gif

Beje, šiandien išbandžiau mineralinį su alūno milteliais. Dėjau 1 KN šaukštelį į kažkur 40 ml mineralinio. Tai kvapo beveik nebuvo, veikė geriau nei visi bandyti natūralūs dezodorantai, tik acorele nepralenkė smile.gif O buvau saulėje, sode teko padirbėti, tai tikrai sukaitau. Pabandysiu dar pusę šaukštelio alūno įmaišyti, mažu dar geresnis efektas bus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 15 gegužės 2010 - 21:09
QUOTE(Rasma @ 2010 05 14, 19:38)
Skaičiau, kad rozmarinų EA suaktyvina galvos smegenų kraujotaką ir kelia kraujospūdį, tad toks galvos skausmas visai įmanomas smile.gif Bent jau rašo, kad tai nėra labai kenksminga, tiesiog 'signalizuoja' atkreipti dėmesį į savo kraujospūdį 4u.gif , nes gali būti, kad jis ir šiaip aukštėlesnis nei turėtų būti. Todėl ir yra perspėjimai nenaudoti hipertonikams ir epileptikams.
Bet va kas kenčia nuo migreninių galvos skausmų - netgi labai gerai tinka..


drinks_cheers.gif pritariu 100 proc. vis planavau pasipasakoti ax.gif
nors niekur neskaiciau, bet isbandziau du kartus rozmarinu ea, t.y. i aliejine kauke ir bandziau laikyti per nakty: prima nakti likau visai be miego, nors prisigerus valerijono. galva apsiviniojau ranksluosciu smile.gif bet tas kvapas vis tiek mane zvalino. as paprastai sunkiai ir jautriai miegu, todel man to per akkis smile.gif
antra karta irgi visaip bandziau uzmigti, bet nepavykjo, kol 3 val nakties issiplovoiau galva lotuliukas.gif ir is karto uzmigau lotuliukas.gif
bet poveikis - superinis. visai nebeslenka plaukai, nors as ir nepewrgyvenau, kad slenka, juk jei slenka, tai vadinasi auga kiti smile.gif (savaime aisku, jei neploneja)
kita vertus, mano spaudimas paprastai yra arba zemesnis, arba normalus
Atsakyti
Ar papaino milteliai turi kokį kvapą? g.gif
Atsakyti