Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 14, 18:17)
Kaip tik porą vakarų bandžiau - garinau rozmarinus ir citriną, nes labai į lovytę traukė, o darbo daug buvo. Nieko man neprienergizavo, deja...  doh.gif  biggrin.gif

reikėjo pauostyti biggrin.gif . Man patinka ant vatos užlašinus uostyti. Geriau nei garais kvėpuoti. O šiaip tai matyt individualiai. Yra merginų, kurios dėl plaukų kaukėse esančio rozmarino neišsimiegojo.

Aš niekaip neatrandu, kodėl kai kam sutraukia dezodorantą. Gal alūno perdaug dedate g.gif Aš vėl dariau dar ir su guaru, kisieliuką tokį, pas mane viskas ok cool.gif Purškiais normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 14 gegužės 2010 - 18:38
aciu monika o kaip jas geriau paruosti nes turiu siu meciu prisirinkusi ir prisidziovinusi
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 14, 18:36)
reikėjo pauostyti biggrin.gif . Man patinka ant vatos užlašinus uostyti. Geriau nei garais kvėpuoti. O šiaip tai matyt individualiai. Yra merginų, kurios dėl plaukų kaukėse esančio rozmarino neišsimiegojo.

O man rozmarinai sukelia galvos skausma ohmy.gif kiek dejausi aliejines kaukes su rozmarinais, tiek kartu galva skaudejo, nors plaukams patinka, viskas gerai, tik del skausmo dabar reciau darau kaukes unsure.gif
Atsakyti
išbandžiau žalią, raudoną, Rasulo molius. Man jie visi vienodai geri, tik raudonas baisiai viską dažo, kol veidą atplojau, dušo užuolaidą išterlinau doh.gif
galvojau, kad rugiagėlių hidrolatas odą erzino, nes lyg raudonuodavo vietom, bet su laiku praėjo, dabar neberaudonuoja. Tik sausiną odą, nepatinka dėl to schmoll.gif labai gražiai oda atrodo užsipurškus, paskaistėja, pagyvėja.

dumblių hidrolatas vienas ant odos smirdi biggrin.gif nenaujiena. Bet vakar dariaus molį su dumblių hidrolatu nesijautė visiškai jo kvapo ax.gif

Marulos al. krapinu į molio kaukes, gal taip oda neišsausėja su juom nei vien su moliu g.gif
erškėtrožių al. paakiams, raukšlytės palygėjo, bet stebuklų nesitikiu, nes mimikos raukšles tik botoksas išlygintų. Vnž man jis prevencja prieš raukšles ax.gif tik vieno nesuprantu, aš jį tepu ant akiduobės kaulo, arti akies netepu, bet kažkokiu būdu patenka į akį, visad į kairę ir taip nemaloniai akį "braižo" doh.gif galiu teptis tik visai jau einant miegot ax.gif


kokiame indelyje geriau maišyt nat. priemones: stikliniam ar plastmasiniam? 4u.gif papainą ruošiuos maišyt
Atsakyti
Skaičiau, kad rozmarinų EA suaktyvina galvos smegenų kraujotaką ir kelia kraujospūdį, tad toks galvos skausmas visai įmanomas smile.gif Bent jau rašo, kad tai nėra labai kenksminga, tiesiog 'signalizuoja' atkreipti dėmesį į savo kraujospūdį 4u.gif , nes gali būti, kad jis ir šiaip aukštėlesnis nei turėtų būti. Todėl ir yra perspėjimai nenaudoti hipertonikams ir epileptikams.
Bet va kas kenčia nuo migreninių galvos skausmų - netgi labai gerai tinka..
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 14, 20:37)

kokiame indelyje geriau maišyt nat. priemones: stikliniam ar plastmasiniam?  4u.gif papainą ruošiuos maišyt


stikliniam
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 14, 19:38)
Skaičiau, kad rozmarinų EA suaktyvina galvos smegenų kraujotaką ir kelia kraujospūdį, tad toks galvos skausmas visai įmanomas smile.gif Bent jau rašo, kad tai nėra labai kenksminga, tiesiog 'signalizuoja' atkreipti dėmesį į savo kraujospūdį 4u.gif , nes gali būti, kad jis ir šiaip aukštėlesnis nei turėtų būti. Todėl ir yra perspėjimai nenaudoti hipertonikams ir epileptikams.
Bet va kas kenčia nuo migreninių galvos skausmų - netgi labai gerai tinka..

Aciu kad apsvietei 4u.gif Teisybe turiu virsutine normos riba kraujospudzio, tai gal del to ir issaukia skausma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 05 11, 17:09)
O papainas tirpsta aliejuje? Pvz kokosų?

Kažkur praslydo mano klausimas, tai turbūt, kad netirpsta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 14, 19:37)
kokiame indelyje geriau maišyt nat. priemones: stikliniam ar plastmasiniam?  4u.gif papainą ruošiuos maišyt


kad nelabai yra skirtumo - papainą ir aš plastmasiniam dažniausiai maišau ir tokiame indelyje laikau smile.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 05 14, 21:50)
Kažkur praslydo mano klausimas, tai turbūt, kad netirpsta? 4u.gif


nemanau, kad tirpsta schmoll.gif
Atsakyti
Kaži ar galima AN tirštiklius (guarą, ksantaną ir sojų lecitiną) maisto ruošimui naudoti?
Gal kas bandėte? g.gif ax.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau alūno, o šiandien žiū - jau nebėra jo blink.gif

Merginos, priminkit, kokį jo procentą reikia dėti į dezodorantą. Ar suveiktų išmaišius mineraliniame vandenyje arba hidrolate?
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 05 15, 08:29)
Kaži ar galima AN tirštiklius (guarą, ksantaną ir sojų lecitiną) maisto ruošimui naudoti?
Gal kas bandėte?  g.gif  ax.gif


yra pirkti uoienes tirstikliu maximoj - tos pacios medziagos ieina, skirta maistui smile.gif
Atsakyti