Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

aš tai vakar prisidirbau su jūrų šilku doh.gif Atsukau kamštelį ir nepažiūrėjusi, kad jame liko ir lašintuvas, kaip paverčiau buteliuką į gintaro miltelius... Kliūstelėjau negailėdama doh.gif doh.gif doh.gif Vakar iš indelio atsėmiau to mišinio kaukei ir dabar praktiškai esu pasmerkta tą daryti kasdien, kol sunaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 05 14, 11:17)
Monikute, juru silkas puikiausiai istirpo vandenyje, dariau pabandymui i 25 ml vandens- 1 ml silko, purskiau daug ir visur- ir ant saknu, ir paciu plauku. Labai patiko, nes nei kiek neriebino, nesivele, puikiai issisukavo, labai labai svelnus plaukai, zodziu- pavyko  thumbup.gif

Dar issiviriau plauku purskala is dilgeliu milteliu, vandens ir siek tiek obuoliu acto. Tai galiu pasakyti, kad atvesinus reikia ne viena karta perkosti, ir geriausia pro kelis sluoksnius pvz marles skiauteles, bet tai nei kiek netrukdo, nes manau kad turesiu dabar puikia plauku priemone  wub.gif  isbandysiu rytoj, nes siand ir taip visko bandau ant plauku  blush2.gif

ir pasidariau dezodoranta  smile.gif  rytoj parasysiu atsiliepimus  4u.gif
Aciu Monika  4u.gif


Ir as issiviriau plauku toniko is delgeliu milteliu ir obuoliu acto. Tik kazkaip pagalvojau, kad reikia su juo nuskalauti issiplovus galva. Tai plaukai po tokio nuskalavimo liko tokie svelnus. Man labai patiko.
O tai gal vis tik geriau purksti? Taupiau naudosis, nes ne pyragai ten to toniko man gavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andy: 14 gegužės 2010 - 13:08
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 05 14, 11:17)
Dar issiviriau plauku purskala is dilgeliu milteliu, vandens ir siek tiek obuoliu acto.

QUOTE(andy @ 2010 05 14, 13:07)
Ir as issiviriau plauku toniko is delgeliu milteliu ir obuoliu acto.

Kaip būtent jūs darėt? Tiesiog ištrauka iš miltelių ir kažkokia obuolių acto koncentracija? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 14, 13:09)
Kaip būtent jūs darėt? Tiesiog ištrauka iš miltelių ir kažkokia obuolių acto koncentracija? 4u.gif


Pagal Monikos pateikta recepta: vandeni ir acta uzvirti, suberti dilgėliu miltelius ir pavirti 7-10 minučių, nukaisti ir leisti atvėsti. Suberiau visus miltelius (10 g.). Tik uzmirsau citrinos sulciu. Laikau saldytuve. Nezinau kiek laiko galioja. Nusipirkau obuoliu acto 6%.

Pagalvojau, kad toki butu galima is dziovintu dilgeliu pasidaryti, nes milteliu jau neber ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andy: 14 gegužės 2010 - 13:21
Kurie ea vienas su kitu netinka, nesiderina: cinamonas, imbieras, mairunas, rozmarinas ir manuka? Kraunuosi krepseli ir negaliu apsispresti, neturiu pati pakankamai ziniu. Gal kazkuriu kvapas ar kazkokios savybes nederetu vienam misiny.

Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 05 14, 13:20)
Pagal Monikos pateikta recepta:

Pagalvojau, kad toki butu galima is dziovintu dilgeliu pasidaryti, nes milteliu jau neber ax.gif

Dėkui, reikia pasižiūrėti gal ir iš kitų miltelių galima kažka panašaus pasidaryti ax.gif

Man atrodo tiktų ir džiovintos, sutrintos dilgėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 14, 12:49)
aš tai vakar prisidirbau su jūrų šilku  doh.gif Atsukau kamštelį ir nepažiūrėjusi, kad jame liko ir lašintuvas, kaip paverčiau buteliuką į gintaro miltelius... Kliūstelėjau negailėdama  doh.gif  doh.gif  doh.gif Vakar iš indelio atsėmiau to mišinio kaukei ir dabar praktiškai esu pasmerkta tą daryti kasdien, kol sunaudosiu  biggrin.gif

tau vis issipila kas nors smile.gif
o as vis ne ten nuvaziuoju biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Dovish @ 2010 05 14, 14:09)
Kaip būtent jūs darėt? Tiesiog ištrauka iš miltelių ir kažkokia obuolių acto koncentracija? 4u.gif

pagal Monikos ideta recepta.
citrinos sulciu nedejau tik. Miltelius pirkau is Monikos. Buvo namie 6% obuoliu acto-toki ir naudojau. praskalavau ka tik isplautus plaukus, ziuresiu g.gif
manau kad galima ir is dziovintu, ne milteliu. taip gal net nukosti butu patogiau.
Jei tokiu budu daryti purskala tai iseiga tu milteliu lb nedidele gaunasi.Paziuresiu, koki efekta duoda ir tada nuspresiu kaip naudoti, ar skalauti, ar purksti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 14, 13:39)
Kurie ea vienas su kitu netinka, nesiderina: cinamonas, imbieras, mairunas, rozmarinas ir manuka?


o kam čia būtų mišinukas? Nes iš pasirinktų EA atrodo labai stiprus, šildantis.

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 05 14, 13:54)
tau vis issipila kas nors  smile.gif
o as vis ne ten nuvaziuoju  biggrin.gif


aha, kad aš visai nekreipiu dėmesio į tokias smulkmenas, taip patikrinti užsukimą ir panašias doh.gif Panašu, kad tu irgi tik pagrindinius faktus, bankų pavadinimus fiksuoji, bet ne konkrečias gatves biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 14 gegužės 2010 - 14:12
QUOTE(Satura @ 2010 05 14, 16:12)
o kam čia būtų mišinukas? Nes iš pasirinktų EA atrodo labai stiprus, šildantis.


Atsipalaidavimui po sunkaus darbo, raumemims + paciai ir mb.
Atsakyti
mergaites o ka duotu veiduj jei is dilgeliu nuoviro ilasinciau glicerino ir taip papurksciau veida ar butu,koks poveikis,ar plaukam butu geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 14, 14:21)
Atsipalaidavimui po sunkaus darbo, raumemims + paciai ir mb.

rozmarinai energizuojančiai veikia, tai vakare geriau jų nenaudoti.

Pilveliuk,
dilgėlės ir veidui gerai, jei yra atitinkamų problemų . )Dilgėlių milteliai gydo egzemą, aknę, spuogus, herpį, slopina niežulį, alergines reakcijas, lygina odą)
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 14, 19:15)
rozmarinai energizuojančiai veikia, tai vakare geriau jų nenaudoti.


Kaip tik porą vakarų bandžiau - garinau rozmarinus ir citriną, nes labai į lovytę traukė, o darbo daug buvo. Nieko man neprienergizavo, deja... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti