Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Turiu toki durna klausyma- GSE ar jau yra sumaisytas su glicerinu , ar maisomas uzsisakius?Na, ar galima gauti gryno greipfrutu seklu ekstrakto?
Mintis kilo, paziurejus "Citrosept" sudeti... Reikia labai stipraus imuniteto "atstatytojo" ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 12 gegužės 2010 - 09:16
Ačiū Rasma. smile.gif
Bet čia ir svarbu kokios koncentracijos Monikos AHA rūgštys?
Atsakyti
Gal yra kokia priemonė, gal koks EA, atbaidantis kandžius?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 05 12, 09:16)
Turiu toki durna klausyma- GSE ar jau yra sumaisytas su glicerinu , ar maisomas uzsisakius?Na, ar galima gauti gryno greipfrutu seklu ekstrakto?


pas Moniką o ir visur kitur man matyta tik standartinė sudėtis: 60 proc. GSE ir 40 proc. glicerino. Na bet tokia šlykštybė, nežinau, kaip ją valgyti blush2.gif

kodėl GSE nori rinktis kaip imuniteto atstatytoją? Prieštaringos nuomonės dėl jo poveikio šiaip: vieni sako, kad veikia, kiti, kad ne smile.gif

QUOTE(myself @ 2010 05 12, 11:37)
Gal yra kokia priemonė, gal koks EA, atbaidantis kandžius?


oi, perskaičiau, kad vabzdžius doh.gif Kažkur esu skaičiusi, kas kandis atbaido, bet kai neaktualu, tai neįsidėmėjau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 12 gegužės 2010 - 11:54
QUOTE(myself @ 2010 05 12, 12:37)
Gal yra kokia priemonė, gal koks EA, atbaidantis kandžius?

Afrikiniu verbenkrumiu EA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 05 12, 12:37)
Gal yra kokia priemonė, gal koks EA, atbaidantis kandžius?


Levandu EA mirksiukas.gif Levandos kandims atbaidyti labai placiai naudojamos
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 12, 12:50)
pas Moniką o ir visur kitur man matyta tik standartinė sudėtis: 60 proc. GSE ir 40 proc. glicerino. Na bet tokia šlykštybė, nežinau, kaip ją valgyti  blush2.gif

kodėl GSE nori rinktis kaip imuniteto atstatytoją? Prieštaringos nuomonės dėl jo poveikio šiaip: vieni sako, kad veikia, kiti, kad ne smile.gif

Nes niekas nepadeda... cia vaikams reikia... Jokios ezuoles, arbatytes ir kitos zolytes nepadeda-zaidimas ir marmalyne! Zinau nuomones, bet neisbandes pats-negali spresti.Tu kalbu per akis- eziuole stebuklas- nu nei man asmeniskai, nei mano artimiems ta eziuole jokio poveikio nedaro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 12 gegužės 2010 - 11:55
Nežinau ar verta kištis man, bet gal...

Meskit tą ežiuolę ir nevartokit vaikams ax.gif
Daug mokslinių duomenų sukaupta, daug straipsnių jau mano skaityta, kad vaikams ypač ji veikia hepatotoksiškai, t.y. ilgą laiką vartojant ardo kepenis. Ir paradoksas tame (skaičiau rimtą mokslinį straipsnį su atliktu tyrimu), kad po ilgalaikio rausvažiedės ežiuolės vartojimo (o tai yra maždaug po 8 sav.) ji ima veikti imunosupresiškai, t.y. slopina imunitetą doh.gif ir sukelia rimtą infekcijų riziką, apsunkina žaizdų gijimą.

GSE imuniteto irgi neveiks. Bent jau moksliniais tyrimais išvis paneigtas bet koks antimikrobinis, antivirusinis GSE poveikis, su sąlyga, jei gamybos metu nebuvo naudotos antimikrobinės medžiagos išgaunant patį GSE. O jei jos naudotos, tai faktiškai ne dėl GSE toks poveikis, o dėl tų medžiagų..

Iš augalų imunomoduliatorių verčiausia atkreipti dėmesį į papr. guveinį, vaistinį alaviją, acerolą, mėlynžiedę liucerną, linų sėmenis..

Bet vaikams imunostimuliatoriais (o ir kitiems) labai gerai veikia nepakeičiamos amino r., kaip lizinas ir argininas. Ypač saldumynų mėgėjams, nes kas suvartoja daug gliukozės, tai praktiškai gali būti tikri, kad stigs lizino...gliukozė ardo liziną, nėra lizino ir arginino, imunitetas važiuoja žemyn. Tas amino r. kaip papildus skiria net prie rimtų imunodeficitinių būklių.
Gal ir ne panacėja, bet verta renkantis maisto papildus atkreipti dėmesį ax.gif

Kaip bebūtų keista, bet kas gamino "Marsiečius" į tai atkreipė dėmesį, žiūriu ir lizinu papildyta ir liucernos miltelių pridėta ir medžiagos iš guveinio sudėtos biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, Rasma 4u.gif
Sakau,kad man ta eziuole ko tai nepatinka... O del GSE tai irgi tik pamasciau garsiai..
Nu su marsieciais tai stebuklai bigsmile.gif biggrin.gif
Nu bet koki atrasti preparata jau padaryta, kad tikrai veiktu? Marsieciu privalge irgi, nepastebejom gerumu ... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 12 gegužės 2010 - 13:52
QUOTE(Rasma @ 2010 05 12, 14:28)
Meskit tą ežiuolę ir nevartokit vaikams ax.gif
....


Kad taip būčiau ansksčiau kur paskaičiusi. Kiek šią žiemą išgėrėm ežiuolės doh.gif
..Labai ačiū už patarimus, kurių deja iš vaistininkų neišgirsi - jie tik kiša nesąmones doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lidusia: 12 gegužės 2010 - 13:52
Cia jau grynas OT gaunasi, bet tai taip aktualu-ir manau visiems.
Tai reiketu kazkokio dalyko su sudetyje lizinu, argininu...
Del acerolos, tai manau Acerola sweet tabl. galima duoti, jos skanios, turetu vaikai valgyt, bet tai tik salia, kaip vitaminas C tiesiog.. Reiketu kazko su tomis amino rugstimis dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2010 05 12, 14:52)
Kad taip būčiau ansksčiau kur paskaičiusi. Kiek šią žiemą išgėrėm ežiuolės  doh.gif
..Labai ačiū už patarimus, kurių deja iš vaistininkų neišgirsi - jie tik kiša nesąmones doh.gif


dar eziuole veikia hormonine pusiausvyra, kas irgi nepageidautina vaikams, o ypac- paaugliams..
Atsakyti