Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Etama @ 2010 05 10, 19:39)
merginos, dabar galvoju, gal reiktu dazniau darytis grynai tik is iv. miltuku kaukes? ............bus minciu? rolleyes.gif


aš dažnai ,,susimakaluoju" kaukes visai be molio - nes rasulą naudoju kaip prausiklį šiuo metu, irgi bijau kad jo per daug nebūtų rolleyes.gif
naudoju tik vaisių ar augalų milteslius su hirolatu sumaišau, biški aliejaus... Pagal nuotaiką ir iš to ką po ranka turiu smile.gif


Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2010 05 10, 22:11)
aš dažnai ,,susimakaluoju"  kaukes visai be molio - nes rasulą naudoju kaip prausiklį šiuo metu,  irgi bijau kad jo per daug nebūtų  rolleyes.gif
naudoju tik vaisių ar augalų milteslius su hirolatu sumaišau, biški aliejaus... Pagal nuotaiką ir iš to ką po ranka turiu  smile.gif

na ir kaip poveikis, matomas, juntamas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 05 10, 22:30)
na ir kaip poveikis, matomas, juntamas? mirksiukas.gif


taip smile.gif
man aktualu porų mažinimas - tai išsirinkau iš AN pagal parašymas tam tinkamas priemones ir tikrai poveikis yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2010 05 10, 22:54)
man aktualu porų mažinimas - tai išsirinkau iš AN pagal parašymas tam tinkamas priemones ir tikrai poveikis yra  thumbup.gif


Ir kurios priemonės labiausiai tinka?
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 11, 11:00)
Ir kurios priemonės labiausiai tinka?


Agurkų milteliai, Hamamelio milteliai, Alantoinas, žaliosios arbatos milteliai.
Maišau juos ir tarpusavyje, ir su kitom priemonėm rolleyes.gif


Atsakyti
O papainas tirpsta aliejuje? Pvz kokosų?
Atsakyti
Tai niekas nežino koks Aha rūgščių ph?


O įmanoma pasigaminti emulsinį kremą vien iš gėlių vaško, lecitino, hidrolato arba vandens ir aliejaus be jokių kitų emulsiklių?

Pvz.:
1 dalis vaškų
1 dalis lecitino
2 dalys vandens
2 dalys aliejaus
greipfrutų konservanto 1 proc.
rozmarinų konservanto 1 proc.
kokie nors eteriniai aliejai
glicerinas
alavijo milteliai
Čia būtų sausai odai. cool.gif
Kas nors iš to gautųsi? Gal sausai odai reikėtų idėti dar kažką? Toks laikytų kokias 3 sav., taip?
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 11, 20:01)
Tai niekas nežino koks Aha rūgščių ph?

Žinau smile.gif Tai priklauso nuo rūgščių koncentracijos ir išvis bendros produkto sudėties - bet kokiu atveju pH - rūgštinis smile.gif

Sukonkretinkit klausimą apie kokią konrečiai rūgštį klausiat ir kokiu tikslu ta rūgštis naudojama būtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 11 gegužės 2010 - 19:15
Aha rūgštys būtų iš Monicos, tikslas - atkartoti kitą produktą kuo tiksliau. Koncentracija apie 10 - 15 proc.., o ph turi būt apie 4. Kiek reikia dėti, kad tai pasidarytų? Sudėtyje nebūtų daugiau rūgščių.
Atsakyti
Kažkaip ne taip parašiau. Ph turėtų būti 4, o koncentracija turėtų būti nuo 10 iki 15, bet tiksliai negaliu pasakyt.
Atsakyti
na va, as siandien sau pasidariau morku veido krema pagal improvizuota sita recepta: http://www.kvapunama.../produktas/484/.

morku seklu hidrolatas
sviestmedis
morku fitolis
saltalankiu aliejus
medetku fitolis
emulsinis vaskas
vitaminas e
ekokonservantas
morku seklu ea
palmarosos ea
ylang-ylang ea


labai graziai morkvinis gavosi;D
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 11, 20:30)
Aha rūgštys būtų iš Monicos, tikslas - atkartoti kitą produktą kuo tiksliau. Koncentracija apie 10 - 15 proc.., o ph turi būt apie 4. Kiek reikia dėti, kad tai pasidarytų? Sudėtyje nebūtų daugiau rūgščių.


Užsiutino mane internetas...trečiąkart rašau:oh

Aš taip suprarau, kad jūs norit atkartoti kažkokį pramoninį kosmetinį produktą?
Gerais norais - pragaras grįstas smile.gif
O jei rimtai, tai jūs parašėt kokios reikia koncentracijos, t.y. 10-15 proc, tad žinodama kiek kremo norite pasigaminti, lengvai suskaičiuosite kiek reikia dėti AHA (būtų gerai ir žinoti kokia(-ios) AHA bus dedamos ir kokia jų pačių koncentracija..nes pvz. vienos švelnesnės, kitos gan agresyvios..). Tada matuojat pH.
Jei matot, kad pH per mažas - šarminat, per didelis - rūgštinat, kad ir elementaria citrinos rūgštimi, kol pH bus priimtino lygio.
Aišku pH galima apskaičiuoti 'ant popieriaus', bet tam reikia gerų chemijos žinių , t.y. kiek pamenu, žinoti AHA moliariškumą ir jos cheminę formulę cool.gif Pas Moniką yra AHA mišinys kiek perskaičiau..

Aš turiu 15 proc. (pH 3.5) veido peeling'o- geliuko receptą, bet kad su tokia AHA koncentracija pasiekti pH 3.5 , pagal tą receptą reikia pridėti TEA doh.gif (3.5 proc. pačiame produkte), priešingu atveju pH bus odai per žemas ir gali 'apdeginti' gyvus audinius.
Grynai natūralaus kremo recepto neturiu... reikia daryti, matuoti pH ir jei jis netinkamas - koreguoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 11 gegužės 2010 - 23:29