Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(ajaz @ 2010 05 10, 10:39)
O ersketuogiu alieju gal galima su kaskuo sumaisyti pvz glicerinu? jeigu taip, tai kokios butu laikimo salygos? kambario tem ar saldytuve g.gif (naujoke blush2.gif )

Galima mirksiukas.gif glicerinas draugauja su vandeniu, ne su aliejumi, bet as delne susimaisau esketroziu al. su glicerinu ir patenkinta sau tepuosi biggrin.gif tiesa, nereiktu padauginti glicerino-kai per daug, jis sausina. atsiversk puslapiuka Aromanatural, prie glicerino bus ir naudojimo normos parasytos. Dabar tiksliai bijau pameluoti, bet ar tik ne 1% g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 10, 11:16)
Man toks klausimas iškilo - o kaip su papaino naudojimu vasarą? Juk, kiek suprantu, ten irgi rūgštis?  g.gif Kaip šiuo atveju su saule...?

taip, man irgi idomu, kaip tik uzsisakiau ir perskaiciusi galvoju apie ta pati... g.gif pakomentuokit kas nors
Atsakyti
Kiek GSE reikia į 30 ml kremą?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 10, 11:23)
tada sunku būtų ją pagauti ir kažkuo pateplioti testui biggrin.gif

sakyčiau, kad tada kremą reiktų daryti su minimaliu ingredientų kiekiu, bet būtinai kažkuo konservuoti (vitamino E nepakaks). Šiaip prieštaringos nuomonės ir apie GSE - vieni sako, kad padeda, kiti - kad ne. Bet dar yra tas ekokonservantas, naticidas, jei pastarojo atsargas AN jau pasipildė wink.gif


Aha,pradėsiu aš ją testuoti,kaip nešdins,tai nieko man nereikės lotuliukas.gif

O tie naticidai nealergizuoja?Arba ekokonservantas?
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 05 10, 11:57)
Aha,pradėsiu aš ją testuoti,kaip nešdins,tai nieko man nereikės lotuliukas.gif

O tie naticidai nealergizuoja?Arba ekokonservantas?


ekokonservantas: benzilo alkoholis, dehidroacto rūgštis,vanduo, o naticidas išvis laikomas nepavojingu, nerizikingu, įvairias bakterijas veikiančiu kvapu bigsmile.gif Rašo, kad jo kilmė augalinė, bet niekur nerasau parašyta, iš ko ir kaip tas kvapas paimtas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2010 05 10, 10:39)
dekui  4u.gif Tuberosa, reiks pabandyti. O ersketuogiu alieju gal galima su kaskuo sumaisyti pvz glicerinu? jeigu taip, tai kokios butu laikimo salygos? kambario tem ar saldytuve g.gif (naujoke blush2.gif )

Nea, manau ,kad tepti vieną ,arba gal tiesiog paklauskite tos Monikos, gal ji patars kaip paakiam kokį kremą susikurti , ji kartas nuo karto čia lankosi, paakių oda itin jautri, tai galima sakyti epidermis , o jei dar pvz. nešiojate kontaktinius lešius, tada reikia būti ypač atsargiai. o dėl laikymo, tai paprastai sako, kad galima ir šaldytuve, ir ne- šaldytuve kai kurių aliejų konsistencija pasikeičia, bet kokybės nekeičia.
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 05 10, 09:29)
labiau nei su DUK'u ir neprijuokausi smile.gif
ne ar galima, o reikia wink.gif
Ekologijos subforumo kosmetikos temoje jau prisikalbėjo cool.gif

Miela Satura, ekologišką kosmetiką naudoju pagal galimybes, nei gyvenime nei forume nieko nesistengiu įžeidinėti ,žmogus gali turėti labai daug žinių vienoje srityje ir neturėti kitoje, ypač kosmetikos temoje esu davusi ir gavusi nemažai patarimų , beje labai mandagia forma , tai natūralu ir gyvenimiška, tikrai nesuprantu kodėl jūs mane įžeidinėjate ,beje labai kategoriška nuomonė man visada asocijuojasi arba su fanatišku požiūriu, arba tas žmogus yra itin jauno amžiaus, dar nemoka mandagumo taisyklių ir nėra realiai susidūręs su gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 05 10, 12:54)
o dėl laikymo, tai paprastai sako, kad galima ir šaldytuve, ir ne- šaldytuve kai kurių aliejų konsistencija pasikeičia, bet kokybės nekeičia.

tikrai nesuprantu kodėl jūs mane įžeidinėjate


na jau tikrai be galo vertingas patarimas dėti aliejų į šaldytuvą doh.gif O kai vertingos medžiagos nusisluoksniuos ir iškris į nuosėdas, o aliejus taps bevertis, gal tau merginos ir pretenzijas galės pareikšti? blink.gif Patarimai irgi turėtų būti dalijami atsakingai, o ne tik dėl rašymo...

kurioje vietoje įžeidžiau? Manau, kam reikės, tas perskaitys, kas, kur, kam, ką ir kaip sakė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 05 09, 22:15)
oI, jei oda sausa, nebandykite nieko su AHA rūgštimis, tai vaisinės rūgštys, sausai odai galinčios pridaryti daug bėdos. Hialiuroną manau nuo tokio amžiaus naudoti galima, sausai odai jis pats tas.


Aha rūgščių ne man reikia, bet norėčiau žinot ph ir koncentraciją.

QUOTE(Rasma @ 2010 05 09, 22:41)
Papildyčiau, kad šiuo metų laiku AHA vaisių rūgštis naudoti visiškai nebetinka...tuom reikėjo užsiimti žiemą cool.gif


Seniau naudojau visus metus ir jokių problemų.

QUOTE(Satura @ 2010 05 10, 09:29)
labiau nei su DUK'u ir neprijuokausi smile.gif


Iškiškit nosį toliau nei supermamų klubas, gal praeis juokas.


QUOTE(Tuberosa @ 2010 05 10, 13:54)
Miela Satura, ekologišką kosmetiką naudoju pagal galimybes, nei gyvenime nei forume nieko nesistengiu įžeidinėti ,žmogus gali turėti labai daug žinių vienoje srityje ir neturėti kitoje, ypač kosmetikos temoje esu davusi ir gavusi nemažai patarimų , beje labai mandagia forma , tai natūralu ir gyvenimiška, tikrai nesuprantu kodėl jūs mane įžeidinėjate ,beje labai kategoriška nuomonė man visada asocijuojasi arba su fanatišku požiūriu, arba tas žmogus yra itin jauno amžiaus, dar nemoka mandagumo taisyklių ir nėra realiai susidūręs su gyvenimu.


Kai kuriems žmonėms mandagumas ir kultūra yra svetimi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 10, 14:14)
Seniau naudojau visus metus ir jokių problemų.

Tai nėra ką ir besakyti, ką čia dar patarti..Sėkmės naudojant ir toliau.
Teisingai, kam rūpintis iš anksto. Jei problemos atsiras - ateisit ir paklausit, o ką dabar daryt smile.gif

O koncentracija priklauso nuo to kam norit naudoti.
Neturint reikiamų žinių, geriau neviršyti 6 proc. koncentracijos.
Mano manymu, savamoksliam naminiam vartojimui max. iki 2.5 proc.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 05 10, 14:14)
Aha rūgščių ne man reikia, bet norėčiau žinot ph ir koncentraciją.
Seniau naudojau visus metus ir jokių problemų.


Aš vasarą nenaudočiau... Ir išvis dar neteko jų bandyti, bet būčiau atsargi unsure.gif
Ne veltui kai kurios procedūros kosmetologijos kabinetuose būna grynai sezoninės. Aišku, gal ten didesnės koncentracijos, bet man ir mažesnės atrodo rizikinga.

Tiesa, nieks nežinot, kaip dėl papaino, kaip jis su saule (ne)draugauja? Paskendo mano klausimas... blush2.gif
Atsakyti
gaminau svaitgalį dezodorantą pagal Monikos puslapyje pateiktą receptuką. Ištirpinau alūno miltukus distiliuotame vandeny, į solubolą įlašinau apie 25 lašus pelargonijų ir kv. šalavijo EA. Ir sumaišiau su vandenuku. Iškrito kažkokie riebūs balti drebučiai, aplipo visas buteliukas g.gif . Kažkas pamenu rašė, kad irg panašiai gavosi. Pabandžiau purkšti prieš tai gerai sukračiusi - purškia gerai, gal purkštukas nesuges. Sunaudosiu. ax.gif
Kaip gaunasi Jums - skaidrus dezodorantas, be jokių atsiskyrusių nuosėdų?

Dar išsiviriau dilgėlių miltelių, bandysiu skalauti galvą po plovimo ir taip mažinti riebalavimasi. Šiandien ryte užmiršau iš šaldytuvo į vonią paiimti doh.gif, tai mėginsiu kitą kartą.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 05 10, 14:38)
Tiesa, nieks nežinot, kaip dėl papaino, kaip jis su saule (ne)draugauja? Paskendo mano klausimas...  blush2.gif


jeigu papainą tepti griežtai tiek, kiek Monica nurodžiusi ir iškart nebėgti į saulę, nemanau, kad kažkas nutiktų, nes jis nuima tik negyvas odos ląsteles. Fototoksiški paprastai būna labai stiprios koncentracijos dalykai - pvz. EA smile.gif Na ir rūgštis reikia labai žiūrėti, nes jų irgi koncentratas, gali nuploninti per daug odą smile.gif

QUOTE(andy @ 2010 05 10, 15:09)
Kaip gaunasi Jums - skaidrus dezodorantas, be jokių atsiskyrusių nuosėdų?


irgi gaunasi ant viršaus kažko ekstra, bet manau, kad tiesiog nemažai EA dedam ir jis visas nesutirpsta tirpiklyje smile.gif
Atsakyti