Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Sakykit, ar arbatmedžio EA tinkamas nuo plaukų slinkimo? Ar turėčiau rinktis kitokį?

Ir kuris labiau butu tinkamas kaip švelniai balinanti priemonė apelsinų ar petražolių? Jautresnei odai turbūt labiau petražolių? g.gif

Ir alūno miltelius dezodorantui jūs maišot su hidrolatu ar vandeniu ir ar ten reikia konservanto?

Sorry jei klausimai kvaili, aš dar nelabai gaudausi smile.gif
Atsakyti
[quote=Kazarnienė,2010 05 07, 17:09]
Sakykit, ar arbatmedžio EA tinkamas nuo plaukų slinkimo? Ar turėčiau rinktis kitokį?

Nuo slinkimo bandžiau: rozmarina, levandu, kerdu,arbatmedžio EA, labiausiai patiko ir manau padėjo rozmarinas ir kedras.
Atsakyti
Gal kas galėtų paaiškinti,kaip reikia daryti aliejinius kvepalus? KN puslapyje labai meniškai aprašyta, bet neaišku su proporcijomis ir brandinimu.
Atsakyti
Gal kuri žinote, su kokiais ea sinergiškai veikia morkų ir ylang ylang ea (noriu lašinti į kremą veidui)?

Viename šaltiny radau, kad ylang ylang labai gerai dera su citrinos, rožmedžio, vetiverijos, kedro ir bergamočių ea. Kitam, kad su bergamotės, greipfrutų, levandų, rožių, palergonijų, kvapiųjų šalavijų, sandalmedžio eteriniais aliejais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpulpulka: 07 gegužės 2010 - 19:10
[quote=Melajja,2010 05 07, 18:23]
[quote=Kazarnienė,2010 05 07, 17:09]
Sakykit, ar arbatmedžio EA tinkamas nuo plaukų slinkimo? Ar turėčiau rinktis kitokį?

Nuo slinkimo bandžiau: rozmarina, levandu, kerdu,arbatmedžio EA, labiausiai patiko ir manau padėjo rozmarinas ir kedras.
[/quote]

Dar raso,kad cinamono ea tinka
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 05 07, 14:36)
Ar man iš hidrolato, aliejaus,  phepa, šalmučio hidroglicerininio ektrakto, pavyktu sumakaluot kazka panasaus i paakiu lengva geli, sutirštinčiau ksantanu, bet turbut  čia reiktu koncervanto kokio dėt, kad laikytusi ilgiau?  g.gif

Gautųsi l. neblogas geliukas bigsmile.gif Konservanto reiktų smile.gif

QUOTE(Kazarnienė @ 2010 05 07, 16:09)
Sakykit, ar arbatmedžio EA tinkamas nuo plaukų slinkimo? Ar turėčiau rinktis kitokį?
r kuris labiau butu tinkamas kaip švelniai balinanti priemonė apelsinų ar petražolių? Jautresnei odai turbūt labiau petražolių?  g.gif
Ir alūno miltelius dezodorantui jūs maišot su hidrolatu ar vandeniu ir ar ten reikia konservanto?

1. taip, bet paopuliariausi tam yra rozmarino ir kedro ea
2. Apelsino dienai nereiktų naudoti, petražolę, salierus, bazilikus labiau siūlyčiau
3. konservanto nereikia, bet aš maišau su distil. vandeniu
QUOTE(Sulu @ 2010 05 07, 17:39)
Gal kas galėtų paaiškinti,kaip reikia daryti aliejinius kvepalus? KN puslapyje labai meniškai aprašyta, bet neaišku su proporcijomis ir brandinimu.

Jei apibendrinatia iškinti, tai į bazinį aliejų (jojobą) yra pridedama ea. Ea pagal tai, kaip greitai užuodžiami ir išsilaiko, kada atsiskleidžia, kvepalams rūšiuojami kaip viršutinės (daugumoj citrusai), bazinės (benzoinas, mra, pačiulė, santalas) ir širdies (rožių, jazmino ir pan. absoliutai)gaidų. Reikėtų derinti visų 3 rūšių.
Pvz, galėtų būti: beragmotė, jazminas, pačiulė.
Kvepalus reikėtų brandinti apie mėnesį, kvapas su laiku keičiasi
Atsakyti
bandžiau ieškoti per visas temas, bet neradau apie tai, kiek reikia papaino dėt pvz. į 50 ml kremo? 4u.gif
turiu išsaugojus, bet mano kompas užlinkęs; tikrai žinau, kad procentus kažkur rašė, bet nerandu temose doh.gif
Atsakyti
Vitulka, 2-5 %
naudojant pastoviai - 1-1,5 % smile.gif
Atsakyti
ka galetumete pasiulyti nuo vabzdziu ikandimu, kad nuramintu nieziejima ir tinima?
Atsakyti
levandų EA gerai nuramina odą - nuima ir tinimą, ir niežėjimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 09, 00:09)
levandų EA gerai nuramina odą - nuima ir tinimą, ir niežėjimą  drinks_cheers.gif


sita as ir pati zinau, noreciau suzinoti apie kitus dar;>
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 05 09, 00:12)
sita as ir pati zinau, noreciau suzinoti apie kitus dar;>

Man irgi, kaip Saturai, pirmiausia ateina į galvą levandos mirksiukas.gif Dar esu skaičiusi, kad arbatmedis dezinfekuoja ir nuramina perštėjimą vabzdžiams įkandus.
Atsakyti