Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Dovish @ 2010 05 06, 14:51)
bigsmile.gif tikrai? kažkaip sulyginau su AHA rūgštim doh.gif dėkui, kad pataisei 4u.gif

Hialiuronos su AHA rūgštimis tikrai neturi nieko bendra , tiek kad gal pats pavadinimas rūgštis kažkaip agresyviai skamba biggrin.gif Mano oda sausa ir jautri, tai su AHA seniai esu susipykusi , gaminiai su šitom rūgštim labiau patartini riebiai odai , o gaminius su hialiuronu labai mielai naudoju , jis kaip tik labiau tinka sausai odai, kuriai trūksta drėgmės ,pvz. paakių kremuose tai dažnas komponentas, o jūs pabandykite įsivaizduoti paakių kremą su AHA rūgtimis doh.gif O tas hialiuronatas mane irgi sudomino, bet aš pirkčiau tik skystos konsistencijos.
Atsakyti
darant namini deza, butinai destiliuoto vandens reik? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 05, 20:38)
Katherina, epilepsiją turintiems negalima vaistinių šalavijų, pankolių, isopų, metėlių (net nežinau, kas čia tokie biggrin.gif )

Metėlė yra kartusis kietis, bet dažniausiai gi tiesiog pelynu vadinam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2010 05 07, 08:34)
O kas yra NKG tema? blush2.gif  Ir kur ja rasti?


čia pat, šalimais - Natūralios Kosmetikos Gamintojai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2010 05 06, 21:20)
Metėlė yra kartusis kietis, bet dažniausiai gi tiesiog pelynu vadinam smile.gif


tai ir rašytų - pelynas biggrin.gif
Atsakyti
Monika, dar kartą labai ačiū už papainą 4u.gif

Ir reikia patarimo - gaminsiu pienelį odai nuraminti po depiliacijos, kokie aliejai būtų tinkamiausi? Iš hidrolatų įsivaizduoju hamamelių tiktų, gal dar rugiagėlių?
Ir be papaino, kokiais dar priedais galėčiau praturtinti?
Atsakyti
Labas merginos smile.gif

Perskaičiau visą temą ir užsimaniau pasigaminti sau ir mamai kremukus, bet niekaip nesupratau nuo ko pradėti ir kaip viską daryti blush2.gif Gal yra kur nors receptukai kokie baziniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2010 05 07, 11:57)
Labas merginos  smile.gif

Perskaičiau visą temą ir užsimaniau pasigaminti sau ir mamai kremukus, bet niekaip nesupratau nuo ko pradėti ir kaip viską daryti  blush2.gif  Gal yra kur nors receptukai kokie baziniai  ax.gif


Yra ir aromanatural.lt - įeik į pvz. emulsinį vašką ir apačioj visas gamybos proceso aprašymas. Receptų yra Kvapų namų tinklapyje, beje kaip viskas daroma gali pamatyti sudalyvavusi KN gamybos vakarėlyje. Daug apie tai diskutuojama ir SM Ekologiškas gyvenimo būdas - Kosmetines priemones gaminamės pačios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 07 gegužės 2010 - 11:15
Užmiršau Monicos paklaust, gal galit kuri primint kiek g alūno miltelių reikėtų 100ml vandens. 4u.gif
Atsakyti
sveikos kiek girdejau arroma natural turi jau juros silko, bet niekur nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 05 07, 13:34)
Užmiršau Monicos paklaust, gal galit kuri primint kiek g alūno miltelių reikėtų 100ml vandens.  4u.gif


tikriausiai kokius du oranžinius šaukštelius, tik nesupilk visko iš karto smile.gif Sudėk iš pradžių pusantro ir žiūrėk toliau pildama, ar ir likusi dalis ištirpsta smile.gif

QUOTE(Di72 @ 2010 05 07, 13:57)
O kaip papulti į tą KN gamybos vakarėlį??  blush2.gif


susirasti Kvapų namų temą ir ten domėtis, čia neofftopinant smile.gif
Atsakyti
Norėčiau pasigaminti paakiu geliuka, su vaškais nenoriu žaist, nes nelabai kol kas savo jėgom pasitikiu. Ar man iš hidrolato, aliejaus, phepa, šalmučio hidroglicerininio ektrakto, pavyktu sumakaluot kazka panasaus i paakiu lengva geli, sutirštinčiau ksantanu, bet turbut čia reiktu koncervanto kokio dėt, kad laikytusi ilgiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 05 07, 15:36)
Norėčiau pasigaminti paakiu geliuka, su vaškais nenoriu žaist, nes nelabai kol kas savo jėgom pasitikiu. Ar man iš hidrolato, aliejaus,  phepa, šalmučio hidroglicerininio ektrakto, pavyktu sumakaluot kazka panasaus i paakiu lengva geli, sutirštinčiau ksantanu, bet turbut  čia reiktu koncervanto kokio dėt, kad laikytusi ilgiau?  g.gif

Natūralios kosmetikos gamintojų temoje merginos šnekėjo, kad be konservanto galios labai neilgai smile.gif
Atsakyti