Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 14:25)
AHA iš citrusinių tos rūgštys, tai gali kelti problemų.
Ne sviestuose, bet kreme jis tau galėtų išspręsti drėkinimo problemą  mirksiukas.gif

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Dar, Satura, pataisyk, jeigu klystu: pagrindinis skirtumas tarp sviesto ir kremo yra tas, kad į kremo sudėtį įeina daugiau skysčių, taip? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 06 gegužės 2010 - 14:44
QUOTE(Dovish @ 2010 05 06, 14:43)
Dar, Satura, pataisyk, jeigu klystu: pagrindinis skirtumas tarp sviesto ir kremo yra tas, kad į kremo sudėtį daugiau skysčių, taip? 4u.gif


į sviestą skysčiai išvis neįeina - ten sumaišyti aliejai, aliejuose tirpūs priedai, kvapai. O kremai jau su vandens dalimi. Hialurono rūgšties įkomponuoti į tokį sviestą, kokį, įsivaizduoju, ir tu daraisi, nesugebėčiau nė pro kur, nes hialurono pudra tirpi vandenyje - tikriausiai aliejuose susigumuluotų viename kampe ir tiek žinių sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 14:46)
į sviestą skysčiai išvis neįeina - ten sumaišyti aliejai, aliejuose tirpūs priedai, kvapai. O kremai jau su vandens dalimi.

Aš pasidarius su vandens faze, bet vadinu sviestu biggrin.gif nes riebus vis tiek gavosi, kakavos, sviestmedžio yra. Gal reikės kažką komponuotis pagal AN galimybes biggrin.gif
Atsakyti
oi blush2.gif Į tokį tai aišku, kad galima būtų hialurono pridėti drinks_cheers.gif Man jis geriau drėkina dabar, kai orai nebežiemiški, už gliceriną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 06 gegužės 2010 - 15:05
QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 15:02)
oi  blush2.gif Į tokį tai aišku, kad galima būtų hialurono pridėti  drinks_cheers.gif Man ji geriau drėkina dabar, kai orai nebežiemiški, už gliceriną smile.gif

O tai pačioms hialurono, aha rūgštelėms nėra amžiaus cenzo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 06, 15:04)
O tai pačioms hialurono, aha rūgštelėms nėra amžiaus cenzo? 4u.gif


AHA rūgštys, tai kažkas panašaus į obuolių rūgštį, o jos tai nesibaidom biggrin.gif Joms nėra amžiaus cenzo, aišku, jaunoms neproblemiškoms odoms nereiktų skubėt anksčiau laiko plonintis smile.gif

dėl hialurono rūgšties, tai keista, bet ir nesu niekur radusi, kad griežtai tik nuo N metų ją galima naudoti. Sakau, tokia paprasta soda man pasirodė tongue.gif Tik nežinau, ar pas Monicą bus milteliai ar skysta. Jeigu skysta, tai dar fainiau smile.gif

asmeninis mano įspūdis, kad hialuroną reikia imti, kada odai akivaizdžiai trūksta drėgmės ir nelaukti 45 metų tongue.gif Gal gamintojams reikia kažkuo pateisinti, kodėl jauninantis serumas toks stebuklingas ir brangus, bet mums tai tokių žaidimėlių žaisti nėra reikalo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 06 gegužės 2010 - 15:13
o jei i savo turima pirktini krema (argital) iberciau cinko oksido, saugotu kazkiek nuo saules? ax.gif
Atsakyti
kuo pasizymi pelargoniju hidrolatas? 4u.gif berods rase, kad jau AN turi?
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 05 06, 16:11)
kuo pasizymi pelargoniju hidrolatas? 4u.gif  berods rase, kad jau AN turi?


kaip ir EA - hormonus švelniai balansuojančiu poveikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, o as su tokiu nekosmetiniu klausimu... Mano peties sanari susuko uzdegimas. Kazkur skaiciau kad lygtais tamanu aliejus turi priesuzdegimini artai priesartritini poveiki. Ka dar galima naudot? kas is EA veikia priesuzdegimiskai, jei kokius kompresiukus uzsidet...

zinau dar kad nuo uzdegimu kartais deda sokolado kaukes, i domu ar kakavos sviestas turi tkiu savybiu? Gal kas susiduret? kaip tik kakavos sviesto AN uzsisakiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 06, 13:08)
Šneki apie spiritinį (kaip kvepalus) ar pienelio tipo? Jei 2 variantas, tai reiktų tiesiog iš aliejaus+hidr+ emusl. vaško padaryti pienelį (pasakyčiau, ką maždaug ir kiek reiktų dėti) ir pridėti ea smile.gif

Dėl dezo, tai galima bandyt dėti daugiau alūno ir/ar daugiau ea. Esu dar mačiusi kai kokių miltukų dezams, bet kažkaip suabejojau dlė jų natūralumo ir kol kas neužpirkau. o gal reiks daugiau pasistudijuoti ir užsakyti vasaros sezonui.


apie spiritini ax.gif bet jei nesunku, parasyk ir apie 2 var. ka ir kiek mazdaug deti 4u.gif

bandysiu pridet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 16:13)
Tik nežinau, ar pas Monicą bus milteliai ar skysta. Jeigu skysta, tai dar fainiau smile.gif

AN bus hialurono? bigsmile.gif
Jau isskaiciau NKG temoje, kiek naujoviu blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 06 gegužės 2010 - 20:31