Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

ikvepta tmerginu ir as gaminu aloe geliuka, bet jau labai skurdzios sudeties, nieko jau nebeturiu, net konservanto biggrin.gif
dabar laukiu kokl atves mano sultys siek tiek, tada tirstinsiu.darau is aloe milteliu, ksantano, lasiuka aliejaus ilasinsiu. o alieju lasint kai jau ksantanas isbrinks?
labai tingejau daryt maza kieki(nes be konservanto), tai darau 20ml gelio, naudosiu paakiams ir kad nesugestu uzsidesiu kaip plauku kauke 4u.gif ir 50ml purskiklio, purksiu plaukus issiplovus, molio kauke, kad nenudziutu, gal veiduka. tik vat maniau lasiuka glicerino ilasint ar riebins plaukus? 4u.gif
tokie vat bandymai biggrin.gif
Papildyta:
kokios spalvos jusu geliukai gavosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bozkakoszka20: 24 balandžio 2010 - 08:56
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 10:07)
kokios spalvos jusu geliukai gavosi?


Na, alavijų be nieko - tai bespalvis praktiškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 24, 10:26)
Na, alavijų be nieko - tai bespalvis praktiškai smile.gif

mano is ankstesnio uzvezimo, tai tamsus labai gelis gavosi. o paakiu netempia?ipyliau aliejuko dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 10:57)
mano is ankstesnio uzvezimo, tai tamsus labai gelis gavosi. o paakiu netempia?ipyliau aliejuko dar 4u.gif


Mano, matyt, iš naujesių smile.gif Patys aloe miltukai - šviesiai rusvi tokie.
Paakiams aš dariau su žaliosios arbatos milteliais ir glicerinu. Man vis tiek tempia... Tai įpyliau dar vanilės fitolio sezamuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 24 balandžio 2010 - 10:01
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 09:07)
ikvepta tmerginu ir as gaminu aloe geliuka, bet jau labai skurdzios sudeties, nieko jau nebeturiu, net konservanto biggrin.gif

o alieju lasint kai jau ksantanas isbrinks?

50ml purskiklio, purksiu plaukus issiplovus, molio kauke, kad nenudziutu, gal veiduka.


mano irgi nešviesūs geliukai gaunasi drinks_cheers.gif Nesakyk, kad skurdžios sudėties, nes jau vien aloe koks gėris yra vienas pats rolleyes.gif

aha, aliejus pačioje pabaigoje drinks_cheers.gif

labai gera idėja dėl purškiklio, nusižiūrėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 23, 21:51)
Ir man, prasau, pebelskit i az ax.gif

Pačių pagrindinių AN produktų (aliejų, hidrolatų, molio) Kaune galima rasti ekolinija.lt. Netyčia užtikau, ir labai pravertė man, kai nepastebėdama smile.gif išbaigiau turimus hidrolatus.
Atsakyti

labai gera idėja dėl purškiklio, nusižiūrėsiu ax.gif
[/quote]
tik reikia pora kartu net perkost, nes anksciau dariau neperkosiusi, tai sugadinau ir buteliuka ir purkstuka doh.gif snd viskas gerai gavosi.
Papildyta:
gal kas naudojat morku seklu hidrolata i vidu?niekada nebandziau hidrolatu gerti, o vat dabar uzsimaniau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 12:13)
gal kas naudojat morku seklu hidrolata i vidu?niekada nebandziau hidrolatu gerti, o vat dabar uzsimaniau tongue.gif


biggrin.gif Pradėjau, dabar pertraukėlė, ir vėl tęsiu. Man patiko smile.gif
Atsakyti
20 dienu kursa perejai?kaip gerei?sauksteli litrui vandens per diena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 09:57)
mano is ankstesnio uzvezimo, tai tamsus labai gelis gavosi. o paakiu netempia?ipyliau aliejuko dar 4u.gif

jei daroma su nemažai ksnatano, tai bsu tempima,s reikai aleijuko bent trupučio.

QUOTE(Lucie @ 2010 04 24, 11:46)
Pačių pagrindinių AN produktų (aliejų, hidrolatų, molio) Kaune galima rasti ekolinija.lt. Netyčia užtikau, ir labai pravertė man, kai nepastebėdama smile.gif išbaigiau turimus hidrolatus.

tai kol aš galvojau, kada man viešai paskelbti šią naujieną, (kai kurias mergians asmeniškai informavau ax.gif ) norėjosi dar asortimentą papildyti kai kuriais Rasucci pageidaujamais pop. produktais, tai ir pačios atradot biggrin.gif Panašu, kad ir Klaipėdoj toks taškas greitu metu atsiras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 24, 13:11)
20 dienu kursa perejai?kaip gerei?sauksteli litrui vandens per diena? 4u.gif


nea sad.gif Pradėjau gerti, tada peršalau ir atsikėlusi staigiai bėgdavau ką nors karštut karštutėlio gerklei darytis, tai hidrolato jau nebegadinau. Man atrodo, kad jį nieko nevalgius ir negėrus reikia gerti... Bet atnaujinsiu nuo ryt ar nuo pirmadienio, tik pertraukas darysiu tik kai užplauks, ne po 20 dienų. Kadangi ne grožio, o sveikatos tikslais aš jį gersiu, tai nujaučiu, kad daugiau ir reikės smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 balandžio 2010 - 00:20
Monica nebepaklausiau taves ar sie milteliai tirpus:
mangu, agurku, jazminu ziedu, roziu, zemuogiu, ersketuogiu 4u.gif
Atsakyti