Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

vitaminas E čia netinka: netirps ir plūduriuos paviršiuje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 01:20)
vitaminas E čia netinka: netirps ir plūduriuos paviršiuje wink.gif

Dėkoju už atsakymą. Bet jeigu aš prieš naudojimą purškalą suplaksiu, gal nieko blogo?
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 05, 23:23)
Bet jeigu aš prieš naudojimą purškalą suplaksiu, gal nieko blogo?


nieko gero smile.gif Galima būtų bandyti į vandenį įlašinti lašelį aliejaus ir, pabandžius suplakti, purkšti ant veido - jausmas gali būti ne iš maloniausių, be to, nežinia, ar aliejų atlaikytų purkštukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 05 05, 19:31)
Gal Monica ar kuri nors kita mergina, žinote, kokių EA ar kitų nat. aliejų ir pan.negalima naudoti sergant epilepsija, cukriniu diabetu? Nerandu tikslesnės kažkokios informacijos, o bijau ko nors "neprimarmalyt" blogo...  4u.gif

kažką buvau skaičiusi, bet neprisimenu cool.gif . Dėl bazinių, tai man rodos nėra apribojimų, tik ea reik žinoti. Būtų paprasčiau, jei parašytum, kokius ea planuoji dėti, aš patikrinčiau, ar galima.

QUOTE(pumpulpulka @ 2010 05 05, 23:18)
Monica, gal galite pakomentuoti mano purškaliuką veidui, norėjau kažko drėkinančio:
50 ml morkų hidrolato + ~1 proc. glicerino + 3 lašai sojų proteinų + 1 lašas vit.E.

kaip Satura ir rašė, virtam e-netinka. Ir šiaip jis yra lipnios konsitencijos, tik į kremus, mšinius tinkamas dėti. Glic. dėkit mažiau, kad nebūtų per daug. Sulašinkit pirma sojas, tada p 1 lašą glic. dėkit, ir bandykit. Geriau laikyti šaldytuve.

Ashtri, kaip įdomu g.gif Aš galvojau, kad distil. vandeny neturėtų greit gesti. O darei "hidrolato" būdu, ne paprastai plikinai kaip arbatą? Kaip supratau, ne šaldytuve laikei? Gal ir dėl to cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 06 gegužės 2010 - 08:04
QUOTE(Monica @ 2010 05 06, 09:02)
Ashtri, kaip įdomu g.gif Aš galvojau, kad distil. vandeny neturėtų greit gesti. O darei "hidrolato" būdu, ne paprastai plikinai kaip arbatą? Kaip supratau, ne šaldytuve laikei? Gal ir dėl to cool.gif

Dariau, kaip prie aprašymo nurodyta, sistema atkalta, viskas ten labai paprasta, dedu į kitą induką su šaltu vandeniu ir paverdu įdėjus į puodą. Laikiau nešaldytuve, bet anksčiau irgi ne ten laikiau smile.gif Na žodžiu, kol kas su namudiniais produktais pristabdau, matyt dvi kairios rankos pasidarė pas mane tongue.gif
Beje, buvau klausus apie dilgėlių miltelius: "tonikas iš dilgėlių miltelių - jį balzamo nuskalavimui naudot? Na, suprantu, kad po išplovimo su šampūnu, o prieš ar po balzamo? "

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
ar galima butu pasigaminti po skutimosi losijona (vyrui), kad butu panasus i pirktini? ax.gif Monica, gal koki receptuka turi netycia? 4u.gif arba patart ka nors 4u.gif

ir gal dar butu galima kaip nors patobulinti gaminta dezodoranta, MB per silpnas, pramusa kvapas unsure.gif nors man tai tiko smile.gif dariau pagal Saturos ideta recepta.
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 05 06, 09:08)
Dariau, kaip prie aprašymo nurodyta, sistema atkalta, viskas ten labai paprasta, dedu į kitą induką su šaltu vandeniu ir paverdu įdėjus į puodą. Laikiau nešaldytuve, bet anksčiau irgi ne ten laikiau smile.gif Na žodžiu, kol kas su namudiniais produktais pristabdau, matyt dvi kairios rankos pasidarė pas mane  tongue.gif
Beje, buvau klausus apie dilgėlių miltelius: "tonikas iš dilgėlių miltelių - jį balzamo nuskalavimui naudot? Na, suprantu, kad po išplovimo su šampūnu, o prieš ar po balzamo? "

Ačiū už atsakymus  4u.gif

O tai 1 kartą ilgiau negedo?Net nežinau, ką pasakyti.
Sorry, kad praleidau klausimą apie dilgėles blush2.gif Mano supratimu, nereikėtų išvis balzamo, naudojant tokį plaukų toniką. Juk anksčiau kaimuose moterys plaukus perplovinėdavo su citrina ar actu, dar žibalu, jokių balzamų nebūdavo.

QUOTE(agnuta @ 2010 05 06, 11:33)
ar galima butu pasigaminti po skutimosi losijona (vyrui), kad butu panasus i pirktini? ax.gif Monica, gal koki receptuka turi netycia? 4u.gif arba patart ka nors 4u.gif

ir gal dar butu galima kaip nors patobulinti gaminta dezodoranta, MB per silpnas, pramusa kvapas unsure.gif nors man tai tiko smile.gif dariau pagal Saturos ideta recepta.

Šneki apie spiritinį (kaip kvepalus) ar pienelio tipo? Jei 2 variantas, tai reiktų tiesiog iš aliejaus+hidr+ emusl. vaško padaryti pienelį (pasakyčiau, ką maždaug ir kiek reiktų dėti) ir pridėti ea smile.gif

Dėl dezo, tai galima bandyt dėti daugiau alūno ir/ar daugiau ea. Esu dar mačiusi kai kokių miltukų dezams, bet kažkaip suabejojau dlė jų natūralumo ir kol kas neužpirkau. o gal reiks daugiau pasistudijuoti ir užsakyti vasaros sezonui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 06 gegužės 2010 - 12:11
QUOTE(Monica @ 2010 05 05, 14:17)
greit turėsiu hiularono rūgštį-ji 1 iš l. drėkinančių komponentų, dar augalinis silikonas turėtų neblogai būti..
O gal yra ir vidinė problema-per mažas skysčių naudojimas?

Bet pasidarius kūnui kremą su tokią rūgštim, reikės saugotis saulės ax.gif aš į sviestą dėjau glicerino, galbūt per mažai, bet vadovaujuosi principu kas per daug tas nesveika biggrin.gif
Skysčių, t.y. vandens vartoju normaliai, apskritai mėgstu nuolat gurkšnoti vandenį smile.gif

QUOTE(Monica @ 2010 05 06, 12:08)
Šneki apie spiritinį (kaip kvepalus) ar pienelio tipo? Jei 2 variantas, tai reiktų tiesiog iš aliejaus+hidr+ emusl. vaško padaryti pienelį (pasakyčiau, ką maždaug ir kiek reiktų dėti) ir pridėti ea smile.gif

Monica, mane irgi domintų po skutimosi, bet būtent dezinfekuojantis (purškiamas ar gelinis) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 06, 13:07)
Bet pasidarius kūnui kremą su tokią rūgštim, reikės saugotis saulės ax.gif


o kodėl? Ne smile.gif Kaip ji ten kitaip: sodos hialuronatas ir net kvepia soda kažkiek - ji nefotoksiška, todėl gali rinktis drąsiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 06, 13:18)
o kodėl? Ne smile.gif Kaip ji ten kitaip: sodos hialuronatas ir net kvepia soda kažkiek - ji nefotoksiška, todėl gali rinktis drąsiai  drinks_cheers.gif

bigsmile.gif tikrai? kažkaip sulyginau su AHA rūgštim doh.gif dėkui, kad pataisei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 06 gegužės 2010 - 13:52
AHA iš citrusinių tos rūgštys, tai gali kelti problemų. Nes matyt dar be savo fototoksiškumo dar ir nuplonina odą, ji darosi mažiau atspari saulės spinduliams. Bet šiaip superinis man dalykas, kai turiu, tai nebeapsieinu be AHA. Kaip ir be hialurono ax.gif Ne sviestuose, bet kreme jis tau galėtų išspręsti drėkinimo problemą mirksiukas.gif
Atsakyti


Monica, apie gaminama is milteliu geli eina kalba. O kokios proporcijos turetu buti?
[/quote]


[quote=giedrulia77,2010 05 05, 21:08]Šneka eina apie gatavą aloe gelį ar gaminamą??
seka turėtų būti tokia: hidrolatas (vanduo) su aloe miltukais+ glicer. ištrauka (glicerino NEBEREIKIA)+augalinis silikonas+hiulaur. ir tada tirštinama. Kai bus paruošti aprašai, bus galima patikslinti, ar hiulaur. dėti į gelį, ar nesutirštintą skystį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 06 gegužės 2010 - 14:40