Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Monica @ 2010 05 04, 13:36)
Matai, niekur neradau parašyta jo dėjimo normos. Aš čia logiškai mąstau. Iš principo reikia dėti tiek, kad kvapas neerzintų.
na, nėra man buvę, kad GSe suskystintų g.gif kažkada yra sutraukę kremą, dar ne su mano GSE. Manau reikia būtinai dėti prieš ea, ir dar į ne per šiltą kremą. Lašinti po 1 lašą ir maišyti.
Jei ekstraktų nemažai dėjai, galėjo paskystinti. Jų kiekį reikia įkaičiuoti į skystą fazę.


Tai turbūt ne GSE kaltas, emulsinio vaško per mažai įdėjau mirksiukas.gif
Nes į kremą ekstraktų nedėjau, tik į pienelį ir kitus produktus.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 05 04, 19:28)
Monica gal kvailo klausimo paklausiu, bet vis tiek klausiu ar apelsinu ziedu vaskas fototoksiskas?

nerolis nefototoksiškas, tai vaškas irgi toks turi būti

QUOTE(laumi @ 2010 05 04, 19:55)
Ir as dar su kvailu klausimu - ar galima EA naudoti maistui, pvz vanile, apelsinu, citrinu EA kepiniams?

skaičiau, kad naudoja šiuos ea gėrimų gamyboje, bet pati nebandžiau ir noro neturiu.

QUOTE(adrija @ 2010 05 05, 08:53)
O vienais gėlių vaškais įmanoma pasidaryti kremą ar vistiek reikia dar emulsinio ar bičių vaško dėti?

galima. receptas turėtų būti kaip su bičių vašku, riebokas kremas, tik daugiau gėlių vaško reiktų dėti

QUOTE(Dovish @ 2010 05 05, 09:35)
O jeigu norisi itin drėkinančio ką dar patartum dėti apart glicerino, hidrolatų? 4u.gif

greit turėsiu hiularono rūgštį-ji 1 iš l. drėkinančių komponentų, dar augalinis silikonas turėtų neblogai būti.. Prieš metus mano oda buvo l. sausa, bet padėjo būtent kremas su daug glicerino. Mano supratimu reikia nelengvo kremo su taukmedžiu, kakavos sv., glicerinu. O gal yra ir vidinė problema-per mažas skysčių naudojimas?
Atsakyti
greit turėsiu hiularono rūgštį-ji 1 iš l. drėkinančių komponentų, dar augalinis silikonas turėtų neblogai būti.. Prieš metus mano oda buvo l. sausa, bet padėjo būtent kremas su daug glicerino. Mano supratimu reikia nelengvo kremo su taukmedžiu, kakavos sv., glicerinu. O gal yra ir vidinė problema-per mažas skysčių naudojimas?
[/quote]
Monica, o kas yra greit? ax.gif
o jei i aloe geli det glicerinine istrauka ar glicerina, augal. silikona, hiularono r. ir tirstint guaru? galima visus maisyt? kokiom proporcijom?
Atsakyti
Pasidariau namudinį rožių vandenį, pagerinau glicerinu (nebe pirmą kartą) ir jis man virtuvėj stovėdamas per savaitę prarūgo doh.gif Ar galiu kitą kartą pilti ekokonservanto? Nes po 20 ml virti nesinori žaisti..
Atsakyti
Nu kas per pykčiai cool.gif

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 05 05, 15:12)
Monica, o kas yra greit?  ax.gif 
o jei i aloe geli det glicerinine istrauka ar glicerina, augal. silikona, hiularono r.  ir tirstint guaru? galima visus maisyt? kokiom proporcijom?

tikiuosi per savaitę.Šneka eina apie gatavą aloe gelį ar gaminamą??
seka turėtų būti tokia: hidrolatas (vanduo) su aloe miltukais+ glicer. ištrauka (glicerino NEBEREIKIA)+augalinis silikonas+hiulaur. ir tada tirštinama. Kai bus paruošti aprašai, bus galima patikslinti, ar hiulaur. dėti į gelį, ar nesutirštintą skystį.

Ashtri, gali konservuoti naminį hidrolatą ekokonservantu.Bet jei tu jį naudoji tik išoriškai, gal geriau daryti su distil. vandneiu, neturėtų greit gesti. Ar tu su juo ir darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 05 gegužės 2010 - 18:07
QUOTE(Monica @ 2010 05 05, 19:03)
Ashtri, gali konservuoti naminį hidrolatą ekokonservantu.Bet jei tu jį naudoji tik išoriškai, gal geriau daryti su distil. vandneiu, neturėtų greit gesti. Ar tu su juo ir darei?

Aha, su distiliuotu dariau mastau.gif Dariau 100ml, dalį išpilsčiau i ledukų formeles užšaldymui, likutį supyliau į hidrolsto buteliuką (išvalytą, visad dar pamakaluoju su medicininiu spiritu suvilgyta vata, purkštuką ir perpurškiu su spiritu)
Atsakyti
Gal Monica ar kuri nors kita mergina, žinote, kokių EA ar kitų nat. aliejų ir pan.negalima naudoti sergant epilepsija, cukriniu diabetu? Nerandu tikslesnės kažkokios informacijos, o bijau ko nors "neprimarmalyt" blogo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 05, 18:03)
seka turėtų būti tokia: hidrolatas (vanduo) su aloe miltukais+ glicer. ištrauka (glicerino NEBEREIKIA)+augalinis silikonas+hiulaur. ir tada tirštinama.


kokio būvio bus tavo hialuronas? rolleyes.gif
Papildyta:
Katherina, epilepsiją turintiems negalima vaistinių šalavijų, pankolių, isopų, metėlių (net nežinau, kas čia tokie biggrin.gif ), rozmarinų EA, nors labai mažytis rozmarinų EA epileptikams net naudingas wink.gif

apie diabetą nieko neradau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 05, 20:38)
Katherina, epilepsiją turintiems negalima vaistinių šalavijų, pankolių, isopų, metėlių (net nežinau, kas čia tokie biggrin.gif ), rozmarinų EA, nors labai mažytis rozmarinų EA epileptikams net naudingas wink.gif

apie diabetą nieko neradau sad.gif

Ačiū 4u.gif Aš daugiau rozmarinų nieko nebuvau radus... O kuo jis naudingas? Pvz. į kažkokią priemonę plaukams, galėčiau įdėt šiek tiek...?
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 05 05, 19:47)
O kuo jis naudingas? Pvz. į kažkokią priemonę plaukams, galėčiau įdėt šiek tiek...?


Aromaterapijoj nuo A iki Z išvardinti visi mano paminėti EA, nes gali jie traukulius sukelti. O toliau aprašomas realus atvejis, kai sergantiems vaikams per tokį priepuolį duodavo pauostyti kažkokios Weledos priemonės voniai, kurioje yra ir vos vos rozmarinų, tai padėdavo vaikams atsigauti patrynus ta priemone panosę ar skruostus. Iš to padaryta išvada, kad labai mažais kiekiais rozmarinai naudingi, bet neparašyta, kaip dozuoti ir pan. - atseit tai gali padaryti tik aromaterapeutas.

tad jeigu lašinsi kur nors rozmarinų, tai vos lašiuką, kad ginkdie nepakenktų 4u.gif
Atsakyti
Šneka eina apie gatavą aloe gelį ar gaminamą??
seka turėtų būti tokia: hidrolatas (vanduo) su aloe miltukais+ glicer. ištrauka (glicerino NEBEREIKIA)+augalinis silikonas+hiulaur. ir tada tirštinama. Kai bus paruošti aprašai, bus galima patikslinti, ar hiulaur. dėti į gelį, ar nesutirštintą skystį.

Apie gaminama. O kokios proporcijos?
Atsakyti
Monica, gal galite pakomentuoti mano purškaliuką veidui, norėjau kažko drėkinančio:
50 ml morkų hidrolato + ~1 proc. glicerino + 3 lašai sojų proteinų + 1 lašas vit.E.

Ko per daug arba per mažai? Laikyti šaldytuve? Dėkoju.
Atsakyti