Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(andy @ 2010 05 04, 13:07)
Skaitau, kad aloe sultims sutirstintomis ksantanu (aloe geliukui) uzkonservuoti labiau tinka ekokonservantas. O kas bus jei konservuociau su naticidu? Ar kas bande? Tikrai netinka naticidas? Kas nutinka?

satura darė ir su naticidu. Negaliu paskayti, ar būtų su juo gerai. Tiesiog parašyta, kad ekok. tinka visokiems kremas, geliams konservuoti; apie naticidą tokios info neteko rasti.
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 05 04, 13:07)
O kas bus jei konservuociau su naticidu? Ar kas bande? Tikrai netinka naticidas? Kas nutinka?


man nieko blogo nenutiko smile.gif Bet aišku, aš to geliuko mėginio ir nesu atidėjusi ilgesniam laikotarpiui - naudojam su MB ir sunaudosim iki galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 04, 14:47)
laumi gal ne i tema bet labai odai tokiai padeda vakuminiai masazai, mano drauge be proto dziaugiasi rezultatu

Aciu, tuom irgi karts nuo karto uzsiimu, issitepu kokiais kvieciu gemalais ir su celulesu biggrin.gif

Labai dekui visom uz patarimus, bet visgi - kas labiausiai turi toki oda atkurianti poveiki? ar kvieciu gemalai, tamanu ir ersketuogiu aliejai patys paciausi? Kas is EA geriausiai tiktu?

Esu nuziurejus ir avieciu seklu alieju, bet kazkaip AN puslapy ziuriu vis nera, artai laukiama... mane kazkaip jis labai vilioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2010 05 04, 15:01)
Esu nuziurejus ir avieciu seklu alieju, bet kazkaip AN puslapy ziuriu vis nera, artai laukiama... mane kazkaip jis labai vilioja ax.gif

neberandu ekol. avičių al. neikur pikti kol kas, o neekol. kažkaip nesinori.

Iš pigesnių ea stangrina palmaroza, apelsinas, rozmarinas, rožmedis, bosvelija, ylangas. Na ir visas arsenalas prabangiųjų: nerolis, santalas, rožė smile.gif

kam reikia labiau drėkinančio, riebesnio kūno kremo, tai darykitės tiesiog su sveistais: taukmedžiu, kakava, ir dėkit aliejų ne 30 pr, o bent 50 proc. Aš žiemą tokį dariausi, dėjau bičių vaško, tikrai gerai drėkino ir maitino. Jei bijot, kad tik su bičių vašku nesigaus, derinkit jį su emulsiniu
Atsakyti
Dekui Monika, as kunui su campaku vasku neseniai dariausi, beje, kuo skiriasi geliu vaskai nuo biciu vasko? Man kazkaip smagiau su tais geliu vaskais, jie kvepia skaniai wub.gif Kakavos sviesto dar nebandziau, tik bijau kad as ji visa suvalgysiu, labai sokolada megstu biggrin.gif

Ir dar, maciau AN puslapy hidrolata apelsinu ziedu/nerolio. Tai cia tas pats augalas? ar cia du sumaisyti?
Atsakyti
Monica gal kvailo klausimo paklausiu, bet vis tiek klausiu ar apelsinu ziedu vaskas fototoksiskas?
Atsakyti
Ir as dar su kvailu klausimu - ar galima EA naudoti maistui, pvz vanile, apelsinu, citrinu EA kepiniams?
Atsakyti
O vienais gėlių vaškais įmanoma pasidaryti kremą ar vistiek reikia dar emulsinio ar bičių vaško dėti?
Atsakyti
As tai dariausi kunui sviesta vien tik su campaku vasku, ir tada sviestmedzio ir kitokiais aliejais. Tai konsistencija gavosi panasiai kaip paprasta sviesta islydai ir jis vel sustingsta, toks minkstas sviestukas. Nezinau ar taip ir turi but, bet man maloniai jis naudojosi:)
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 05 04, 15:12)
kam reikia labiau drėkinančio, riebesnio kūno kremo, tai darykitės tiesiog su sveistais: taukmedžiu, kakava, ir dėkit aliejų ne 30 pr, o bent 50 proc.

O jeigu norisi itin drėkinančio ką dar patartum dėti apart glicerino, hidrolatų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2010 05 05, 10:09)
As tai dariausi kunui sviesta vien tik su campaku vasku, ir tada sviestmedzio ir kitokiais aliejais. Tai konsistencija gavosi panasiai kaip paprasta sviesta islydai ir jis vel sustingsta, toks minkstas sviestukas. Nezinau ar taip ir turi but, bet man maloniai jis naudojosi:)


Kūno sviestukui taip.Bet įdomu,ar kremas gautųsi.Kremui juk kitokia konsistencija reikalinga.
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal galetumet paaiskinti kas atsitiko: dariau "tepala-kauke" plaukams. I pasildyta alyvuogiu alieju dejau indisko nimbamedzio milteliu ir keleta lasu atlasiniu kedru ea ir kol tepiau plauku saknis laikiau siltai. Milteliai netirpo, bet as vis pamakaluodavau ir viskas lyg ir buvo gerai, bet i gala tie milteliai pasidare kaip kokie siulai. Ar cia nieko baisaus ar, vis delto, kazka ne taip pridirbau? O gal kaip kitaip reikejo ta kauke daryti is tokiu sudedamuju daliu? Prasau patarkit 4u.gif
Atsakyti