Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(pepkė @ 2010 05 03, 13:55)
Aš susiduriu su tokia pačia problema, turiu atsargai logona, nes pasidaryti kremai drėkina ne pilnai (dedu sviestmedį, kakavą, sezamus, hidrolatus, gliceriną ir t.t.)  g.gif o taip norėtus, kad to drėkinimo užtektųax.gif

Gaila, nes tikrai smagūs tie sviestukai. Nors man patys aliejai veidui irgi nelabai, tik kaktai tinka, visur kitur poras kemša biggrin.gif

QUOTE(adrija @ 2010 05 03, 13:59)
Gal dedat per mažą procentą hidrolatų arba per daug vaško|? g.gif

Jeigu imant procentaliai, aš dėjau kažkur ~60-70proc hidrolato, visa kita aliejai smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 05 03, 14:26)
bandykit kopijuoti Logonos sviesto sudėtį  mirksiukas.gif

Man irgi tokia mintis kirba cool.gif Reikės smulkiau pasinagrinėti kas ir kaip ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 03, 13:41)
Dėkui už informaciją 4u.gif Kaip tik dabar pasidariau ale kremą (aliejai, hidrolatai, emulsinis vaškas+eteriniai, glicerinas) ir vis tiek tūksta drėgmės. Gal man tiesiog netinka toks miksuotas produktas? Pirktinis sviestas (Logonos) man super ax.gif

gal pabandyk saltalankiu alieju, man jis labai stebuklinga priemone sausoms rankoms
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2010 05 02, 17:44)
Norėčiau išgirsti atsiliepimus apie Citrinines verbenos hidrolata. Gal, kuri jau išbandėt ?


as naudoju ir labai patenkinta: sutraukia truputi poras. Bet ka tai jums reiks, jei pas jus oda labai problematiska... Vienintelis budas - pabandyti ant saves. ax.gif
o man dauguma hidrolatu tinka bigsmile.gif
Atsakyti
Praeitoje temoje buvo diskusija apie ekokonservanta-kazkuriai gaminant krema ipylus ekokonservanta atsiskyre aliejai. pagal mane cia ne ekokonservantas kaltas, nes va pagaminau krema ir man niekas neatsiskyre-kremas kuo puikiausias. norejau ideti foto, bet dabar ziuriu, kad neryski isejo, o kremas jau padovanotas ax.gif
Atsakyti

 i 
Provokuojančios, ne visai į temą, žinutės ištrintos.
Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu. Dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją;)

Atsakyti
Visų pirma noriu padėkoti Monikai už nuostabias prekes, pirkau pirmą kartą, ir visai neblogą krepšiuką susikroviau wink.gif
Taigi gaminau pirmą savo kremą, kurio surišėjas buvo alyvuogių vaškas. Monika minėjo, kad su juo kremas gausis riebesnis, tai mamai super tiko. Į mamos kremą dėjau kanapių al., abrikosų al., melionų al., kokosų al, truputuka kakavos sviesto, bei sviestmedžio, levandų hidrolato, kofeino, bei mango miltelių. Daugiausia buvo kanapių al, o kitų dėjau po raudoną šaukstuką. Nemoku aš to vaško pasverti, tad iš akies įdėjau, na ir konsistencija super pavyko. Tik va, tas levandų hidrolatas man, asmeniškai nelabai malonaus kvapo, tai truputį prašoviau jį būtent kremams pirkus. Bet visa laimė, kad tas kvapas greit išsigaruoja smile.gif
Mama dovana nerealiai džiaugėsi, dar gavo rožių hidrolato.. va jo kvapas nuostabus, būčiau galėjus su juo kremą išsukt..
Sau pasilikau hamamelių hidrolatą, iš kurio tikiuosi mažų stebuklų biggrin.gif Va, sau bandžiau miklinti lengvą kremą, bet vaško per mažai įdėjau ir gavosi dvifazis ax.gif Na,o jeigu aš nenoriu to riebumo, kurį vaškas suteikia, tai geriau su kuo tirštinti guaru ar ksantanu? aš galvoju susitirštinti hidrolatą sumaišytą su mango milteliais ir į 25-30 ml įsipilti 1 raudoną šaukštuką aliejuko.
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 05 03, 16:44)
as naudoju ir labai patenkinta: sutraukia truputi poras. Bet ka tai jums reiks, jei pas jus oda labai problematiska... Vienintelis budas - pabandyti ant saves.  ax.gif
o man dauguma hidrolatu tinka  bigsmile.gif


O aš turiu pasakyti, kad nepastebiu skirtumo tarp hidrolatų... Turėjau levandų, dabar turiu verbenų, šlamučio. Tik kvapai man skiriasi, o darugiau viskas tas pats... ax.gif
Atsakyti
Monica, tas tonikas iš dilgėlių milteliu - jį balzamo nuskalavimui naudot? Na, suprantu, kad po išplovimo su šampūnu, o prieš ar po balzamo?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 05 03, 18:52)
Mama dovana nerealiai džiaugėsi, dar gavo rožių hidrolato..

Na,o jeigu aš nenoriu to riebumo, kurį vaškas suteikia, tai geriau su kuo tirštinti guaru ar ksantanu? aš galvoju susitirštinti hidrolatą sumaišytą su mango milteliais ir į 25-30 ml įsipilti 1 raudoną šaukštuką aliejuko.


šaunuolė biggrin.gif Aš geliuką padovanojau, tai irgi liko labai patenkinta: staigiai geriasi, minkšta oda lieka bigsmile.gif

jei nenori su vašku, tada hidrolatą tirštink su guaru ar ksantanu ir pridėk šiek tiek aliejaus wink.gif Tik šie du tirštikliai nėra vaško pakaitalas, jie hidrolato su aliejum nesujungs. Su ksantanu, guaru išeina visai kitoks - ne kremo, o gelio gamybos procesas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 05 03, 20:51)
Tik šie du tirštikliai nėra vaško pakaitalas, jie hidrolato su aliejum nesujungs. Su ksantanu, guaru išeina visai kitoks - ne kremo, o gelio gamybos procesas smile.gif

Aha, skaičiau kad lieka aliejaus lašeliai, bet čia ne problema smile.gif svarbu pati konsistencija. beje alijošiaus milteliai tirpinami tik vandenyje? ne hidrolate? kokia jo konsistencija gaunasi? ar vandenukas, ar jau toks ala geliukas?
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 05 03, 20:13)
beje alijošiaus milteliai tirpinami tik vandenyje? ne hidrolate? kokia jo konsistencija gaunasi? ar vandenukas, ar jau toks ala geliukas?


Flos, kai sakom vanduo, vandens fazė, tai į tai įeina viskas - vanduo, hidrolatai, mineralinis vanduo, nuovirai ir panašiai. Viskas, kas yra vandens pagrindu ir nė lašo riebumo biggrin.gif Konsistencija po aloe miltukų lieka vandens, tik jis žalsvokai bent su maniškiai milteliais nusidažo. Pas tave milteliai turėtų būti jau naujos kartos, tai gal net ir spalva nepasikeis wink.gif
Atsakyti
Vadinasi mintyse nesuklydau susimakalavusi alijošių su hidrolatu, sutirštinusi ksantanu ir įmaišiusi vos vos aliejaus? biggrin.gif Man mišriaodei turėtų tikti smile.gif ech, tik kad kol kas aloe ir tirštiklio neturiu.. Truputį palauksiu, gal užtaikysiu ant stebuklingojo papaino, tai viską vienu ypu pajamsiu smile.gif
Atsakyti