Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Rasma @ 2010 05 03, 09:13)
Galbūt ir vertėtų paklaust gyd. ar tai kosmetinė, ar jau rimtesnė problema ax.gif Gal nebeverta švaistyti pinigėlių kosmetinėms priemonėms, jei jos nieko nepakeis.
Jei pilvukas nebeatsistatęs per nusilpusią linea alba (t.y. 'nebesuėję' raumenys), tai nelabai sportas padės, nebekalbu apie kosmetinius produktus ax.gif Sportas sutvirtins tam tikrus pilvo raumenis, bet pvz.  jei tiesieji pilvo raumenys išsiskyrę, tai ne taip jau paprasta mankštomis pasiekti rezultatų ax.gif

O po Cezario pjūvio ne taip jau retai tiesiog ydingai būna susiūta pilvo siena (o tai sunku padaryti, nes gyd. nors ir žiūri to kosmetinio grožio, bet nereik pamiršti, jog pilvukas  nestuke.gif metu labai ištemptas, tad ne tas pats, kad siūti audinius, kurie nebuvo ilgą laiką įtampoje)  ir gali mirti sporto salėje nuo išsekimo, o nieko nebepadarysi..laisvos odos raukšlė kris virš randinio audinio ir atrodys nelabai gražiai verysad.gif
Kadangi lygiai tokia pati problema pas artimą žmogų, o moteris tik vieną vaikelį Cezario pjūvio pagalba pagimdžiusi ir nerealiai lieknutė 48 kg, 170 cm, bet ta užkritusi virš rando oda (galima net suimti, kabo praktiškai..) jau pasiduotų tik skalpeliui..ir tai neaišku, plastikos chirurgas su didelėm abejonėm konsultavo..


Pas mane irgi buvo klaikus susiuvimas,ta papilvė nesveikai kabojo,kažkokia tragedija.Dietos nepadėjo nieko,aš pati buvau kūda,o ta papilvė taip ir kadarojo.
Sporto salė su geru treneriu buvo sutvarkę viską thumbup.gif Dar vienas dalykas.Kaip moterys pradeda sportuooti,jos įsivaizduoja,kad po poros mėnesių visos formos jau turi būti idealios.Ne.Tam reikia pusės metų,o paskui jau žiūrėti rezultato.Ir turi būti būtinai geras treneris,kad moteris pratimus atliktų taisiklingai.Aš iš savo patirties galiu pavyzdį duoti-ėjau į vieną kluba ,ten buvo netikęs treneris,būdavo bile kaip ten tuos treniruoklius maskatuoji ir nieko.Paskui perėjau-ir po 4 mėnesių pradėjo matytis rezultatas.Man treneris surašė ką kiek valgyti,pora savaičių vos nešalia stovėjo,kad taisiklingai atlikčiau visus pratimus,kad raumeniui būtų nauda.Susitvarko raumuo ir susitvarko oda.

Kitas dalykas-jei kažkas negerai su hormonais,tada gal visa šita gali ir būti netikslinga unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kice @ 2010 05 03, 09:35)
jus maisote du dalykus - poodini riebalini sluoksni ir operacijos pasekmes.. Ir : su amziumi oda vis sunkiau grizta i savo vieta..
  Paskaicius atrodo, kad su senstancia, glembancia veido oda irgi kovojate taip pat- sportu.. Guma muset intensyviai kramtot, kad veido oda neisrauksletu? biggrin.gif


Aš tikrai nieko nemaišau. schmoll.gif
Beje,man buvo 34 ,kaip ta oda buvo gryžusi į savo vietą po operacijos.
Gumos nekramtau,nes dantų gaila-man paskui plombos krenta.Beje veido pratimai ,tam tikkri ,mankštinant raumenis yra labai sveika ir gerai.
Beje,sportuojančios vyresnio amžiaus moterys atyrodo super.
Ir čia kalbama ne apie veido odą ,o apie problemą po cezario pjūvio.
Aš surašiau savo patirti,o jūs kaip norite,taip galvokite.Žinomma,geriausia tai nieko nedaryti,o tik apsižliumbti ir po skalperiu.
Atsakyti
net pasimeciau ar i ta tema pataikiau po tokiu pasisakymu smile.gif na mano oda veido aprimsta jau po truputi buvau padarius isvada kad alergiska eko produktams, bet turiu as juk roziu vandeni su glicerinu, tai g.gif nusprendziau pasipurksti vis kaklo sriti ir dekolte, ir ka kol kas jokios alergijo g.gif tad ar gali buti veidas alergiskas o visa kita ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 03, 11:06)
net pasimeciau ar i ta tema pataikiau po tokiu pasisakymu smile.gif na mano oda veido aprimsta jau po truputi buvau padarius isvada kad alergiska eko produktams, bet turiu as juk roziu vandeni su glicerinu, tai g.gif nusprendziau pasipurksti vis kaklo sriti ir dekolte, ir ka kol kas jokios alergijo g.gif tad ar gali buti veidas alergiskas o visa kita ne blink.gif

biggrin.gif viskas cia i tema, kartais juk iseina is kalbos ir kiti dalykai.
Del sporto nesupratau g.gif - ar yra mananciu, kad sportas blogai? blink.gif Bet kokiu atveju- pirmiausiai sportas ir tik po to- kremai ir kitos gerybes. Aisku, yra ir kitas- lengviausias budas- pjaustytis smile.gif - mano drauge ka tik po grozio proceduros, kur varztukai prie plauku, paverzines dabar, sutems viska i virsu doh.gif - viespatie su viespaciukais blink.gif Sorry uz OT.
Pilveliuk- taip, zinoma, kad gali taip buti- veidas juk jautresne vieta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 03 gegužės 2010 - 10:45
QUOTE(Diva:) @ 2010 05 03, 11:42)
Del sporto nesupratau  g.gif - ar yra mananciu, kad sportas blogai?  blink.gif

Nėra taip manančių, kad sportas blogai. Bet sportas - ne visagalis. Ir kas nesusidūręs su konkrečia problema, tai rašo kaip jam buvo ir kaip tą problemą sprendė. Ir visi, kurie tais pačiais metodais neišprendė, tai jau 'nieko nedarė', bevaliai ir pan.
Konkrečiai apie mūsų atvejį: darytas pirmas ir paskutinis CP moteriai, kuriai buvo 21-eri ir buvo labai fiziškai aktyvi, net ne vieną sporto srities apdovanojimą turėjo. Kaip ir sakiau, po gimdymo 170 cm svėrė 46 kg (vėliau priaugo svorio ir apie 48 kg). Deja, joks sportas (ir sportavo, ir sportuoja, ir sporto klube dirba biggrin.gif , labai aktyviai gyvena..reta, kuri esam atsisakiusios automobilio, o ji pvz. daug metų su dviračiu ne vieną dešimtį km iki darbo ir atgal numina..per dieną apie 35 km mirksiukas.gif ) , jokia kosmetika nepadėjo išspęsti problemos. Dabar moteriai 44, tiek metų ir gyvena su ta negražia odos kloste virš rando, kompleksuoja aišku...po peiliu negula. Bet pas plastikos chrurgą buvo, beje, net treneriai ir patarė. Todėl artimo žmogaus patirtis leidžia pasakyti, kad be reikalo tos aistros dėl sporto. Net plastikos chirurgas ir tas pasakė - bėda, blogai susiūti audiniai, praėjo daug metų, pataisyti be galo sudėtinga, nes viso žmogaus pilvo neperremontuosi..arba reikia ne vienos operacijos, arba tiesiog patarė stengtis susigyventi ir sprsti problemą kitaip - pvz. uždaresniais bikini, korsetiniais apatiniais ir pan.

Todėl aš pvz. ir galvoju, jei kice rašo apie panašų atvejį, tai jau apie kosmetiką neprigalvosi..o kadangi nemačiau, nežinau tos moters, tai ir šioje srityje nesiginčiju ax.gif
Aš už sportą.
Dėl savęs irgi galiu pasakyti, turiu randą 'bikini' srityje, papilvėje nuo klubakaulio iki klubakaulio ir irgi turiu užkritusią raukšlę doh.gif Bet mano atveju, tikrai reik 'mažiau ėst' ir daugiau sportuot. Toks patarimas man padėtų drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 03, 10:06)
tad ar gali buti veidas alergiskas o visa kita ne blink.gif


reikėtų atmetimo būdu, pasitelkus laiką vistik išsiaiškinti, kas konkrečiai sukėlė alergiją - tokia info tau būtų labai paranki ir ateityje žinoti mirksiukas.gif

nelabai techniškai įsivaizduoju, kaip gali būti odos lopinėlis ant veido alergiškas, o dekoltė (kur oda irgi plona, jautri - nea), nes - čia reiktų plačiau pasiskaityti, koks tas alerginių reakcijų mechanizmas - nes organizmas yra vienas, oda funkcionuoja ne atskirais lopinėliais, o kaip vientisa sistema.

veidas gal tik daugiau visko gauna - ir saulės, ir vėjo, ir žvarbos, ir nepamatuotos mūsų meilės įvairiausių kaukių, kremų ir kitų gėrybių pavidalu, tai galėtų labiau sudirgti, bet tai nėra alergija smile.gif
Atsakyti
g.gif kad veiduj alergija tai tikrai elergija buvo geriu vaistus priesalerginius ir uzdegiminius, o jokio kremo su natur net uztepti ant veido negaliu, bet reiks galvoju palaukti ir roziu vandenuka ant veido papurksti nors girdejau kad jis sausina oda
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 03, 12:31)
jokio kremo su natur net uztepti ant veido negaliu, bet reiks galvoju palaukti ir roziu vandenuka ant veido papurksti nors girdejau kad jis sausina oda


reiktų atsidėti visas priemones, kurias purškei ar tepei, palaukti, kol viskas nurims ir, jei turėsi noro ir pasiryžimo, bandyti vėl po vieną. Šiaip įdomu, dėl ko oda taip supyko g.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas dar be glicerino drėkina odą? 4u.gif N-ąjį kartą darausi kūno sviestą iš įvairių gėrybių, bet man jis odą ne drėkina, o maitina. Žinau, kad aliejai turi maitinamųjų savybių. Nors, pvz, plaukams, rankoms, pėdoms man įvairūs aliejiniai miksai labai patinka thumbup.gif, bet vat šlaunims ir blauzdoms reikia drėgmės ir vis suku galvą ką čia dar įmaišyti į tuos sviestus, nes taip smagu savos gamybos produktą naudoti ax.gif


Dar klausimėlis dėl hidrolatų naudojimo 4u.gif Ar jums yra taip, kad pasipurškus hidrolatu išryškėja viena kita buvusi raudona dėmelė ar spuogelis, o kai hidrolatas nudžiūna tas raudonumas nublanksta? Man taip būna po visų hidrolatų, kuriuos turiu, kažin čia nieko blogo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 05 03, 13:18)
reiktu keisti sviestus i krema su hidrolatu  ax.gif Imti visokius soju lecitinus ir pvz., ryziu vaska ir pan., kurie taip pat turi drekinamuju savybiu.

Dėkui už informaciją 4u.gif Kaip tik dabar pasidariau ale kremą (aliejai, hidrolatai, emulsinis vaškas+eteriniai, glicerinas) ir vis tiek tūksta drėgmės. Gal man tiesiog netinka toks miksuotas produktas? Pirktinis sviestas (Logonos) man super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 03, 14:41)
Kaip tik dabar pasidariau ale kremą (aliejai, hidrolatai, emulsinis vaškas+eteriniai, glicerinas) ir vis tiek tūksta drėgmės. Gal man tiesiog netinka toks miksuotas produktas? Pirktinis sviestas (Logonos) man super ax.gif

Aš susiduriu su tokia pačia problema, turiu atsargai logona, nes pasidaryti kremai drėkina ne pilnai (dedu sviestmedį, kakavą, sezamus, hidrolatus, gliceriną ir t.t.) g.gif o taip norėtus, kad to drėkinimo užtektųax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 05 03, 14:41)
Dėkui už informaciją 4u.gif Kaip tik dabar pasidariau ale kremą (aliejai, hidrolatai, emulsinis vaškas+eteriniai, glicerinas) ir vis tiek tūksta drėgmės. Gal man tiesiog netinka toks miksuotas produktas? Pirktinis sviestas (Logonos) man super ax.gif



QUOTE(pepkė @ 2010 05 03, 14:55)
Aš susiduriu su tokia pačia problema, turiu atsargai logona, nes pasidaryti kremai drėkina ne pilnai (dedu sviestmedį, kakavą, sezamus, hidrolatus, gliceriną ir t.t.)  g.gif o taip norėtus, kad to drėkinimo užtektųax.gif



Gal dedat per mažą procentą hidrolatų arba per daug vaško|? g.gif

Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 05 03, 13:55)
Aš susiduriu su tokia pačia problema, turiu atsargai logona, nes pasidaryti kremai drėkina ne pilnai


bandykit kopijuoti Logonos sviesto sudėtį mirksiukas.gif
Atsakyti