Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

Sveikutes,

O as turiu klausima. Kodel galejo atsirasti nuosedu argano aliejuje, ar naturaliai gali buti, ar netinkamos laikymo salygos? Aisku as tundra laikau viska vonioj blush2.gif Labai jau man nepatogu i virtuve lakstyti... Nors vonia musu didele, nera ten labai jau karsta ir dregna... Bet tarkim tokius visokius sviestmedzius ir panasiai man kazkaip ir patinka silciau laikyt, kad minkstesni butu g.gif Ar kazko vistik negalima laikyt vonioj?

Ir dar, naudoju plaukam argana, visai nieko, bet jau i pabaiga. O ka dar verta butu isbandyt, kad galiukai lengvai issisukuotu? Sviestmedis man labai suvele kai juo bandziau tept... Plaukai mano normalus, biski banguoti, bet nera kazkokie problematiski...

Ir del stangrinanciu - esu bandzius kvieciu gemalu, ersketuogiu, tamanu aliejus. Migdolu... ka dar verta isbandyt itin suglebusiai pilvo odai? Nes man panasu kad presa jau sustiprinau, o oda vis dar kabo virs cezario... ar gali buti kad ji niekada ir nebesugris i vieta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 04 29, 18:26)
Kiparisų EA, kedrų EA, šalavijų EA negalima naudoti VISO nėštumo metu, su eukaliptų ir citrinos taip pat reikėtų atsargiai  4u.gif


O įdomu, ar tik uostyti/garinti negalima, ar apskritai niekur negalima naudoti - nedėti net į kremus ir pan.? g.gif
Monica, kokie eteriniai nuo raukšlių efektyviausi? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, noreciau pasigaminti veidui arba rankom kremuka. turiu biciu vasko, kakavos sviesto, sviestmedzio, migdolu aliejaus,hidrolatu (levandu, rozmarinu ir citriniu verbenu), vitamino e ir ea (rozmarinu, levandu ir raudonuju apelsinu). arteja mamos diena, noreciau sukurti kokia dovanele arba sausoms rankoms arba riebiai veido odai. blush2.gif tik nezinau receptuko su tokiais ingridientais. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juste85: 30 balandžio 2010 - 17:19
QUOTE(agnuta @ 2010 04 30, 10:20)
o su ksantanu iseitu sutirstint, kad tiktu i rutulini dezodoranto buteliuka? 4u.gif

taip.

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 04 30, 11:08)
Monica,
o ta glicerinine zalios arbatos istrauka galima deti i aloe geli? Kokiom proporcijom jis naudojamas, kaip ir glicerinas ?

Naminiu? taip, bet tada pirma reiktų tą ekstraktą sumaišyti su padarytom aloe sultim ir tada tirštinti. Proporcijos parašytos-0,1-2 proc.

QUOTE(myself @ 2010 04 30, 11:16)
Kuo ypatingas Jazminaičių stambiažiedžių absoliutas?

Be nuostabaus kvapo ir naudojimo siekiant pakvėpinti kosm. priemones, jis atgaivina, jaunina, skaistina, tonizuoja odą, ramina suerzintą odą, ypač tinka sausai odai, afrodiziakas; harmonizuoja tiek vyrišką, tiek moterišką hormoninę sistemą , padeda esant depresijai, baimei, nemigai, yra nemažai ir kitų gydomųjų savybių

QUOTE(laumi @ 2010 04 30, 15:07)
O as turiu klausima. Kodel galejo atsirasti nuosedu argano aliejuje, ar naturaliai gali buti, ar netinkamos laikymo salygos? 
Ir dar, naudoju plaukam argana, visai nieko, bet jau i pabaiga. O ka dar verta butu isbandyt, kad galiukai lengvai issisukuotu?
Ir del stangrinanciu - esu bandzius kvieciu gemalu, ersketuogiu, tamanu aliejus. Migdolu... ka dar verta isbandyt itin suglebusiai pilvo odai? Nes man panasu kad presa jau sustiprinau, o oda vis dar kabo virs cezario... ar gali buti kad ji niekada ir nebesugris i vieta? g.gif

Dėl argano, net nežinau, ką pasakyti, nes pati nesu jame mačiusi nuosėdų. Sugedimą galima vertinti pagal pakitusį kvapą. Jei jis normalus, tai naudokite toliau, ypač jei tik plaukams. Plaukams kokosus pabandykit smile.gif
Be bazinių al., siūlyčiau dar naudoti ea. Ar nemaitinate?

QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 30, 15:27)
O įdomu, ar tik uostyti/garinti negalima, ar apskritai niekur negalima naudoti - nedėti net į kremus ir pan.? g.gif
Monica, kokie eteriniai nuo raukšlių efektyviausi?  4u.gif

Geriau niekur nedėti.
Nuo raukšlių geriausia rožė, santalas, jazminas, nerolis, frankinsensas, mira, pačiulė

QUOTE(juste85 @ 2010 04 30, 17:19)
sveikos merginos, noreciau pasigaminti veidui arba rankom kremuka. turiu biciu vasko, kakavos sviesto, sviestmedzio, migdolu aliejaus,hidrolatu (levandu, rozmarinu ir citriniu verbenu), vitamino e ir ea (rozmarinu, levandu ir raudonuju apelsinu). arteja mamos diena, noreciau sukurti kokia dovanele arba sausoms rankoms arba riebiai veido odai.  blush2.gif  tik nezinau receptuko su tokiais ingridientais.  doh.gif

Iš bičių vaško (kokie 3 proc..), kakavos sviesto 20 pr, sviestmedzio 20 pr., migdolu aliejaus 57 proc. galite padaryti rankų sviestą. Iš ea tiktų arba levandos arba apelsinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 01 gegužės 2010 - 19:57
QUOTE(laumi @ 2010 04 30, 15:07)
O as turiu klausima. Kodel galejo atsirasti nuosedu argano aliejuje, ar naturaliai gali buti, ar netinkamos laikymo salygos?
Ir del stangrinanciu - esu bandzius kvieciu gemalu, ersketuogiu, tamanu aliejus. Migdolu... ka dar verta isbandyt itin suglebusiai pilvo odai? Nes man panasu kad presa jau sustiprinau, o oda vis dar kabo virs cezario... ar gali buti kad ji niekada ir nebesugris i vieta? g.gif


Mano arganas ir svarus, be jokiu nuosedu, o turiu ji jau gal metus laiko. Gali buti, kad jam netinka tos laikymo salygos, bet i saldytuva ir nesiulyciau jo deti.

As tai nesuprantu kaip galima stangrinti tokia oda aliejais - juk tai tik aliejus, norint kad niekas niekur nekabetu -reikalingas sportas, sportas ir dar karteli sportas.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 29, 20:32)
Galit daryti sviesą, kaip pati ir sumąstėt. Kkavą reikia tirpinti vandens vonelėje, tuo pačiu galit ir taukmedį.
Aš pati kokosus nelb mėgstu, retai naudoju. Bet plaukams jie- gėris, dar vasarą po deginimosi, ir vaikams kvepia smile.gif

Malonu girdėti, kad lazdynų al. tinka ax.gif


o tai aciu 4u.gif nes jau pradejau galvoti, kad gal cia kas mane ne taip blush2.gif , kad tokie giriami kokosai netinka. O siaip man jie taip kvepia ir plaukams l. patinka naudoti
Atsakyti
Norėčiau išgirsti atsiliepimus apie Citrinines verbenos hidrolata. Gal, kuri jau išbandėt ? Mano oda tokia problematiska: T zona pakankamai riebi ir užsiteršusi, o skruostai ir kakta sausoki. Kiekviena kart išėjus is dušo veido oda "išmeta" tokiom rausvom dėmelėm. Pastebėjau, jog oda neigiamai reaguoja į karštį ir chlorą.

Žodžiu, vis dar ieškau veidui tinkančių priemonių tiek kremo ar aliejaus, tiek hidrolato.

Tai štai kokia mano situacija. Gal kas ka patarti ? Prisipažinsiu veido odos priežiūros srityje esu visiška nemokša. Naturalias priemones naudoju jau gan senai, bet veido problemų niekaip neatsikratau, o ir daktarai nelabai ka patarti gali tik hormonines priemones siulo, o as pries jas nusistačius kategoriskai.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 05 02, 12:28)
Mano arganas ir svarus, be jokiu nuosedu, o turiu ji jau gal metus laiko. Gali buti, kad jam netinka tos laikymo salygos, bet i saldytuva ir nesiulyciau jo deti.

As tai nesuprantu kaip galima stangrinti tokia oda aliejais - juk tai tik aliejus, norint kad niekas niekur nekabetu -reikalingas sportas, sportas ir dar karteli sportas.


nuo sporto stangreja raumenys.. Oda - deja.. Atrodo moteriske po 3 vaikuciu, + cezaris.. Nejuokas.. Gal kiek padetu pastovus masazai ir aliejai.. Ir amzius turi itakos - virs 35 po operacijos kabaliuoja skurele ant pilvelio ir viskas smile.gif
oi, pamirsau dar viena buda.. labai gerai padeda skalpeilis, bet.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 02 gegužės 2010 - 20:28
QUOTE(kice @ 2010 05 02, 20:26)
nuo sporto stangreja raumenys.. Oda - deja.. Atrodo moteriske po 3 vaikuciu, + cezaris.. Nejuokas.. Gal kiek padetu pastovus masazai ir aliejai.. Ir amzius turi itakos - virs 35 po operacijos kabaliuoja skurele ant pilvelio ir viskas smile.gif
oi, pamirsau dar viena buda.. labai gerai padeda skalpeilis, bet..  verysad.gif

nu gal nereikia man pasaku, ka. Zinau moteru, kurios ir turi 3 vaikus, visi po cezario, sportuoja klube - ir niekas nekabaluoja. Net nepagalvotum, kad ju tiek turi. Cia jau kiti dalykai yra - jei motesi iki nestumo nesportavo -tai po 3 vaiku, zinoma, kad sunku, bet nereiskia, kad reikia tepti aliejukais ir sakyti zmogui, kad jau viskas, belieka tik apsipjaustyti blink.gif
Kai norima -viskas imanoma, bet darbo reikia cia ideti ir tiek
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 05 02, 21:26)
virs 35 po operacijos kabaliuoja skurele ant pilvelio ir viskas smile.gif
oi, pamirsau dar viena buda.. labai gerai padeda skalpeilis, bet..  verysad.gif

Galbūt ir vertėtų paklaust gyd. ar tai kosmetinė, ar jau rimtesnė problema ax.gif Gal nebeverta švaistyti pinigėlių kosmetinėms priemonėms, jei jos nieko nepakeis.
Jei pilvukas nebeatsistatęs per nusilpusią linea alba (t.y. 'nebesuėję' raumenys), tai nelabai sportas padės, nebekalbu apie kosmetinius produktus ax.gif Sportas sutvirtins tam tikrus pilvo raumenis, bet pvz. jei tiesieji pilvo raumenys išsiskyrę, tai ne taip jau paprasta mankštomis pasiekti rezultatų ax.gif

O po Cezario pjūvio ne taip jau retai tiesiog ydingai būna susiūta pilvo siena (o tai sunku padaryti, nes gyd. nors ir žiūri to kosmetinio grožio, bet nereik pamiršti, jog pilvukas nestuke.gif metu labai ištemptas, tad ne tas pats, kad siūti audinius, kurie nebuvo ilgą laiką įtampoje) ir gali mirti sporto salėje nuo išsekimo, o nieko nebepadarysi..laisvos odos raukšlė kris virš randinio audinio ir atrodys nelabai gražiai verysad.gif
Kadangi lygiai tokia pati problema pas artimą žmogų, o moteris tik vieną vaikelį Cezario pjūvio pagalba pagimdžiusi ir nerealiai lieknutė 48 kg, 170 cm, bet ta užkritusi virš rando oda (galima net suimti, kabo praktiškai..) jau pasiduotų tik skalpeliui..ir tai neaišku, plastikos chirurgas su didelėm abejonėm konsultavo..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 05 02, 21:26)
nuo sporto stangreja raumenys.. Oda - deja.. Atrodo moteriske po 3 vaikuciu, + cezaris.. Nejuokas.. Gal kiek padetu pastovus masazai ir aliejai.. Ir amzius turi itakos - virs 35 po operacijos kabaliuoja skurele ant pilvelio ir viskas smile.gif
oi, pamirsau dar viena buda.. labai gerai padeda skalpeilis, bet..  verysad.gif



Įkišiu savo trigrašį ir aš. blush2.gif
Viskas ten ok tai moteriškei ,tik ,manau,kad jai valios trūksta.
Visų pirma šiuo atveju yra sportas.Antra -jei ji nesilaikys atitinkamos trenerio sudėstytos dietos,gali sportuoti ikki pamėlynavimo,niekas jai ten nepadės.
Galiu rašyti,ką aš pati esu su tokia pat problema išbandžiusi ,ir ne tik aš ir tikrai rezultatai buvo superiniai.
Sportas+atitinkama griežta dieta (čia jau tikrai reikia daug valios ir kantrybes,ypač ,jei žmogus turi apetita ,mėgsta skaniai pavalgyti ir turi namuose gaminti maistą šeimynai), ir tada jau galima papidomai daryti kad ir savaiminius masažus su įvairiais aliejais.Jei šitos sąlygos nebus įvykdomos,tai ašaroti ir guostis nėra reikalo.
O apsipjaustyti žinoma lengviausia.Tik ir tas apsipjaustymas bus laikinas,jei moteriškė savęs neprisižiūrės.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 05 03, 09:28)
Įkišiu savo trigrašį ir aš. blush2.gif
Viskas ten ok tai moteriškei ,tik ,manau,kad jai valios trūksta.
Visų pirma šiuo atveju yra sportas.Antra -jei ji nesilaikys atitinkamos trenerio sudėstytos dietos,gali sportuoti ikki pamėlynavimo,niekas jai ten nepadės.
Galiu rašyti,ką aš pati esu su tokia pat problema išbandžiusi ,ir ne tik aš ir tikrai rezultatai buvo superiniai.
Sportas+atitinkama griežta dieta (čia jau tikrai reikia daug valios ir kantrybes,ypač ,jei žmogus turi apetita ,mėgsta skaniai pavalgyti ir turi namuose gaminti maistą šeimynai), ir tada jau galima papidomai daryti kad ir savaiminius masažus su įvairiais  aliejais.Jei šitos sąlygos nebus įvykdomos,tai ašaroti ir guostis nėra reikalo.
O apsipjaustyti žinoma lengviausia.Tik ir tas apsipjaustymas bus laikinas,jei moteriškė savęs neprisižiūrės.


jus maisote du dalykus - poodini riebalini sluoksni ir operacijos pasekmes.. Ir : su amziumi oda vis sunkiau grizta i savo vieta..
Paskaicius atrodo, kad su senstancia, glembancia veido oda irgi kovojate taip pat- sportu.. Guma, muset, intensyviai kramtot, kad veido oda neisrauksletu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 03 gegužės 2010 - 08:36