Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

reikia patarimo 4u.gif noriu MB pabandyt pagamint dezodoranta pagal Saturos berods kazkada deta recepta. tik vat kazkaip neuzfiksavau, ar jus ji darot i purskiama ar galima i rutulini buteliuka nuo dezodoranto? ax.gif ir dar, kokius geriau EA det darant vyrui? esu pasizymejus, kad mergaites sau darancios dejo pelargoniju ir salaviju 4u.gif salavijai manau tiktu ir siuo atveju, o pelargonijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 04 30, 09:36)
tik vat kazkaip neuzfiksavau, ar jus ji darot i purskiama ar galima i rutulini buteliuka nuo dezodoranto? ax.gif ir dar, kokius geriau EA det darant vyrui?


darau purškiamą. O tie rutuliniai buteliukai yra kisieliškam skysčiui pritaikyti, todėl jei pilt į tokį, būtų galima bandyti jį sutirštinti tiesiog, jei tirštinsis su ksantanu ar guaru. Antraip gali per daug bėgti per rutuliuką, tekėti per TB šonus doh.gif

šalavijas tinka ir bet kokie EA, kurie jam skaniai kvepia smile.gif Niekad nesu dariusi atskirų dezodorantų sau ir MB. Purškėsi ir pelargonijom, nieko neatsitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 04 30, 10:44)
darau purškiamą. O tie rutuliniai buteliukai yra kisieliškam skysčiui pritaikyti, todėl jei pilt į tokį, būtų galima bandyti jį sutirštinti tiesiog, jei tirštinsis su ksantanu ar guaru. Antraip gali per daug bėgti per rutuliuką, tekėti per TB šonus  doh.gif

šalavijas tinka ir bet kokie EA, kurie jam skaniai kvepia smile.gif Niekad nesu dariusi atskirų dezodorantų sau ir MB. Purškėsi ir pelargonijom, nieko neatsitiko smile.gif


dekui, Satura 4u.gif gal rimtai reikia pabandyt sutirstint? g.gif kazkurio pirktinio vyrisko sudety uzmaciau ksantana. o tas dezodoranto kvapas ilgai issilaiko? gal tada ir as nesuksiu galvos ir desiu pelargonijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 04 30, 09:49)
o tas dezodoranto kvapas ilgai issilaiko?


galima palyginti su arbatmedžio EA užtepimu ant spuogo - iš pradžių labai jaučiasi, o paskui nusikvepia kaip ir visi EA ir veikia tik alūno druskelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 04 30, 09:36)
reikia patarimo 4u.gif noriu MB pabandyt pagamint dezodoranta pagal Saturos berods kazkada deta recepta. tik vat kazkaip neuzfiksavau, ar jus ji darot i purskiama ar galima i rutulini buteliuka nuo dezodoranto? ax.gif ir dar, kokius geriau EA det darant vyrui? esu pasizymejus, kad mergaites sau darancios dejo pelargoniju ir salaviju 4u.gif salavijai manau tiktu ir siuo atveju, o pelargonijos? g.gif

Kiparisas dar gerai nuo prakaito, kaip tik vyrams tinka smile.gif Aš dabar darysiu purškiamą dezą su guaru (kisielinį).
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 30, 11:18)
Kiparisas dar gerai nuo prakaito, kaip tik vyrams tinka smile.gif Aš dabar darysiu purškiamą dezą su guaru (kisielinį).


o su ksantanu iseitu sutirstint, kad tiktu i rutulini dezodoranto buteliuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 30, 10:18)
Aš dabar darysiu purškiamą dezą su guaru (kisielinį).


o purkštukas guarą atlaikys? g.gif
Atsakyti
Man kaip "pirmokei" iskilo klausimas, o atsakymo nerandu. ax.gif Gal padesit? Vis rasot, kad i gaminama produkta dedat keliu rusiu ea. Pagal instrukcijas, ea galima deti ribota kieki (kelis lasiukus). Klausimas toks: leistinas ea kiekis galutiniame produkte (pagal rekomenduojamas normas) yra suma visu dedamu ea ar kiekvieno ea atskirai? Nezinau ar cia aiskiai parasiau, atleiskit nesusipratelei blush2.gif
Atsakyti
krepsyte, visų dedamų EA 4u.gif
Atsakyti
Monica,
o ta glicerinine zalios arbatos istrauka galima deti i aloe geli? Kokiom proporcijom jis naudojamas, kaip ir glicerinas ?
Atsakyti
Kuo ypatingas Jazminaičių stambiažiedžių absoliutas?
Atsakyti
As tai noriu pasidziaugti aloe geliu veidui, na cia Saturos ikvepta aloe geli ne tik plaukam, kunui, bet ir veidui pritaikiau thumbup.gif pagerinau glicerinu, palergoniju EA, aragano aliejaus keliais lasais,vitamino E, na geris neispasakytas, ir mama gaus toki dovanu manau tikrai patenkinta bus. taip smagiai padrekina, jokio tempimo jausmo 4u.gif Panasu ir sunui padariau, tik vietoj aragano abrikosu aliejus keliavo, ivertino puikiai ryte ir vakare tepasi, na neaisku kaip ilgai tik smile.gif
panasiu principu ir paakiam susimeistravau, kuri dar pagerinau dumbliais litotamina, aplinka akis ratuku pravaziuoju, super jausmas.
Atsakyti