Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 29, 16:06)
Monica čia keletą puslapių atgal minėjo, kad turi receptų rusų kalba, nes kažkas irgi apie pienligę klausė smile.gif

Nu man su rusų forumais sunkoka, už tai ir klausiu ar kuri nebandžiusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2010 04 29, 13:40)
Merginos, ar galit pasakyti, ar kurio is siu aliejuku negalima naudoti nesciajai?
Kipariso ea
Citrinos ea
Kedro ea 
Šalavijo vaistinio ea
Eukalipto citrinakvapio ea
Niaoulio ea
lazdyno riešutų aliejaus

Kiparisų EA, kedrų EA, šalavijų EA negalima naudoti VISO nėštumo metu, su eukaliptų ir citrinos taip pat reikėtų atsargiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 04 29, 18:54)
gal zinot ar vilniuje galima isigyti neobio paakiu kremo meginuka? 4u.gif

man rodos CUP'e IIIa. mirksiukas.gif


Oi bet nei klausimas nei atsakymas čia ne vietoje, sorrius 4u.gif


Monica, dar kartą tavęs paklausiu kaip reiktų alūną naudoti pienligei gydyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 29 balandžio 2010 - 17:59
Aš tai noriu pasidžiaugti lazdyno riešutų aliejumi. Man labai tiko ir patiko rolleyes.gif
Nė vienas iš aliejų nebuvo man toks super duper kaip šitas thumbup.gif
Dabar dar naudojų morkų sėklų hidrolatą ryte, o vakare damaskinių rožių hidrolatą.

Beje rožės labai MB kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 29, 17:57)
Oi bet nei klausimas nei atsakymas čia ne vietoje, sorrius 4u.gif
Monica, dar kartą tavęs paklausiu kaip reiktų alūną naudoti pienligei gydyti?

mano galva jį reiktų tikrpinti vandenyje ir apsiplovinėti viduj ar išorėj. Galima matyt glic. truputį įdėti, kad nenusausintų. Ir koncentracija maža turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 04 29, 19:35)
Aš tai noriu pasidžiaugti lazdyno riešutų aliejumi. Man labai tiko ir patiko  rolleyes.gif 
Nė vienas iš aliejų nebuvo man toks super duper kaip šitas  thumbup.gif
Dabar dar naudojų morkų sėklų hidrolatą ryte, o vakare damaskinių rožių hidrolatą.

O pačiu poveikiu lyginant morkų ir rožių hidrolatus jie panašūs? Turiu omenyje ar rožių labiau netempia odos? mirksiukas.gif
QUOTE(Monica @ 2010 04 29, 19:40)
mano galva jį reiktų tikrpinti vandenyje ir apsiplovinėti viduj ar išorėj. Galima matyt glic. truputį įdėti, kad nenusausintų. Ir koncentracija maža turėtų būti.

4u.gif
Atsakyti
[quote=wilike,2010 04 29, 18:35]
Aš tai noriu pasidžiaugti lazdyno riešutų aliejumi. Man labai tiko ir patiko rolleyes.gif
Nė vienas iš aliejų nebuvo man toks super duper kaip šitas thumbup.gif
Dabar dar naudojų morkų sėklų hidrolatą ryte, o vakare damaskinių rožių hidrolatą.

as irgi pritariu drinks_cheers.gif
labai dziaugiuosi lazdyno riesutu aliejuku, ir tepu ji ant T zonos. Ypac jis man padejo smakra susitvarkyti: seniau pastoviai lisdavo tokie giluminiai ir tik smakro srityje. O kasdien naudoji ji - ir nieko bigsmile.gif jei kas pradeda formuotis, arbatmedzio ea tepu pastoviai, ir dziaugiuosi pagaliau lygia oda bigsmile.gif bigsmile.gif
ir poroms jis man tinka labai: kazkaip seniau ant skruostu issiplete buvo, o dabar apsitrauke bigsmile.gif

o ka man daryti su kokosu aliejum g.gif neprisipratinu as jo: labai sausina oda. Ar gali taip buti g.gif ypatingai ranku oda (ne plastaku) g.gif
gal ji reiktu pakeisti sviesmedziu/kakavos sviestu ? ar gal pasidaryti koki nors kuno sviesta tipo: kakavos sviestas + (kokosai) + koks nors dar aliejus ir koks nors ea ?
zinau, kad 1000 kartu apie tai snekejot, bet pvz kakavos sviesta reiktu tirpinti , tiesa? tai butu mano pirmas rimtas gaminys bigsmile.gif labai jaudinuos.
o dabar mazylis serga - neturiu laiko daug skaityti schmoll.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 29, 19:21)
O pačiu poveikiu lyginant morkų ir rožių hidrolatus jie panašūs? Turiu omenyje ar rožių labiau netempia odos? mirksiukas.gif

Nemažai merginų rožių hidrolatas (berods skaičiau atsiliepimus apie KN hidrolatą , bet manau maniškis ne kitoks) kiek sausino odą. Įdėjus glicerino ar hidrog. ekstrakto, to neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 29, 20:34)
Nemažai merginų rožių hidrolatas (berods skaičiau atsiliepimus apie KN hidrolatą , bet manau maniškis ne kitoks) kiek sausino odą. Įdėjus glicerino ar hidrog. ekstrakto, to neturėtų būti.

Jo, būtent tai ir norėjau sužinoti nes apie KN rožių hidrolatą tai girdėjusi, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 29, 20:21)
O pačiu poveikiu lyginant morkų ir rožių hidrolatus jie panašūs? Turiu omenyje ar rožių labiau netempia odos? mirksiukas.gif


na rožių gal kiek mažiau drėgmės suteikia pagal pojūčius.Bet man sausumo nejaučiu.
Dabar turiu ir glicerino tai pabandysiu kokią dalį papildyti glicerinu.
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 04 29, 19:34)
[o ka man daryti su kokosu aliejum  g.gif neprisipratinu as jo: labai sausina oda. Ar gali taip buti  g.gif ypatingai ranku oda (ne plastaku) g.gif
gal ji reiktu pakeisti sviesmedziu/kakavos sviestu ? ar gal pasidaryti koki nors kuno sviesta tipo: kakavos sviestas + (kokosai) + koks nors dar aliejus ir koks nors ea ?

Galit daryti sviesą, kaip pati ir sumąstėt. Kkavą reikia tirpinti vandens vonelėje, tuo pačiu galit ir taukmedį.
Aš pati kokosus nelb mėgstu, retai naudoju. Bet plaukams jie- gėris, dar vasarą po deginimosi, ir vaikams kvepia smile.gif

Malonu girdėti, kad lazdynų al. tinka ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 29, 18:40)
Ir koncentracija maža turėtų būti.


taip, nes ten druska - padauginus gali graužti ir sausinti drinks_cheers.gif
Atsakyti