Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural

QUOTE(Satura @ 2010 04 28, 12:37)

galvojau į voneles dėti, bet kad AN jų nebelikę - teks taupyt  cool.gif


Tai va, o aš jau pasidariau kelias vonias.. doh.gif Dabar taupau..

QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 28, 12:47)
Sveikos zinoves 4u.gif
Turiu klausima ir buciau labai dekinga uz atsakyma:
Glicerinas. Ji galima deti, kaip supratau i kremus, sampuna. Kur dar? Ir kaip? Turiu omenyje, jei as pilsiu i sampuna, tai as turiu i sampuno buteliuka supilti tam tikra glicerino kieki (jei taip, tai kokiomis proporcijomis) ar, tarkim, isipilu sampuno i ranka pries plaunant, tada keletas lasu glicerino ir issimozoju g.gif Tas pats ir su kremais. Ar i visa indeli, ar tik tuomet, kai pasiruosiu teptis tam tikra kieki?

Labai aciu Jums uz atsakyma ax.gif


Dar į hidrolatus galima, kaukes. Aš dedu visada tik tam kartui, išskyrus kremus ir hidrolatus.
Atsakyti
QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 28, 13:33)
Monica, kiek vis dėlto reiktų kofeino miltelių dėti į kremą? Žinau, kad nedaug, bet kad bent maždaug orientuotis koncentraciją - ar 1%, ar pvz., 0,1%?

jei veidui-iki 1 proc., kūnui anticel. tikslais galima ir daugiau

Glicerinas-negendantis produktas. Jo galima dėti į pilną talpą, nebūtina tik tam kartui. Taip ir dozuoti paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 04 28, 15:14)
jei veidui-iki 1 proc.,


Čia paakių kremui planuoju.
O kokie eteriniai būtų nuo raukšlių geriausi? Darysiu ir mamai kremą. Iš mano turimų turbūt rožmedžio ir morkų sėklų tiktų, bet gal kažkokie kiti veiksmingesni?
Atsakyti
gal ka galite pasiulyti nuospaudoms gydyti?:>
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 04 28, 16:52)
gal ka galite pasiulyti nuospaudoms gydyti?:>

jei nuospaudos senos,kietos,sausos, tai Nidulia siule mirkyti kojas karstame vandenyje, tada 'pemzuoti' ir tepti arbatmedziu keleta dienu.
vat tai as ir atsikraciau vienos mazos nuospaudos jau beveik, tik mirkiau kojas viena karta i savaite 3 sav. is eiles, o kiekviena ryta ir vakara tepiau es. aciu Nidulkai 4u.gif
na. o didesne kur turiu ant pado ,tai ir yra, nes didele, kazkur 1*2 cm blink.gif tai kai turesiu daugiau laiko, bandysiu gydyt actu su miltais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bozkakoszka20: 28 balandžio 2010 - 16:22
QUOTE(Joliee @ 2010 04 28, 14:37)
Tai va, o aš jau pasidariau kelias vonias..  doh.gif Dabar taupau..
Dar į hidrolatus galima, kaukes. Aš dedu visada tik tam kartui, išskyrus kremus ir hidrolatus.

Aciu 4u.gif
Gal kas galetu papildyti atsakyma del sampuno ax.gif Buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 28, 17:39)
Aciu 4u.gif
Gal kas galetu papildyti atsakyma del sampuno ax.gif Buciau labai dekinga

galima iškart į visą butelį, galima kassyk. kaip pačiai patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 28, 17:39)
Gal kas galetu papildyti atsakyma del sampuno ax.gif Buciau labai dekinga


pradžiai patarčiau apsiginkluot pipete, nes paprastai iš buteliuko tai tokiais labai dideliais lašais jis bėga wink.gif Vertėtų iš pradžių glicerino įsilašinti tam kartui ir pažiūrėti, ar gerai. Jei tiks, tai gali ir į visą buteliuką. Nes jeigu pripilsi jo tiesiai į butelį, o galvos odai ir plaukams nepatiks, tai nepadėkosi tu mums biggrin.gif
Atsakyti
Merginos gal yra naudojančių alūno miltelius pienligei gydyti, įdomu būtų sužinoti kaip juos naudoti smile.gif
Atsakyti
negirdejau apie tai ax.gif mano sesei padejo sumaisytas bazinis aliejus su arbatmedzio ea. bet be vaistu nesugebejo apsieit doh.gif

o ar galima paciai pasigaminti vonios putu?noreciau dukrai wub.gif
Atsakyti
Merginos, ar galit pasakyti, ar kurio is siu aliejuku negalima naudoti nesciajai?
Kipariso ea
Citrinos ea
Kedro ea
Šalavijo vaistinio ea
Eukalipto citrinakvapio ea
Niaoulio ea
lazdyno riešutų aliejaus
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 29, 14:22)
Merginos gal yra naudojančių alūno miltelius pienligei gydyti, įdomu būtų sužinoti kaip juos naudoti smile.gif


Monica čia keletą puslapių atgal minėjo, kad turi receptų rusų kalba, nes kažkas irgi apie pienligę klausė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga26 @ 2010 04 29, 14:40)
Merginos, ar galit pasakyti, ar kurio is siu aliejuku negalima naudoti nesciajai?
Kipariso ea
Citrinos ea
Kedro ea 
Šalavijo vaistinio ea
Eukalipto citrinakvapio ea
Niaoulio ea
lazdyno riešutų aliejaus


Gal čia kažkiek info rasi: http://www.kvapunama...ioms_gimdyvems/
Atsakyti