Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Cia faina nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 21, 11:05)

jaucia makiazo grazumas. wub.gif akys tokios tamsios ir israiskingos thumbup.gif
Atsakyti
Dar tamsiu duminiu akiu brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 20, 22:25)
Man labai patiko Mios makiazas siandienos Zmonese. Cia labai mazyte foto,bet kas skaitete siandien zmones,tai matete  ax.gif

Niekada pernelyg nesižavėjau Mia, bet 20psl. ji tooobula wub.gif Nežinau, photoshopas čia ar makiažas, bet negalėjau atitraukt akių. Neaptmetamas variantas ir tas, kad įsimylėję žmonės tiesiog švyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 21, 22:48)
Niekada pernelyg nesižavėjau Mia, bet 20psl. ji tooobula  wub.gif Nežinau, photoshopas čia ar makiažas, bet negalėjau atitraukt akių. Neaptmetamas variantas ir tas, kad įsimylėję žmonės tiesiog švyti  wub.gif


Meile meile meile - vat geriausia priemone wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 21, 22:48)
Niekada pernelyg nesižavėjau Mia, bet 20psl. ji tooobula  wub.gif Nežinau, photoshopas čia ar makiažas, bet negalėjau atitraukt akių. Neaptmetamas variantas ir tas, kad įsimylėję žmonės tiesiog švyti  wub.gif

As taip pat ja nesizavejau...bet ten ji tikrai atrodo super thumbup.gif as vis uzverciu ir vel atsiverciu paziuret blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 21, 06:45)
tai nusipirkite Zmoniu zurmala!!! ten tikrai geriau matosi mirksiukas.gif
...as tai jau ji iskarpiau...  blush2.gif
Papildyta:
o man sie pvz. labiau kokie ale klubinio makiazo, bet tikrai ne vestuvinio schmoll.gif

o kas pasake, koks turi buti vestuvinis makiazas ? mano nuomone- nera taisykliu, viskas priklauso nuo bendro stiliaus ir kaip tai tinka nuotakai..
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 22, 01:14)
o kas pasake, koks turi buti vestuvinis makiazas ? mano nuomone- nera taisykliu, viskas priklauso nuo bendro stiliaus ir kaip tai tinka nuotakai..


Man pajuodumosiomis akimis nuotaka nelb jau graziai atrodo doh.gif i vakareli toks makiazas ar svecio vestuvese, tai super thumbup.gif
Atsakyti
As tikrai zinau, kad darysiu tamsu duminiu akiu makiaza, nes esu tamsiaplauke, todel kontrastas bus super su balta suknele ax.gif Ir foto tamsios akys kaip graziai atrodo wub.gif Nes visokie balti ir sidabriniai seseliai man asmeniskai netinka.
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 22, 01:14)
o kas pasake, koks turi buti vestuvinis makiazas ? mano nuomone- nera taisykliu, viskas priklauso nuo bendro stiliaus ir kaip tai tinka nuotakai..


niekas nepasake... tik manau, kad nuotaka turi atrodyti bent jau ne kaip i naktini kluba susiruosusi... mirksiukas.gif o prie tokio makiazo ir suknele turetu buti ne tradicine
Papildyta:


QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 14:27)
As tikrai zinau, kad darysiu tamsu duminiu akiu makiaza, nes esu tamsiaplauke, todel kontrastas bus super su balta suknele ax.gif Ir foto tamsios akys kaip graziai atrodo wub.gif Nes visokie balti ir sidabriniai seseliai man asmeniskai netinka.




ir as greiciausiai toki darysiu, tik taip kad ne vulgariai atrodytu...
Atsakyti
Nemanau, kad profesionali visaziste sugebetu nuotakai padaryti vulgaru dumini makiaza biggrin.gif Kaune tikrai zinosiu, pas ka darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 17:09)
Nemanau, kad profesionali visaziste sugebetu nuotakai padaryti vulgaru dumini makiaza biggrin.gif Kaune tikrai zinosiu, pas ka darytis ax.gif


drinks_cheers.gif nerciau pamatyti kaip lietuvaite atrodo savo vestuvese su duminiu makiazu bigsmile.gif
Atsakyti