Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 20, 19:31)
Benice, gal gali patarti 4u.gif
Tavo idetas pavyzdelis man labai patiko - t.y. akiu makiazas. Bet as zaliaake, plaukai tamsiai rudai dazyti. Tokiu atveju ar tiktu tokios tamsios akys, ar cia juodaplaukems tinkamesnis?



QUOTE(Kibekė @ 2010 05 20, 20:18)
Man ir iškilo panašus klausimas  mastau.gif esu rudaakė, bet plaukai šviesūs, t.y. blondiniški. Ar tiktų tokios ryškios, juodos akys?


Manau, kad tamsiaplaukėm toks makiažas tinkamesnis jei kalbame apie vestuves g.gif Blondinėms reikėtų bandytis, nes nuo gražių tamsių akių iki vulgarumo ne taip ir toli g.gif
Tiesą sakant daug kam patinka tamsios, o dar niekas vestuvėms pas mane tokio tamsaus nesidarė g.gif Vis žada..bet kai išbandom, tai norisi švelnesnio ax.gif Ant modelių visada viskas atrodo geriau, o jei pačios taip ryškiai nesidažom, tai pabandžius gali keistokai atrodyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2010 05 20, 07:10)
Sveikutes, kadangi esu drasuole ir makijaza sventei darysiuosi pati, reikia pagalbos:))
Nesuper apsvietimas, bet esme matosi. Ka galima butu padaryti geriau?
Ar spalvos tinkamos?
Antakiai mano naturalus tokios spalvos:) O plaukai naturaliai sviesi, tik aisku dar "plunksnelemis "

as tai jusu vietoje, nerizikuociau ir kreipciausi i profesionala

QUOTE(Kibekė @ 2010 05 20, 19:18)
Man ir iškilo panašus klausimas  mastau.gif esu rudaakė, bet plaukai šviesūs, t.y. blondiniški. Ar tiktų tokios ryškios, juodos akys?


man vienas graziausiu deriniu, blond + tamsiomis akimis , manau, kad atrodytu labai gerai , jei ryskios butu tik akys , pvz
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Paskutiniai pavyzdziai su Stefani grazus, bet kad ji visada graziai isdazyta smile.gif

As pati megstu ryskias akis, tai soko jeigu dar labiau patamsintu nebutu - vis tiek noresiu duminiu akiu makiazo g.gif Et, reikes per bandomaji pageidavimus isreiksti smile.gif Dekui, Benice 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 20, 21:00)
Paskutiniai pavyzdziai su Stefani grazus, bet kad ji visada graziai isdazyta smile.gif


o kas jums trukdo atrodyti graziai ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 20, 21:54)
man vienas graziausiu deriniu, blond + tamsiomis akimis


Stefani ir man gražiai padažyta čia, bet šiaip, man nėra labai idealu, kai moters akys vos ne juodos, o plaukai peroksidiniai.

Ir truputį pamelavau dėl savo akių spalvos blush2.gif jos rudos su žalsvu atspalviu, tikrai šviesesnės nei dainininkės.

Mėgstu ryškų makiažą, bet vestuvėms sau, gal visgi rinkčiaus šviesesnes spalvas, ypatingai man tinka tamsi violetinė bei šviesi rožinė spalvos, maišytos kartu. Nes norėtųsi ir lūpų ryškesnių, o kas per daug, kaip žinia, atrodo vulgariai.
Atsakyti
Man labai patiko Mios makiazas siandienos Zmonese. Cia labai mazyte foto,bet kas skaitete siandien zmones,tai matete ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrutyte: 20 gegužės 2010 - 21:25
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 20, 20:25)
Man labai patiko Mios makiazas siandienos Zmonese. Cia labai mazyte foto,bet kas skaitete siandien zmones,tai matete  ax.gif

Tikrai graziai padazyta. wub.gif
Atsakyti
4u.gif gaila verysad.gif nelabai kas matosi, nes foto tikrai mazyte doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~•RR`ᴿ @ 2010 05 21, 01:07)
4u.gif  gaila  verysad.gif nelabai kas matosi, nes foto tikrai mazyte  doh.gif


tai nusipirkite Zmoniu zurmala!!! ten tikrai geriau matosi mirksiukas.gif
...as tai jau ji iskarpiau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 20, 23:00)
Paskutiniai pavyzdziai su Stefani grazus, bet kad ji visada graziai isdazyta smile.gif




o man sie pvz. labiau kokie ale klubinio makiazo, bet tikrai ne vestuvinio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 20, 23:09)
o kas jums trukdo atrodyti graziai ?  mirksiukas.gif


Absoliuciai niekas, tik reikia makiazo meistre gera rasti biggrin.gif
O man sitas vaizdelis geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 21 gegužės 2010 - 08:23
QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 21, 08:45)
tai nusipirkite Zmoniu zurmala!!! ten tikrai geriau matosi mirksiukas.gif
...as tai jau ji iskarpiau...  blush2.gif

As jau irgi issikarpiau Zmones blush2.gif lotuliukas.gif Ten ir nuotrauka ne viena...labai gerai matosi,kur ji viena stambiu planu ir plaukai sukleti... thumbup.gif Nerealiai man padazyta wub.gif O didesnio pavyzdzio internete deja neradau verysad.gif
Gal si didesne unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrutyte: 21 gegužės 2010 - 09:42
Aš irgi vakar varčiau tą žurnalą ir žiūrinėjau foto. Susimąsčiau..pastebėjau, kad Mios akių forma yra graži, todėl paryškinus ir pabrėžus ją daugiau tamsių šešėlių ir nebereikia, nes gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti