Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(bubosecka @ 2010 05 19, 22:25)
Na jusu tiesa  4u.gif  o kas otkia? antireklama reikia  tongue.gif  blush2.gif


As jos nebuvau maciusi, tik telefonu tariausi, bet jos vardas Dalia ir dirba Kaune, tad bukit atsargios mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu išmanančių patarimo..kokių spalvų šešėliai gražiausiai atrodytų, jei mano akys žaliai rudos, plaukai vidutiniškai rudi...Noriu ryškių akių per vestuves. Lūpos bus švelniai rožinės spalvos. Suknelė ir puokštė bus visiškai baltos spalvos. Turiu jau užsisakiusi visažistę, bet bandomojo nedariau..Ji pamačiusi mane iškart pasakė,kad man tamsūs šešėliai netinka,nes akys gilios..Bet tikrai nenoriu kažkokių rožinių ar violetinio atspalvio šešėlių,nes man tada akys atrodo kaip apsiverkusios. Gal pati visažistė parinks tinkamą spalvą,bet noriu jau nueiti su nuomone kokios spalvos šešėliai tiktų ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, kadangi esu drasuole ir makijaza sventei darysiuosi pati, reikia pagalbos:))
Nesuper apsvietimas, bet esme matosi. Ka galima butu padaryti geriau?
Ar spalvos tinkamos?
Antakiai mano naturalus tokios spalvos:) O plaukai naturaliai sviesi, tik aisku dar "plunksnelemis " pasviesinti.
user posted image
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti , gal kuriai teko darytis makiaza pas Laura Kreivyte? ir gal zinote ar ji daro ir sukuosenas?
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 20, 09:52)
sveikos, norejau paklausti , gal kuriai teko darytis makiaza pas Laura Kreivyte? ir gal zinote ar ji daro ir sukuosenas?


Man sakė, kad daro ir plaukučius, tik nežinau ar gerai, nes nemačiau vestuvinių jos darytų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dushianerami @ 2010 05 20, 08:10)
Ka galima butu padaryti geriau?
Ar spalvos tinkamos?


Dėl spalvų pastabų neturiu g.gif

Visa kita:
user posted image

1. Šiose vietuose arba retušuočiau, arba šiek tiek žemiau dažyčiau.

2. Šią vietą pakelčiau aukščiau.

3. Jei yra galimybė - išimčiau tą auskarą, jei ne - pakeisčiau jį mažiau pastebimu. Bet čia tik man nepatinka auskarai antakiuose, taigi į šį punktą galite visai nekreipti dėmesio mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 05 20, 10:10)
Man sakė, kad daro ir plaukučius, tik nežinau ar gerai, nes nemačiau vestuvinių jos darytų  blush2.gif
Papildyta:
Dėl spalvų pastabų neturiu  g.gif

Visa kita:
user posted image

1. Šiose vietuose arba retušuočiau, arba šiek tiek žemiau dažyčiau.

2. Šią vietą pakelčiau aukščiau.

3. Jei yra galimybė - išimčiau tą auskarą, jei ne - pakeisčiau jį mažiau pastebimu. Bet čia tik man nepatinka auskarai antakiuose, taigi į šį punktą galite visai nekreipti dėmesio  mirksiukas.gif

Aciu uz komentarus, pameginsiu.
2. kelti beveik iki antakio? nes ten koks 1-2mm like iki jo
Del 3. punkto, mano mamytei ir mociurtei irgi nelabai patinka tongue.gif nekreipiu demesio, isimti negaliu ir nenoriu (man patinka, tai panesiosiu kol tas patikimas praeis bei uzsitraukia per keleta valandu), auskariuko mazesio nebebuna (didesniu yra) - tik turbut iversiu su raudona akute, arba balta:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 20 gegužės 2010 - 09:19
QUOTE(dushianerami @ 2010 05 20, 10:18)
Aciu uz komentarus, pameginsiu.
2. kelti beveik iki antakio? nes ten koks 1-2mm like iki jo
Del 3. punkto, mano mamytei ir mociurtei irgi nelabai patinka tongue.gif nekreipiu demesio, isimti negaliu ir nenoriu (man patinka, tai panesiosiu kol tas patikimas praeis bei uzsitraukia per keleta valandu), auskariuko mazesio nebebuna (didesniu yra) - tik turbut iversiu su raudona akute, arba balta:)


2. Iki pat nereikia, bet vos vos ir nepamirškite retušuoti perėjimų ax.gif

3. Su raudona gal nedėkite unsure.gif , nebent suknytė bus raudona g.gif Nes nelabai derės makiažo spalvos ir tas auskaras. Gal geriau su balta... biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko pavyzdėlis, aišku - pafotošopintas nemažai, bet.. wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
visiskai netyria atradau is mano mokyklos mergina kiek vyresne lotuliukas.gif labai patiko jos makiazas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 05 20, 16:20)
Labai patiko pavyzdėlis, aišku - pafotošopintas nemažai, bet..  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Man tai irgi labai gražu tamsiai išryškintos akys, bet tada noris ir lūpdažio, blizgio ryškesnio, kadangi šitam pvz. labai jau lūpos nublanksta prieš akis ax.gif dievinu rausvus (ne riužavus) atspalvius bigsmile.gif
Atsakyti
Benice, gal gali patarti 4u.gif
Tavo idetas pavyzdelis man labai patiko - t.y. akiu makiazas. Bet as zaliaake, plaukai tamsiai rudai dazyti. Tokiu atveju ar tiktu tokios tamsios akys, ar cia juodaplaukems tinkamesnis?
Atsakyti
Man ir iškilo panašus klausimas mastau.gif esu rudaakė, bet plaukai šviesūs, t.y. blondiniški. Ar tiktų tokios ryškios, juodos akys?
Atsakyti