Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(3kitten @ 2010 07 28, 23:25)
Mano vestuvinis makiazas smile.gif  Dariausi Kaune, Blic salone pas Ausra.

http://public.fotki....s/dsc-8541.html


Labai graziai atrodet wub.gif
As pas Ausryte irgi buvau uzsirasiusi, bet deja ji mane nuvyle verysad.gif Uzsirasiau dar pavasary, o nesenai pasiskambinusi tik suzinojau kad vietoj manes uzrase kazkokia kita nuotaka...labai nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinka_girl @ 2010 08 05, 07:03)
Labai graziai atrodet  wub.gif 
As pas Ausryte irgi buvau uzsirasiusi, bet deja ji mane nuvyle  verysad.gif  Uzsirasiau dar pavasary, o nesenai pasiskambinusi tik suzinojau kad vietoj manes uzrase kazkokia kita nuotaka...labai nusivyliau  schmoll.gif



Na, jo...nemalonu... 4u.gif Bet zinokite nera to blogo, kas neiseitu i gera smile.gif
Man paciai tekopatirti nemlonumu, kai likus menesiui, o gal net maziau, paskambino man Oksana Pikul ir pasake, kad makiazo per vestuves negales padaryti, nes isvaziuoja koncertuoti i uzsieni...Manau, kad tai yra zmogaus nepareigingumas, atmestinas poziuris i darba. cool.gif Klientai taip ir issilaksto kitur...
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 08 05, 09:06)
Na, jo...nemalonu... 4u.gif  Bet zinokite nera to blogo, kas neiseitu i gera  smile.gif 
Man paciai tekopatirti nemlonumu, kai likus menesiui, o gal net maziau, paskambino man Oksana Pikul ir pasake, kad makiazo per vestuves negales padaryti, nes isvaziuoja koncertuoti i uzsieni...Manau, kad tai yra zmogaus nepareigingumas, atmestinas poziuris i darba.  cool.gif  Klientai taip ir issilaksto kitur...

na bent jau ne paskutine diena smile.gif beto jai tikriausiai koncertuoti apsimokejo labiau negu makiaza padaryt, bet tokiu atveju kaip sakoma vienu uzpakaliu dvieju kedziu neuzsesi, tad reikia pasirinkti viena darba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudukas @ 2010 08 06, 10:21)
na bent jau ne paskutine diena  smile.gif beto jai tikriausiai koncertuoti apsimokejo labiau negu makiaza padaryt, bet tokiu atveju kaip sakoma vienu uzpakaliu dvieju kedziu neuzsesi, tad reikia pasirinkti viena darba  lotuliukas.gif


Taip, Jūs teisi, suderinti sunku, bet įmanoma, bent jau man išeina biggrin.gif Tik tiek, kad ta antra kėdė turi būti be komandiruočių lotuliukas.gif


ask4aretux - puikiai atrodėte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 08 06, 12:27)
Taip, Jūs teisi, suderinti sunku, bet įmanoma, bent jau man išeina  biggrin.gif Tik tiek, kad ta antra kėdė turi būti be komandiruočių  lotuliukas.gif
ask4aretux - puikiai atrodėte  wub.gif


Aciu Benice 4u.gif
Jus buvote teisi su savo speliojimais, pamen, kai manes klausete, ar nebijau del Oksanos uzimtumo ax.gif Tai, vat isejo, kaip sakete, bet viskas tik i gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 08 06, 14:45)
Aciu Benice  4u.gif
Jus buvote teisi su savo speliojimais, pamen, kai manes klausete, ar nebijau del Oksanos uzimtumo  ax.gif  Tai, vat isejo, kaip sakete, bet viskas tik i gera  smile.gif


doh.gif prikvaksėjau
Taip, svarbiausia, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif
Atsakyti
gal galit rekomenduot visaziste vln kuri galetu i namus atvaziuot ?
Atsakyti
blush2.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2010 08 07, 19:37)
gal galit  rekomenduot visaziste vln kuri galetu i namus atvaziuot ?


Galiu padeti mirksiukas.gif (esu visaziste) Parasiau Jums i AZ.

Cia nuoroda i mano darbus


http://www.supermama...?...&p=38740260
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NI-KO: 08 rugpjūčio 2010 - 22:05
Labukas mergaites.... daznai cia uzeinu ir paskaitineju... rodausi ir as... cia mano bandomasis makiazas... pasidariau eidama i draugu vestuves... islaike superiskai, nors prakaitai varvejo kaip pirtyje. Vestuvems prasysiu gal kiek ryskesnio ir aisku blakstienas klijuosim... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damselfly: 09 rugpjūčio 2010 - 12:23
QUOTE(damselfly @ 2010 08 09, 13:20)
Labukas mergaites.... daznai cia uzeinu ir paskaitineju... rodausi ir as... cia mano bandomasis makiazas... pasidariau eidama i draugu vestuves... islaike superiskai, nors prakaitai varvejo kaip pirtyje. Vestuvems prasysiu gal kiek ryskesnio ir aisku blakstienas klijuosim... wub.gif


Aš labiau padidinčiau akytes, bet spalvų "perėjimas" patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 08 09, 13:22)
Aš labiau padidinčiau akytes, bet spalvų "perėjimas" patinka  4u.gif


Ziuredama nuotraukas as irgi taip pagalvoju... bet realiai taip net nebuciau pagalvojus... nes zymiai efektingiau atrode... Siaip pastebejau kad nuotraukose visas efektas dingsta... ir vestuviniu sukneliu, ir makiazas nublanksta truputi... ir antakiu nelygumas isryskeja.. biggrin.gif Nusinesiu savo nuotraukeles ir aptarsim ka dar galima patobulinti... taciau smagiausia tai, kad jauciausi labai gerai ir pati visaziste labai patiko... wub.gif
Atsakyti