Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

starry-eyed, o kur daretes makiaza? Rekomenduota meistre buvo ar..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 02, 11:32)
starry-eyed, o kur daretes makiaza? Rekomenduota meistre buvo ar..? unsure.gif


Rekomendavo mano kirpėja, deja nesidariau bandomojo. Šiaip padarė kokybiškai, ir labai pigiai (nes mažam mieste), tačiau man, mano nuomone, toks makiažas netiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 01, 21:31)
as su veido oda irgi niekad neturejau problemu, bet.... 2dn vakara pasigavau alergija kazkam.... ir akys taip istino blink.gif  kad vos maciau kelia kur eiti.... atrodziau kaip 2 persiko puseles uzsidejusi ant akiu...... o 6dn turejo buti vestuves lotuliukas.gif nu buvo graudziai juokinga..... lotuliukas.gif  :blink:galvojau nau nebereikes man jokiu makiazu, o tamsiu akiniu  nuo saules lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir tik savo gydytojos deka ir jos skirtu hormoniniu vaistu pagalba pavyko iki 6dn atstatyti normalia isvaizda thumbup.gif  taip kad niekam nelinkiu , bet bukit pasiruose betkam  cool.gif

o vaizdelis visgi finale buvo visai neblogas  bigsmile.gif kai gausiu nuotraukytes gal pasirodysim  ax.gif


oho, net negaleciau isivaizduoti, kad sitaip nutinka doh.gif bet laimei, viskas susitvarke iki vestuviu thumbup.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(starry-eyed @ 2010 08 02, 10:26)
Aš tai likau nepatenkinta savo makiažu, padarė ne pagal nuotrauką, spalvos gražios, bet blakstienos visai blankios, o pačiai tvarkytis nebuvo laiko. O bjauriausia - tai rudo tinko sluoksnis ant veido, nes nerado pakankamai šviesios pudros  doh.gif
bet kai lietuviai pripratę prie rudos odos, tai vis tiek sakė, kad visai ne ruda, ir sakė kad gražiai atrodau biggrin.gif 
Jaučiausi tokia pasendinta... Bet kadangi buvo labai linksma šventė, tai išvaizda neberūpėjo  thumbup.gif
Tikiuosi, kad bent keliose nuotraukose normaliai atrodysiu  rolleyes.gif


na gaila, kad jums nepatiko padarytas makiazas unsure.gif
bet gal cia tik jums taip atrodo ax.gif gal visai graziai atrodet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 02, 18:08)
Papildyta:
na gaila, kad jums nepatiko padarytas makiazas unsure.gif
bet gal cia tik jums taip atrodo ax.gif gal visai graziai atrodet thumbup.gif


Na bet tikrai, net veido bruožai pakeisti atrodė, ir ne į gerąją pusę verysad.gif
Bijau, kad iš mandagumo žmonės man nieko blogo nesakė, su nerimu nuotraukų laukiu doh.gif

na, bet baigiu čia skųstis, nes šiaip esu laiminga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starry-eyed: 02 rugpjūčio 2010 - 20:15
QUOTE(starry-eyed @ 2010 08 02, 22:15)
Na bet tikrai, net veido bruožai pakeisti atrodė, ir ne į gerąją pusę  verysad.gif
Bijau, kad iš mandagumo žmonės man nieko blogo nesakė, su nerimu nuotraukų laukiu  doh.gif

na, bet baigiu čia skųstis, nes šiaip esu laiminga  wub.gif


ir mes laukiam su nekantrumu jusu nuotraukyciu wub.gif esu tikra, kad tikrai lb graziai atrodet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 02, 21:19)
ir mes laukiam su nekantrumu jusu nuotraukyciu wub.gif esu tikra, kad tikrai lb graziai atrodet mirksiukas.gif


oj, nežinau, ar išdrįsiu čia viešintis smile.gif bijau neigiamų komentarų, nes nebuvau tradicinė nuotaka, o dar tas makiažas... unsure.gif
o be to dar ilgokai pati negausiu nuotraukų... labai sunku laukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2010 08 02, 22:22)
oj, nežinau, ar išdrįsiu čia viešintis smile.gif bijau neigiamų komentarų, nes nebuvau tradicinė nuotaka, o dar tas makiažas...  unsure.gif
o be to dar ilgokai pati negausiu nuotraukų... labai sunku laukti  biggrin.gif


jus viso veidelio galit ir nerodyti, bent jau kaip akytes buvo padazydos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 02 rugpjūčio 2010 - 20:36
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 01, 21:31)
as su veido oda irgi niekad neturejau problemu, bet.... 2dn vakara pasigavau alergija kazkam.... ir akys taip istino blink.gif  kad vos maciau kelia kur eiti.... atrodziau kaip 2 persiko puseles uzsidejusi ant akiu...... o 6dn turejo buti vestuves lotuliukas.gif nu buvo graudziai juokinga..... lotuliukas.gif  :blink:galvojau nau nebereikes man jokiu makiazu, o tamsiu akiniu  nuo saules lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir tik savo gydytojos deka ir jos skirtu hormoniniu vaistu pagalba pavyko iki 6dn atstatyti normalia isvaizda thumbup.gif  taip kad niekam nelinkiu , bet bukit pasiruose betkam  cool.gif

o vaizdelis visgi finale buvo visai neblogas  bigsmile.gif kai gausiu nuotraukytes gal pasirodysim  ax.gif



man panasiai atsitiko...
pries 3 sav. pasigavau akiu infekcija - viena akis iki siol nepraejo iki galo, bet po makiazu gal labai jau nesimatis...
o sekmadieni - alergija isbere doh.gif doh.gif
tai dabar labai uoliai gydau... tikiuosi iki 6dienio bent jau raudonumas isberimo praeis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 08 03, 12:56)
man panasiai atsitiko...
pries 3 sav. pasigavau akiu infekcija - viena akis iki siol nepraejo iki galo, bet po makiazu gal labai jau nesimatis...
o sekmadieni - alergija isbere doh.gif  doh.gif
tai dabar labai uoliai gydau... tikiuosi iki 6dienio bent jau raudonumas isberimo praeis... verysad.gif


eikit sau mergaites doh.gif blink.gif siaubas cia kazkoks tada... tikekimes, kad praeis ir per savo svente busit graziausia 4u.gif
Atsakyti
As taip pat, labai noreciau padekoti Rykutei uz vestuvini makiaza, nors diena buvo laaabai karsta bet makiazas atrode idealiai iki 5iu ryto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 03 rugpjūčio 2010 - 17:05
QUOTE(Allur @ 2010 08 03, 19:04)
As taip pat, labai noreciau padekoti Rykutei uz vestuvini makiaza, nors diena buvo laaabai karsta bet makiazas atrode idealiai iki 5iu ryto  wub.gif


gal bus galima pamatyti foto kada tai? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2010 08 03, 18:04)
As taip pat, labai noreciau padekoti Rykutei uz vestuvini makiaza, nors diena buvo laaabai karsta bet makiazas atrode idealiai iki 5iu ryto  wub.gif



unsure.gif nors mano sausa oda, ir as labai patenkinta Rykutes makiazu, bet pvz kakta jau po 3val demeta buvo.. unsure.gif bet aisku dasidejo ir tai, kad kai karsta, vis pavalydavau.. bet per mergvakari issilaike super.. tikrai labai patenkinta wub.gif per vestuves beja irgi visi labai gyre wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 03 rugpjūčio 2010 - 21:13