Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 22:24)
Kiekvienas turim savo supratima apie tai.. cia net nera del ko gincytis  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Idedu filmuka ziauriai graziu vestuviu.. ideta i youtube tai gal jaunieji neuzpyks.. man jaunosios makiazas yra nerealus.. ir pati jaunoji ziauriai grazi.. abu wub.gif bet sakau, makiazas labai uzkliuvo, ziauriai grazu.. geriausia tai fotografas kai nuo tilto fotkina.. perlipes i kita puse blink.gif kamikadze konkreciai.. blink.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 31 liepos 2010 - 13:01
QUOTE(amber123 @ 2010 07 31, 12:00)
Idedu filmuka ziauriai graziu vestuviu.. ideta i youtube tai gal jaunieji neuzpyks.. man jaunosios makiazas yra nerealus.. ir pati jaunoji ziauriai grazi.. abu  wub.gif bet sakau, makiazas labai uzkliuvo, ziauriai grazu.. geriausia tai fotografas kai nuo tilto fotkina.. perlipes i kita puse blink.gif kamikadze konkreciai.. blink.gif
http://www.youtube.c...feature=related

esu sita jau macius kazkada, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 07 14, 02:26)
Nezinau kieno darbas, bet super  wub.gif

user posted image

user posted image


super, bet ir gerai padirbta su fotosopu g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 31, 13:00)
Idedu filmuka ziauriai graziu vestuviu.. ideta i youtube tai gal jaunieji neuzpyks.. man jaunosios makiazas yra nerealus.. ir pati jaunoji ziauriai grazi.. abu  wub.gif bet sakau, makiazas labai uzkliuvo, ziauriai grazu.. geriausia tai fotografas kai nuo tilto fotkina.. perlipes i kita puse blink.gif kamikadze konkreciai.. blink.gif
http://www.youtube.c...feature=related


jaunoji labai grazi mergaite wub.gif ziuriu graziam zmogui viskas tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 31, 15:00)
Idedu filmuka ziauriai graziu vestuviu.. ideta i youtube tai gal jaunieji neuzpyks.. man jaunosios makiazas yra nerealus.. ir pati jaunoji ziauriai grazi.. abu  wub.gif bet sakau, makiazas labai uzkliuvo, ziauriai grazu.. geriausia tai fotografas kai nuo tilto fotkina.. perlipes i kita puse blink.gif kamikadze konkreciai.. blink.gif
http://www.youtube.c...feature=related


esu jau sita filmuka maciusi thumbup.gif bet tikrai lb grazus viskas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Esu dar čia visiška naujokė, todėl nepykite, jeigu kas ne taip blush2.gif
norėčiau paprašyti jūsų patarimo: pati esu vilnietė, tačiau vestuves kelsime Nidoje, todėl gal galėtumėte parekomenduoti, kas galėtų padaryti vestuvinį makiažą ir galbūt šukuoseną Klaipėdoje?
Ačiū jums labai! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emyra @ 2010 08 01, 12:48)
Sveikos, merginos  smile.gif Esu dar čia visiška naujokė, todėl nepykite, jeigu kas ne taip  blush2.gif
norėčiau paprašyti jūsų patarimo: pati esu vilnietė, tačiau vestuves kelsime Nidoje, todėl gal galėtumėte parekomenduoti, kas galėtų padaryti vestuvinį makiažą ir galbūt šukuoseną Klaipėdoje?
Ačiū jums labai! bigsmile.gif


Labukas 4u.gif
Na kiek teko dometis tai dazniausiai gerai atsiliepia apie Aidos studija, Viva arba kirpykla Surask save... nors yra ir laabai geru atsiliepimu, aisku yra ir kam nepatiko... 4u.gif
Atsakyti
As savo vestuvems patikejau save Ramunes linijai smile.gif Nuo sukuosenos iki makijazo... Tikiuos nepasigailesiu... thumbup.gif

QUOTE(damselfly @ 2010 08 01, 16:38)
Labukas 4u.gif
Na kiek teko dometis tai dazniausiai gerai atsiliepia apie Aidos studija, Viva arba kirpykla Surask save... nors yra ir laabai geru atsiliepimu, aisku yra ir kam nepatiko... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 19:40)
na zn, jei turi su oda problemu, tai jos buna dazniausiai jau nuo paauglystes, o man nebuvo jau tada jokiu problemu smile.gif cia tiesiog geri genai tongue.gif  lotuliukas.gif tad kazkaip nesitiki, kad gali pablogeti kazkas g.gif

as su veido oda irgi niekad neturejau problemu, bet.... 2dn vakara pasigavau alergija kazkam.... ir akys taip istino blink.gif kad vos maciau kelia kur eiti.... atrodziau kaip 2 persiko puseles uzsidejusi ant akiu...... o 6dn turejo buti vestuves lotuliukas.gif nu buvo graudziai juokinga..... lotuliukas.gif :blink:galvojau nau nebereikes man jokiu makiazu, o tamsiu akiniu nuo saules lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tik savo gydytojos deka ir jos skirtu hormoniniu vaistu pagalba pavyko iki 6dn atstatyti normalia isvaizda thumbup.gif taip kad niekam nelinkiu , bet bukit pasiruose betkam cool.gif

o vaizdelis visgi finale buvo visai neblogas bigsmile.gif kai gausiu nuotraukytes gal pasirodysim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 01 rugpjūčio 2010 - 19:32
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 01, 18:31)
as su veido oda irgi niekad neturejau problemu, bet.... 2dn vakara pasigavau alergija kazkam.... ir akys taip istino blink.gif  kad vos maciau kelia kur eiti.... atrodziau kaip 2 persiko puseles uzsidejusi ant akiu...... o 6dn turejo buti vestuves lotuliukas.gif nu buvo graudziai juokinga..... lotuliukas.gif  :blink:galvojau nau nebereikes man jokiu makiazu, o tamsiu akiniu  nuo saules lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir tik savo gydytojos deka ir jos skirtu hormoniniu vaistu pagalba pavyko iki 6dn atstatyti normalia isvaizda thumbup.gif  taip kad niekam nelinkiu , bet bukit pasiruose betkam  cool.gif

o vaizdelis visgi finale buvo visai neblogas  bigsmile.gif kai gausiu nuotraukytes gal pasirodysim  ax.gif

uzuojata, kad teko tai isgyvent 4u.gif lauksim nuotraukyciu ax.gif
Atsakyti
Aš tai likau nepatenkinta savo makiažu, padarė ne pagal nuotrauką, spalvos gražios, bet blakstienos visai blankios, o pačiai tvarkytis nebuvo laiko. O bjauriausia - tai rudo tinko sluoksnis ant veido, nes nerado pakankamai šviesios pudros doh.gif
bet kai lietuviai pripratę prie rudos odos, tai vis tiek sakė, kad visai ne ruda, ir sakė kad gražiai atrodau biggrin.gif
Jaučiausi tokia pasendinta... Bet kadangi buvo labai linksma šventė, tai išvaizda neberūpėjo thumbup.gif
Tikiuosi, kad bent keliose nuotraukose normaliai atrodysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starry-eyed: 02 rugpjūčio 2010 - 08:29