Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Benice @ 2010 07 30, 13:59)
Na, nemanau, kad visažistė privalo rūpintis odos drėkinimų vestuvių rytą, jeigu klientė turi problemų ir pati nepasirūpino, tai kažkoks kremukas drėkinamasis ne visada gelbėja jei problema gilesnė  unsure.gif  Galiausiai patariama neeksperimentuoti su kremais jei pries tai netestuoti, kad nebūtų kokios alergijos ir pan...Viską, ką galima padaryti, tai tik užtepti riebesnį tonalinį ar pan..Juk visažistės užduotis padaryti gražų makiažą naudojant dekoratyvinę kosmetiką, o ne gydomąją.



As turejau omeny elementaru drekinima pries makiaza.. o kuo nesvarbu smile.gif del to, kad gali jau nebepadet tas kremas tai taip.. cia jau kita tema, bet pvz kad turi padrekint kazkuo tai faktas.. nes pvz jei as ipratus pries makiaza tept krema, ir visaziste to nepadarys tai kaip ta pudra atrodys? g.gif o pvz man kai dare bandomaji patare Rykute, kad jei odyte sausa, padrekint iki vestuviu, pasidaryt drekinancia procedura ar ka.. smile.gif
Papildyta:
Gal galit kuri idet auksiniu-rudu makiazo pvz? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 07 30, 14:59)
Na, nemanau, kad visažistė privalo rūpintis odos drėkinimų vestuvių rytą, jeigu klientė turi problemų ir pati nepasirūpino, tai kažkoks kremukas drėkinamasis ne visada gelbėja jei problema gilesnė  unsure.gif  Galiausiai patariama neeksperimentuoti su kremais jei pries tai netestuoti, kad nebūtų kokios alergijos ir pan...Viską, ką galima padaryti, tai tik užtepti riebesnį tonalinį ar pan..Juk visažistės užduotis padaryti gražų makiažą naudojant dekoratyvinę kosmetiką, o ne gydomąją. Jeigu visažistė yra ir kosmetologė, t.y. turi tokį išsilavinimą/kvalifikaciją, tai tikrai padėtų-žinotų ko griebtis, o paprasta visažistė/kosmetikė nelabai gal..  g.gif Žodžiu niuansų daug, bet kad patariama visada pasirūpinti odos būkle iki vestuvių - faktas.  4u.gif


as savo oda visai nesirupinu, nenaudoju jokiu kremu, tik retkarciais kauke uzsidedu. kadangi mano oda nera itin riebi, neturiu problemu del spuogu, tai gal del to ir nesuku galvos lotuliukas.gif
o siaip juk galima tos pudros gal daugiau uzdeti, kad pasleti visokius nelygumus smile.gif nes juk Holividiniu izymybiu oda be makiazo, tai baisu ziureti, spuoguotos, nelygios, randuotos, o va kai padazo tai ka tu, tiesiog nuostabios ir svytincios odos visu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 17:45)
o siaip juk galima tos pudros gal daugiau uzdeti, kad pasleti visokius nelygumus smile.gif  nes juk Holividiniu izymybiu oda be makiazo, tai baisu ziureti, spuoguotos, nelygios, randuotos, o va kai padazo tai ka tu, tiesiog nuostabios ir svytincios odos visu smile.gif



Mes cia kalbam apie drekinima.. o ne spuogu maskavima biggrin.gif jei tu ant sausos odos neparuosus jos uzdesi pudros, tai jei ne is kart tai po keliu valandu ji tau taip susitrauks kad baisu bus ziuret.. smile.gif 4u.gif nesi susidurus jei oda rieboka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 18:51)
Mes cia kalbam apie drekinima.. o ne spuogu maskavima  biggrin.gif jei tu ant sausos odos neparuosus jos uzdesi pudros, tai jei ne is kart tai po keliu valandu ji tau taip susitrauks kad baisu bus ziuret..  smile.gif  4u.gif nesi susidurus jei oda rieboka biggrin.gif


tikrai, nesu susidurusi su tuokias dalykais lotuliukas.gif nes kaip ir minejau, neturiu jokiu problemu su veido oda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 17:53)
tikrai, nesu susidurusi su tuokias dalykais lotuliukas.gif nes kaip ir minejau, neturiu jokiu problemu su veido oda 4u.gif



Nusispjauk tris kartus.. lotuliukas.gif as ir neturiu.. tik tiek, kad sausoka.. bet rupinuos pastoviai, tai kaip ir normaliai
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 18:59)
Nusispjauk tris kartus..  lotuliukas.gif as ir neturiu.. tik tiek, kad sausoka.. bet rupinuos pastoviai, tai kaip ir normaliai


na zn, jei turi su oda problemu, tai jos buna dazniausiai jau nuo paauglystes, o man nebuvo jau tada jokiu problemu smile.gif cia tiesiog geri genai tongue.gif lotuliukas.gif tad kazkaip nesitiki, kad gali pablogeti kazkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 07 29, 00:25)
Mano vestuvinis makiazas smile.gif  Dariausi Kaune, Blic salone pas Ausra.

http://public.fotki....s/dsc-8541.html




be komentarų... nuostabiai padarytas, bet ne makiažas nuotaką puošia, o ji pati thumbup.gif Nuostabiai atrodėte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 19:40)
na zn, jei turi su oda problemu, tai jos buna dazniausiai jau nuo paauglystes, o man nebuvo jau tada jokiu problemu smile.gif cia tiesiog geri genai tongue.gif  lotuliukas.gif tad kazkaip nesitiki, kad gali pablogeti kazkas g.gif



Klysti 4u.gif as nekalbu apie spuogus.. bet pats odos tipas keiciasi..ir jei dabar pas tave ne sausa oda, tai nereiskia, kad ji tokia nebus ateityje.. nes gali labai greit issauset del netinkamu priemoniu ir t.t as ta norejau pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 21:40)
Klysti  4u.gif as nekalbu apie spuogus.. bet pats odos tipas keiciasi..ir jei dabar pas tave ne sausa oda, tai nereiskia, kad ji tokia nebus ateityje.. nes gali labai greit issauset del netinkamu priemoniu ir t.t as ta norejau pasakyt smile.gif


na as ant veido stengiuosi tepti kas brangu arba visai tada netepti lotuliukas.gif o siaip tai mano oda visai nelepi, jai viskas tinka ir patinka smile.gif tesa, kazkada kazkokiu kremu mamos pasitepiau, tai kazkaip keistai issausejo, bet lb greitai praejo smile.gif tai cia vienintelis kartas, kai supanikavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 21:11)
na as ant veido stengiuosi tepti kas brangu arba visai tada netepti lotuliukas.gif o siaip tai mano oda visai nelepi, jai viskas tinka ir patinka smile.gif tesa, kazkada kazkokiu kremu mamos pasitepiau, tai kazkaip keistai issausejo, bet lb greitai praejo smile.gif  tai cia vienintelis kartas, kai supanikavau lotuliukas.gif



lotuliukas.gif gerai tu cia.. bet kas brangu, tai nereiskia, kad gerai visada.. 4u.gif galima ir pigiu priemoniu surast geru.. bet cia jau kita tema.. biski nukrypom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 22:13)
lotuliukas.gif gerai tu cia.. bet kas brangu, tai nereiskia, kad gerai visada..  4u.gif galima ir pigiu priemoniu surast geru.. bet cia jau kita tema.. biski nukrypom 4u.gif  4u.gif


man asmeniskai baisu naudoti pigia dekoratyvine kosmetika.. kazkaip nenriu pasirodyti ispuikusi, bet geriau jau maziau, bet kokybiska. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 30, 21:19)
man asmeniskai baisu naudoti pigia dekoratyvine kosmetika.. kazkaip nenriu pasirodyti ispuikusi, bet geriau jau maziau, bet kokybiska.  4u.gif



Kiekvienas turim savo supratima apie tai.. cia net nera del ko gincytis drinks_cheers.gif
Atsakyti