Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(tigriuss @ 2010 07 29, 12:41)
labai grazu... wub.gif  ir pati esate labai grazi...

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 29, 11:48)
Dovile787, nepasakyciau, kad pas jus ryskus makiazas ax.gif Man ryskus - tai duminis, tamsesnis. Man jusu nelabai ax.gif



Tai zmogus ir sako, kad norejau ryskiau 4u.gif biggrin.gif man visumoje grazu, bet kazko odyte kliuna... kazko sausai atrodo nzn unsure.gif bet seip grazi nuotaka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2010 07 28, 23:25)
Mano vestuvinis makiazas smile.gif  Dariausi Kaune, Blic salone pas Ausra.

http://public.fotki....s/dsc-8541.html


labai grazi nuotaka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 28, 18:36)
http://farm5.static....aaba952cd_o.jpg

man šitas labai gražus, gal jau ir buvo įkeltas...  wub.gif


man makiazas tai negrazus, bet sukuosena tai thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(3kitten @ 2010 07 29, 00:25)
Mano vestuvinis makiazas smile.gif  Dariausi Kaune, Blic salone pas Ausra.

http://public.fotki....s/dsc-8541.html


wow wub.gif lb graziai atrodete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 29, 18:04)
man makiazas tai negrazus, bet sukuosena tai thumbup.gif  wub.gif



Man tai tokie astrus galai nlb.. rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 19:19)
Man tai tokie astrus galai nlb..  rolleyes.gif  4u.gif


jei apie makiaza kalbi, tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 29, 22:24)
jei apie makiaza kalbi, tai  drinks_cheers.gif



Mhm, apie makiaza drinks_cheers.gif
Turiu KLAUSIMA: kokios makiazo akiu spalvos tiktu tamsiaplaukiai (bet ne juodai), melynakiai panelei (t.y man biggrin.gif ) suknele bus raudona.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 15:45)
Tai zmogus ir sako, kad norejau ryskiau  4u.gif  biggrin.gif man visumoje grazu, bet kazko odyte kliuna... kazko sausai atrodo nzn unsure.gif bet seip grazi nuotaka 4u.gif


Ne taip supratau tada biggrin.gif Pagalvojau, kad noreta parasyti, norejau ryskiau "ir gavau" doh.gif

Dovile787, tai jums per blanku?
Atsakyti
Taip merginos,tikrai norejau kazko ryskenio, kazko tokio su akcenteliu.Mat labiausiai akis ir norejau akcentuoti.Gal net spalvytes kiek kitokios.Bet pasitikejau makiaziste,o paskui jau tikrai nesinorejo del to sau nuotaikos gadintis ir nervuotis. O oda tikrai sausa, labai issausejo pries pat svente, nes siaip tokia poriebe ji pas mane, o gal ir neparuose normaliai pries pudra dedant, kas cia dabar zino. Aciu, uz jusu nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 07 29, 11:40)
Stai toks buvo mano vestuvinis makiazas.Norejau kazko ryskesnio  ax.gif



Nekokybiškas.. Toks įspūdis, kad būtumėt pati dažiusis namie. Oda neparuošta, matosi nelygumai, nuotraukoje iš arti tikrai ne kaip atrodo.. Gal pudra kalta.. O ir akys, mano manymu, negražiai padažytos, antakiai turėtų būti tamsesni, nes iškrenta iš konteksto
Papildyta:
QUOTE(3kitten @ 2010 07 28, 23:25)
Mano vestuvinis makiazas smile.gif  Dariausi Kaune, Blic salone pas Ausra.

http://public.fotki....s/dsc-8541.html


gražu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 07 29, 22:43)
Mhm, apie makiaza drinks_cheers.gif
Turiu KLAUSIMA: kokios makiazo akiu spalvos tiktu tamsiaplaukiai (bet ne juodai), melynakiai panelei (t.y man biggrin.gif ) suknele bus raudona..  4u.gif


Priklauso ir nuo Jūsų odos atspalvio. Jeigu proginiam makiažui, prie raudonos suknelės tai nelabai ką ir pritaikysit - ruda ir jos atspalviai. Žydra ar rožinė tikrai ne kaip atrodytų...
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 07 30, 02:22)
Priklauso ir nuo Jūsų odos atspalvio. Jeigu proginiam makiažui, prie raudonos suknelės tai nelabai ką ir pritaikysit - ruda ir jos atspalviai. Žydra ar rožinė tikrai ne kaip atrodytų...



drinks_cheers.gif tai jau tikrai zydra nlb.. lotuliukas.gif ruda, auksas, samanos.. manos spalvos bigsmile.gif jei tiks tai puiku
Papildyta:
QUOTE(Dovile787 @ 2010 07 30, 00:01)
Taip merginos,tikrai norejau kazko ryskenio, kazko tokio su akcenteliu.Mat labiausiai akis ir norejau akcentuoti.Gal net spalvytes kiek kitokios.Bet pasitikejau makiaziste,o paskui jau tikrai nesinorejo del to sau nuotaikos gadintis ir nervuotis. O oda tikrai sausa, labai issausejo pries pat svente, nes siaip tokia poriebe ji pas mane, o gal ir neparuose normaliai pries pudra dedant, kas cia dabar zino. Aciu, uz jusu nuomone smile.gif



Tikrai nepergyvenkit, vis tiek buvot grazi nuotaka 4u.gif 4u.gif o ateiciai zinokit, kad odyte jei jau matos, kad issausejo reik paciai drekint, ypac pries tokia svente.. 4u.gif 4u.gif o gal ir visaziste kalta, nes pries makiaza irgi lb svarbu tinkamai paruost.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 30, 13:35)
4u.gif o gal ir visaziste kalta, nes pries makiaza irgi lb svarbu tinkamai paruost..  smile.gif


Na, nemanau, kad visažistė privalo rūpintis odos drėkinimų vestuvių rytą, jeigu klientė turi problemų ir pati nepasirūpino, tai kažkoks kremukas drėkinamasis ne visada gelbėja jei problema gilesnė unsure.gif Galiausiai patariama neeksperimentuoti su kremais jei pries tai netestuoti, kad nebūtų kokios alergijos ir pan...Viską, ką galima padaryti, tai tik užtepti riebesnį tonalinį ar pan..Juk visažistės užduotis padaryti gražų makiažą naudojant dekoratyvinę kosmetiką, o ne gydomąją. Jeigu visažistė yra ir kosmetologė, t.y. turi tokį išsilavinimą/kvalifikaciją, tai tikrai padėtų-žinotų ko griebtis, o paprasta visažistė/kosmetikė nelabai gal.. g.gif Žodžiu niuansų daug, bet kad patariama visada pasirūpinti odos būkle iki vestuvių - faktas. 4u.gif
Atsakyti