Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 09, 20:29)
Turiu sita atsiprintenus. Nesiuos parodyt kad norečiau tokio arba dar kitokio pavyzduka turiu. Bus matyt ka issirinksiu.

Labai gražus makiažas, bet nesu tikra, ar jis taip pat įspūdingai atrodytų esant kitos spalvos akims g.gif Nes čia taip tobulai viskas susilieja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 09, 22:07)
Labai gražus makiažas, bet nesu tikra, ar jis taip pat įspūdingai atrodytų esant kitos spalvos akims  g.gif Nes čia taip tobulai viskas susilieja  wub.gif

Jaučiu fotoshopas irgi savo dadėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 10, 06:45)
Jaučiu fotoshopas irgi savo dadėjo  unsure.gif


Be abejo, matosi, kad oda net nenatūraliai nuglotninta, bet aš kalbu konkrečiai apie akių šešėlius ir jų tobulą atspindėjimą akių spalvos wub.gif
Atsakyti
Taip, ir akyčių spalva, ir priklijuotos blakstienos, o net ir akių forma - viskas dera tarpusavyje ir todėl gražiai žiūrisi ax.gif
Mano visos šio sezono klientės atsineša šį pavyzdėlį ir prašo tokio makiažo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2010 05 09, 16:51)
As tai noreciau kokio nors ryskenio (bet ne per daug) vestuvinio makiazo. 
Pvz. tokio  wub.gif

http://images47.fotk...467/akys-vi.jpg

Jei neklystu cia vienos forumietes nuotraukyte, o makiaza dare Rykute. Tikrai labai grazus darbas ir pacios merginos bruozai grazus thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o jus darysites bamdomaji makiaza...?
As nezinau ka man daryti, nelabai pasitikiu savo kosmetologe, kaip maciau ji buvo padaziusi viena mano drauge per isleistuves, tai nuotraukose veidas spindejo lyg riebalais butu isteptas...
As nenoreciau, kad mano taip atrodytu, o dar per vestuves.... verysad.gif verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2010 05 10, 09:34)
o jus darysites bamdomaji makiaza...?
As nezinau ka man daryti, nelabai pasitikiu savo kosmetologe, kaip maciau ji buvo padaziusi viena mano drauge per isleistuves, tai nuotraukose veidas spindejo lyg riebalais butu isteptas... 
As nenoreciau, kad mano taip atrodytu, o dar per vestuves.... verysad.gif  verysad.gif  g.gif


Tai tada pasibandykite bigsmile.gif
Bet dėl tospindinčio veiduko - gali būti ir taip, kad Jūsų draugės oda riebi ir tokiu atveju reikia turėtis servetėlių ir birios pudros makiažui "šviežinti", nes būna tikrai riebių odų ir jokie fiksatoriai negelbsti g.gif Ir tokiu atveju tai ne visažistės kaltė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 05 10, 10:32)
Jei neklystu cia vienos forumietes nuotraukyte, o makiaza dare Rykute. Tikrai labai grazus darbas ir pacios merginos bruozai grazus thumbup.gif  drinks_cheers.gif


ta pati norejau parasyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
As noreciau tokio makiazio,tik nezinau ar man jis tiks prie veidelio blush2.gif Siaip pati esu tamsiaplauke,zaliaake. Dominuojanti spalva vestuvese bus alyvine. Gal dirbancios su siuo dalyku forumietes patartu apie tinkamuma..o gal dar turit kokiu pavyzdziu panasiu? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 10, 13:42)

Man sitas kazkuo patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 10, 14:46)
Man sitas kazkuo patinka wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti