Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(pim @ 2010 07 20, 12:55)
Merginos, daug ar mažai už vestuvinį makiažą be bandomojo 70lt ? 4u.gif



Kaina dar ne viskas, nes pvz pasiklauskit kaip su blakstienom, ar deda jas ir kokia kaina ???
Bandomaji pasidaryti verta, kad ramiai miegotumete... O siaip manau tai yra normali kaina, nes maciau daro makiazus ir uz 40 Lt. tai va cia drysciau suabejoti kokybe...
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 07 20, 12:16)
Kaina dar ne viskas, nes pvz pasiklauskit kaip su blakstienom, ar deda jas ir kokia kaina ???
Bandomaji pasidaryti verta, kad ramiai miegotumete... O siaip manau tai yra normali kaina, nes maciau daro makiazus ir uz 40 Lt. tai va cia drysciau suabejoti kokybe...

Jau beveik apsisprendžiau, kad darysiuosi makiažą tame salone. Arba bent jau nueisiu "apsiuostinėti" kas ir kaip. Man patinka, kad ten salonas, skirtas jaunosioms, siūlo nemažai paslaugų, tai tikiuosi, kad ir patirties turės.
Nepaminėjau, kad aš ne Lietuvoj.

Dar pridėsiu, kad rašo, jog priaugina blakstienas, kaina ~ 80 lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pim: 20 liepos 2010 - 12:45
QUOTE(pim @ 2010 07 20, 13:55)
Merginos, daug ar mažai už vestuvinį makiažą be bandomojo 70lt ? 4u.gif


as Kaune tiek mokejau uz makiaza savo vestuvini wub.gif tai sakyciau, kad tai nei pigu, nei brangu, aukso viduriukas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2010 07 20, 14:03)
Nebūtinai. Pasibandykite, tuomet neliks abejonių. Jau daug nuotakėlių čia rašė, kad gailisi nepasibandžiusios  4u.gif


as nesigailejau tongue.gif nes ejau pas tokia, kuri jau yra isbadyta smile.gif
Atsakyti
Aš bandomojo nesidarysiu makiažo, tik šukuoseną. Mano draugė kosmetologė, darė vakarinį makiažą-nenusivyliau, tai manau vestuvinį irgi gražiai padarys, švelnių spalvų, su blakstienom, ir tiek smile.gif Manau apie 60-70 kainuos, nes vakarinis kainavo 50 lt lygtais.
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 07 22, 15:40)
Aš bandomojo nesidarysiu makiažo, tik šukuoseną. Mano draugė kosmetologė, darė vakarinį makiažą-nenusivyliau, tai manau vestuvinį irgi gražiai padarys, švelnių spalvų, su blakstienom, ir tiek  smile.gif  Manau apie 60-70 kainuos, nes vakarinis kainavo 50 lt lygtais.


na manoji makaizaiste uz bet koki makiaza ima tiek pat (70lt), nebet kaina pakiltu del blakstienu smile.gif
Atsakyti
Man pvz makiazas drauges vestuvem kainuos 20-30lt.. biggrin.gif bet cia mazam miestelyje ir ten tokios kainos tiesiog.. o kokybe tikrai gera, teko isitikint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 liepos 2010 - 10:47
QUOTE(amber123 @ 2010 07 23, 12:46)
Man pvz makiazas drauges vestuvem kainuos 20-30lt..  biggrin.gif bet cia mazam miestelyje ir ten tokios kainos tiesiog.. o kokybe tikrai gera, teko isitikint smile.gif


mazuose miesteliuose viskas pigiau smile.gif nes mano drauge tekedama uz savo sukuosena sumokejo vos 20lt, o kokybe, tai tikrai lb gera ir isilaike puikiai thumbup.gif
tik makiazas man kazkaip nelb, nes matesi, kad pudra nekokybiska, bet kiek mokejo uz makiaza, tai nzn 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, o pries kiek laiko mazdauk reikia uzsirezervuoti laika pas makiaziste? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(weena @ 2010 07 23, 13:48)
sveikutes, o pries kiek laiko mazdauk reikia uzsirezervuoti laika pas makiaziste? smile.gif  ax.gif


gal 2-3 men likus iki vestuviu, nes as jau nebepamenu kaip dariau smile.gif
Atsakyti
o gal zinot ka is Kauno kas gerai daro, nes nesusidurus su tuom esu tai nzn nieko ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(weena @ 2010 07 23, 14:09)
o gal zinot ka is Kauno kas gerai daro, nes nesusidurus su tuom esu tai nzn nieko  ax.gif  doh.gif


Pameginkit paskambinti i Plauku galerija, ten atvyksta lb sauni makiaziste mirksiukas.gif o ir Rykute lb graziai dazo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 23 liepos 2010 - 12:37
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 23, 14:37)
Pameginkit paskambinti i Plauku galerija, ten atvyksta lb sauni makiaziste mirksiukas.gif o ir Rykute lb graziai dazo smile.gif



aciukas 4u.gif
Atsakyti