Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 15:55)
visazistes savo ne viesinsiu, bet be baimes merginos, dar nei viena neapminejote kad ten darysites smile.gif seku tema !!! smile.gif

Nuotraukas kelias maciau nepatiko!!!!

bet kai jau turesiu visas matysiu kaip cia bus wink.gif tada parodysiu...

mano net lupos buvo nepadazytos..... o namie per skubejima nei blizgio nepasiemiau..pamergiu neprasiau nes nei vienos spalva nepatiko ! schmoll.gif
nieko merginos, eikit bandomuosius... sakykit ko norit be isvedziojimu gal taip gal anaip... eh.. blush2.gif



niu nenusiminkite taip!!! mirksiukas.gif

tikiu, kad Jus savo vyrui vistiek buvote Pati Paciausia!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinas79: 19 liepos 2010 - 14:01
QUOTE(Benice @ 2010 07 19, 12:32)
Yra  biggrin.gif  : gal jin jo tiesiog neturi ir gaili jam pingų  lotuliukas.gif 
Kalbant apie realią praktiką: mano veido oda yra labai riebi, susiriebina po 3-4 val., taigi negalėčiau sakyti, kad fiksatorius viską cementuoja ir nesusiriebaluos  rolleyes.gif  Bet išsilaiko viskas tikrai geriau, kažkaip net išsilygina viskas ant veiduko  4u.gif  Visada jį naudoju ir manau, kad tai tikrai ne išmyslas  4u.gif  O jei ir būtų, tai anyway - klientė mokėdama turi gauti viską, kas privalu makiažui ir manau, kad fiksatorius tikrai įeina į kainą  tongue.gif


kiek tas fiksatorius douglase kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 19, 15:03)
kiek tas fiksatorius douglase kainuoja?



1psl pries tai parasyta doh.gif 80-100lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 19, 15:09)
1psl pries tai parasyta doh.gif 80-100lt  4u.gif


siaubingai persiprasau blush2.gif
manau brangoka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 19, 15:12)
siaubingai persiprasau  blush2.gif
manau brangoka  verysad.gif


Tai grožis reikalauja investicijų biggrin.gif
Kažkur jau minėjau, kad norint pasidaryti makiažą pačiai ir pirktis viską, investicijos bus daug didesnės nei bandomasis+vestuvinis sumoje smile.gif

Šiaip galima nueiti į Douglasą, pažėt ar yra testerių, jei taip, ateiti vestuvių dieną ir pasipurkšti nemokamai lotuliukas.gif Išeitis išradingiems ir taupiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 15:55)
visazistes savo ne viesinsiu, bet be baimes merginos, dar nei viena neapminejote kad ten darysites smile.gif seku tema !!! smile.gif

Nuotraukas kelias maciau nepatiko!!!!

bet kai jau turesiu visas matysiu kaip cia bus wink.gif tada parodysiu...

mano net lupos buvo nepadazytos..... o namie per skubejima nei blizgio nepasiemiau..pamergiu neprasiau nes nei vienos spalva nepatiko ! schmoll.gif
nieko merginos, eikit bandomuosius... sakykit ko norit be isvedziojimu gal taip gal anaip... eh.. blush2.gif


oi kaip gaila, kad jums sitaip unsure.gif o kas jums dare ta makiaza? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 19, 15:12)
siaubingai persiprasau  blush2.gif
manau brangoka  verysad.gif



biggrin.gif 4u.gif
drinks_cheers.gif brangoka, jei tik 1k 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 19, 12:28)
O man visaziste sake, kad nerekomenduoja naudoti fiksatoriu ir ji to niekada nenaudoja. Atseit jis yra tik ismislas ir nieko ten ypatingo nepadaro, jei prakaituos veidas, tai tas fiksatorius nieko nepades  smile.gif
komentaru yra?  biggrin.gif



Didziausia nesamone kokia tik galejo pasakyti doh.gif
Atsakyti
Merginos, daug ar mažai už vestuvinį makiažą be bandomojo 70lt ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 20, 12:55)
Merginos, daug ar mažai už vestuvinį makiažą be bandomojo 70lt ? 4u.gif


Pigiena, bent jau Vilniaus kainų atžvilgiu ax.gif
Man už tokią kainą neapsimokėtų dirbti, kosmetikai ir kurui tik užtektų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 07 20, 11:56)
Pigiena, bent jau Vilniaus kainų atžvilgiu ax.gif
Man už tokią kainą neapsimokėtų dirbti, kosmetikai ir kurui tik užtektų  blush2.gif

Aišku. Ačiū.
Gal reikia ieškoti brangiau, kad netektų paskui nusivilti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 07 20, 12:58)
Aišku. Ačiū.
Gal reikia ieškoti brangiau, kad netektų paskui nusivilti blush2.gif


Nebūtinai. Pasibandykite, tuomet neliks abejonių. Jau daug nuotakėlių čia rašė, kad gailisi nepasibandžiusios 4u.gif
Atsakyti