Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Noe @ 2010 07 14, 18:37)
Sveikos,
pasirodau ir as blush2.gif

Atsiprasau, foto dydis gavos nei sioks, nei toks  doh.gif

atrodo graziai, tik labai is tolo, noretusi detaliau pamatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandysiu rast tinkamesnę nuotrauką smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal kas gali rekomenduoti gera visaziste Elektrenuose arba kas galetu atvaziuoti i namus ir padaryti vestuvini makiaza? nes kur uzsirasiau kirpykloje yra vietine visaziste bet kazkaip nelabai apsitikiu as ja ir bijau kad padarys ne taip kaip reikia... verysad.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif as jau po savo didziosios sventes... nusivyliau laaaabai makiazu !!!! nejau bandymo nors buvau uz ... eh... galvoju aj vistiek 100metu ten darausi tai nenuvils..o padare atmestinai vos 30min. patepliojo laaabai buvo karsta, nedejo jokio fiksatoriaus..nu zodziu..gryzau namo, iki puses kaklo makiazas uzdetas baltesnis kunas rudas... baisu !!! neturejau laiko nei pasitaisyti, tai sirdy ir tekejau su tokiu akmeniu kad nepatenkinta makiazu verysad.gif o tiek foto prisiziurejau kokio noriu ir pan smile.gif aj ...
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 09:18)
nusivyliau laaaabai makiazu !!!!


Eina sau kaip ne fainai unsure.gif O pas ką darėtės? Soriukas, neseku koks nikas ką pasisako blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 10:18)
sveikos merginos smile.gif as jau po savo didziosios sventes... nusivyliau laaaabai makiazu !!!! nejau bandymo nors buvau uz ... eh... galvoju aj vistiek 100metu ten darausi tai nenuvils..o padare atmestinai vos 30min. patepliojo laaabai buvo karsta, nedejo jokio fiksatoriaus..nu zodziu..gryzau namo, iki puses kaklo makiazas uzdetas baltesnis kunas rudas... baisu !!! neturejau laiko nei pasitaisyti, tai sirdy ir tekejau su tokiu akmeniu kad nepatenkinta makiazu  verysad.gif  o tiek foto prisiziurejau kokio noriu ir pan smile.gif aj ...



jo, man irgi idomu kur daretes? blink.gif

o nuotrauku dar nematete?... na kaip buna, kad po kelias jau puslapuje fotografai ideda...
dabar tik lieka laikyti kumscius, kad bent nuotraukuose viskas atrodys puikiai!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 07:18)
sveikos merginos smile.gif as jau po savo didziosios sventes... nusivyliau laaaabai makiazu !!!!

Uzuojauta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As sito labai bijau, kad neyvyktu, eisiu bandomajy darytis tikrai. O vestuviu diena jei kas nepatiks iskart sakysiu, juk as klijente ir tokia man svarbia diena tikrai noresiu buti patenkinta savo isvaizda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 07 19, 09:18)
sveikos merginos smile.gif as jau po savo didziosios sventes... nusivyliau laaaabai makiazu !!!!


Vaje verysad.gif užjaučiu... aš šito labiausiai ir bijau, bet bandomojo neturiu jau galimybės nueiti, nes kitam mieste, ir laiko nėra.
Bet gal tikrai nuotraukose viskas gerai atrodys, arba bent keletą galima ir pafotošopinti normaliai mirksiukas.gif


O gal kuri žinot kiek tas makiažo fiksatorius maždaug kainuoja ir kur galima įsigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starry-eyed: 19 liepos 2010 - 09:52
QUOTE(gintarelele @ 2010 07 19, 10:25)
O vestuviu diena jei kas nepatiks iskart sakysiu, juk as klijente ir tokia man svarbia diena tikrai noresiu buti patenkinta savo isvaizda rolleyes.gif


Be abejo 4u.gif Kiekviena normali meistrė nori, kad klientė išsakytų savo nuomonę. Nebijokite, mes tikrai neįsižeidžiame, bet atvirkščiai - labai gerai kai klientė žino, ko nori ir siūlo koreguotis kažką pagal save jei nori 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 19, 10:52)
O gal kuri žinot kiek tas makiažo fiksatorius maždaug kainuoja ir kur galima įsigyti?


Tikrai galima įsigyti Douglas parduotuvėse. Kainuoja apie 80-100lt. Atrodo pvz. taip:
user posted image
Atsakyti
Tikrai galima įsigyti Douglas parduotuvėse. Kainuoja apie 80-100lt. Atrodo pvz. taip:
user posted image


O man visaziste sake, kad nerekomenduoja naudoti fiksatoriu ir ji to niekada nenaudoja. Atseit jis yra tik ismislas ir nieko ten ypatingo nepadaro, jei prakaituos veidas, tai tas fiksatorius nieko nepades smile.gif
komentaru yra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 19, 12:28)

O man visaziste sake, kad nerekomenduoja naudoti fiksatoriu ir ji to niekada nenaudoja. Atseit jis yra tik ismislas ir nieko ten ypatingo nepadaro, jei prakaituos veidas, tai tas fiksatorius nieko nepades  smile.gif
komentaru yra?  biggrin.gif


Yra biggrin.gif : gal jin jo tiesiog neturi ir gaili jam pingų lotuliukas.gif
Kalbant apie realią praktiką: mano veido oda yra labai riebi, susiriebina po 3-4 val., taigi negalėčiau sakyti, kad fiksatorius viską cementuoja ir nesusiriebaluos rolleyes.gif Bet išsilaiko viskas tikrai geriau, kažkaip net išsilygina viskas ant veiduko 4u.gif Visada jį naudoju ir manau, kad tai tikrai ne išmyslas 4u.gif O jei ir būtų, tai anyway - klientė mokėdama turi gauti viską, kas privalu makiažui ir manau, kad fiksatorius tikrai įeina į kainą tongue.gif
Atsakyti
visazistes savo ne viesinsiu, bet be baimes merginos, dar nei viena neapminejote kad ten darysites smile.gif seku tema !!! smile.gif

Nuotraukas kelias maciau nepatiko!!!!

bet kai jau turesiu visas matysiu kaip cia bus wink.gif tada parodysiu...

mano net lupos buvo nepadazytos..... o namie per skubejima nei blizgio nepasiemiau..pamergiu neprasiau nes nei vienos spalva nepatiko ! schmoll.gif
nieko merginos, eikit bandomuosius... sakykit ko norit be isvedziojimu gal taip gal anaip... eh.. blush2.gif

Atsakyti