Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(laimucia @ 2010 07 10, 11:40)

Idedu jos makiazo foto smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 10, 19:10)
Idedu jos makiazo foto smile.gif



Cia tos mergaites, kur nemokejo idet praeitam psl? labai grazu wub.gif o jau odos lygumas, kaip is zurnalo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2010 07 07, 19:19)
As sukuosenu nedarau  tongue.gif    biggrin.gif



Bet su Audrute(sorry jei klystu del vardo) visur vaziuojat kartu dazniausia, o ji daro tongue.gif galvojau gal jus ir turejogalvoj abi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 10 liepos 2010 - 18:46
Dar karta dekoju Rykutei uz makiaza smile.gif

user posted image
Atsakyti
Nu tikrai labai gražu wub.gif
Man irgi kažko panašaus norisi : saikingai,"žemiškų" ,natūralių,o ne kažkokių fantastinių spalvų. Neperkrauta.
O dar kai ir pats žmogus gražus tai išvis super didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 10, 09:46)
o man tai nelabai... kazkaip per daug to juodzio, ir blakstienos net nuotraukoj matosi, kad priklijuotos - kaip tada gyvai tai atrodo... schmoll.gif



drinks_cheers.gif man lygiai toks pat ispudis apie si makiaza drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 10, 20:10)
Idedu jos makiazo foto smile.gif



na nzn, man cia nera nieko lb jau negrazaus, jums prie akiu tinka toks makiazas, bet aisku, as ne profe, tai tik tiek galiu pasakyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 10, 23:48)
Dar karta dekoju Rykutei uz makiaza smile.gif



thumbup.gif
as kaip tik neseniai suzn, kad mano vyriausiajai pamergytei Rykute dare makiaza lotuliukas.gif bet ji buvo super patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 11, 14:25)

na nzn, man cia nera nieko lb jau negrazaus, jums prie akiu tinka toks makiazas, bet aisku, as ne profe, tai tik tiek galiu pasakyti 4u.gif




Man tai irgi visai nieko jos akytes, bet lupos tai nepatinka.. kazkokios ne tokios.. smile.gif o va su akim man viskias okai..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 11, 17:56)
Man tai irgi visai nieko jos akytes, bet lupos tai nepatinka.. kazkokios ne tokios.. smile.gif o va su akim man viskias okai..


Dekui 4u.gif
O man priesvestuvinis stresas ir puoliau i panika! Jau prisisaudziau nuotraukyciu su norimu makiazu ir tikra diena nesiuos pavyzdukus. Reikejo pirmai taip padaryti blink.gif
O kaip kovojat su blizgesiu? Juk ant pudros ypac pasimato, kai suprakaituoja veidas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 11, 18:56)
Man tai irgi visai nieko jos akytes, bet lupos tai nepatinka.. kazkokios ne tokios.. smile.gif o va su akim man viskias okai..

Mano skoniui tai lūpų kontūrai per ryškūs. Bet čia skonio reikalas. Aš pvz.prašysiu,kad man akis išryškintų,o lūpas išvis vos vos natūraliai,nepastebimai..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 10, 16:10)

kaip grazu... labai labai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 28, 20:24)
Tai va,užsirašiau aš jau pas stebuklingąją  visažistę  didis.gif  sesė be galo,be krašto išgyrė(o jai bet kas neįtinka) Ingrida vardu ta visažistė. Tik užstrigo dabar kokiam salone dirba. Žinau,kad keliuose. Mane priims Kęstučio gatvėje (Kaune čia).
Tai va dabar labai smagu smile.gif vienu iš didžiausių rūpesčiu mažiau smile.gif
Dar primygtinai siūlė pasidaryti diena prieš vestuves veido drėkinimo procedūrą. Sakė tada makiažas geriau atrodo.
Ta va,graži būsiu labai  rolleyes.gif  lotuliukas.gif

na jei jau tokia stebuklinga gal galima kontaktus butu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 10, 12:40)
Pasirinkau isties profesionalia visaziste, laimejusi ne viena konkursa. Rekomendacijos geros, dirba geram salone. Po bandomojo vestuvinio makiazo sustingau prie veidrodzio. O ji ziuri i mane ir stebi reakcija  biggrin.gif  buvau nepanasi i save, lupos kaip botulino infekcijos paragavusios (ar kaip ten vadinasi), o akiu kampuciai tamsiai padazytos. Veidas per blankus, nors ir nesu sokoladine, bet norejosi atspalvio siokio tokio.
Siaip mano oda pakankamai riebi, o jau po valandos eme blizgeti, zinoma, tai normalu ypac kai karsta, bet kaip nuotraukose atrodys, juk pastoviai nesausinsi servetele. Visaziste sake, kad geriau naudoti matinias priemones, tik tokiu atveju nuotraukos atrodys "ledines", o odos blizgesys tik sugadintu vaizda nuotraukose.



Man visai gražus tas Jūsų makiažas smile.gif Nieko blogo nėra ir su lūpytėm, čia tiesiog įpratimo reikalas. Vis tiek tas lūpdažis susivalgytų ir nusibučiuotų, reikės teptis ir savu blizgiu ar lūpdažiuku, tai ne tragedija 4u.gif
Dėl odos blizgėjimo, tai Jums užtepė matines priemones ir pradėjo blizgėti? Tuomet Jūsų oda riebi ir labai, ir nieko čia neišrasite kaip tik servetėles ir sausa pudrą po jų 4u.gif Mano problema lygiai tokia pati, viską išbandžiau - įsitikinau. Po 3-4val. turiu naudoti servetėles, nieko čia baisaus mirksiukas.gif
Svarbiausia, kad visažistė nepadarė iš Jūsų klouno, tik paryškino akytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 07 11, 19:07)
Dekui  4u.gif
O man priesvestuvinis stresas ir puoliau i panika! Jau prisisaudziau nuotraukyciu su norimu makiazu ir tikra diena nesiuos pavyzdukus. Reikejo pirmai taip padaryti  blink.gif
O kaip kovojat su blizgesiu? Juk ant pudros ypac pasimato, kai suprakaituoja veidas  verysad.gif


as kovojau su vienkartine nosinaite lotuliukas.gif nes ka jau padarysi, kai ant saules bunant termometras rodo apie 40 laipsniu karscio. cia jau nepakovosi biggrin.gif
Atsakyti