Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Benice @ 2010 07 08, 21:56)
Laaabai  wub.gif  wub.gif  wub.gif


ech... ir as sau tokia pati... grazi grazi.. wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kuriu vestuves buvo ar bus 2-ju dienu, noreciau paklausti...

O ka Jus darydavote ar planuojate daryti antra diena - kaip plaukus ir makiaza tvarkysite?... blush2.gif


Atsakyti
user posted image

user posted image

sitie makiazai man grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute6867: 09 liepos 2010 - 12:59
QUOTE(bitute6867 @ 2010 07 09, 14:56)


sioje foto tai tik blakstienos matosi, o pacio makiazo, tai ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 09, 14:06)
sioje foto tai tik blakstienos matosi, o pacio makiazo, tai ne smile.gif



na matosi bendras vaizdas, kad viskas dera ir nieko ne per daug smile.gif...o gal tiesiog mergele grazi, tai viskas grazu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 07 09, 15:27)
na matosi bendras vaizdas, kad viskas dera ir nieko ne per daug smile.gif...o gal tiesiog mergele grazi, tai viskas grazu smile.gif)


gal jus ir teisi smile.gif
Atsakyti
ryskios akys

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 07 09, 15:43)
ryskios akys

user posted image

Labai graziai padazytos akys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 07 09, 14:04)
Merginos, kuriu vestuves buvo ar bus 2-ju dienu, noreciau paklausti...

O ka Jus darydavote ar planuojate daryti antra diena - kaip plaukus ir makiaza tvarkysite?... blush2.gif

As antra diena nieko ipatingo nedariau..Pas mus visi atsipalaidave buvo,pirtis ,kubilas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 07 09, 14:27)
na matosi bendras vaizdas, kad viskas dera ir nieko ne per daug smile.gif...o gal tiesiog mergele grazi, tai viskas grazu smile.gif)


Aš taip pat manau, kad visumoje viskas gražu ir dera. Tiek makiažas, plaukuosena (mano akimis - įspūdinga smile.gif ), bei pati moteris ax.gif

Paskutinis makiažas taip pat labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 07 09, 15:43)
ryskios akys

user posted image


o man tai nelabai... kazkaip per daug to juodzio, ir blakstienos net nuotraukoj matosi, kad priklijuotos - kaip tada gyvai tai atrodo... schmoll.gif

QUOTE(Joko27 @ 2010 07 09, 20:31)
As antra diena nieko ipatingo nedariau..Pas mus visi atsipalaidave buvo,pirtis ,kubilas ir t.t.


supratau... ax.gif
Atsakyti
Pasirinkau isties profesionalia visaziste, laimejusi ne viena konkursa. Rekomendacijos geros, dirba geram salone. Po bandomojo vestuvinio makiazo sustingau prie veidrodzio. O ji ziuri i mane ir stebi reakcija biggrin.gif buvau nepanasi i save, lupos kaip botulino infekcijos paragavusios (ar kaip ten vadinasi), o akiu kampuciai tamsiai padazytos. Veidas per blankus, nors ir nesu sokoladine, bet norejosi atspalvio siokio tokio.
Siaip mano oda pakankamai riebi, o jau po valandos eme blizgeti, zinoma, tai normalu ypac kai karsta, bet kaip nuotraukose atrodys, juk pastoviai nesausinsi servetele. Visaziste sake, kad geriau naudoti matinias priemones, tik tokiu atveju nuotraukos atrodys "ledines", o odos blizgesys tik sugadintu vaizda nuotraukose.

Gaila kad negaliu ikelt nuotraukas is bandomojo verysad.gif reiktu patarimo is profiu.

Bet vis vien as pas ja liksiu, nesinori metytis, gal susitarsim...
Atsakyti