Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Užregistravo mane makiažui pusę aštuonių, nes vėliau laiko nebuvo, tai aš taip bijau, kad dar būsiu apsimiegojus, užtinus ir tragiškai gausis ant tokio veido verysad.gif
arba kad iki antros valandos, kada bus ceremonija, viskas susigadins. Išvis prieš vestuves tiek baimių atsirado, kad nebegaliu. Atėjau į forumą išsilieti blush2.gif

dar norėjau paklausti, ar makiažą ir šukuoseną važiuojate darytis jau su suknelėm, ar ne?
Ta baisu, kad bedarant kaip nors suknelė išsiteps, bet vėliau maunantis suknelę gali viskas susigadinti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 07 06, 19:19)
Tai ziurint apie kuri miesta snekat.. jei kaune tai Rykute  smile.gif

nežinau kuriame mieste, bet visą tai atlieka benice mirksiukas.gif

QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 08, 10:10)
Užregistravo mane makiažui pusę aštuonių, nes vėliau laiko nebuvo, tai aš taip bijau, kad dar būsiu apsimiegojus, užtinus ir tragiškai gausis ant tokio veido  verysad.gif
arba kad iki antros valandos, kada bus ceremonija, viskas susigadins. Išvis prieš vestuves tiek baimių atsirado, kad nebegaliu. Atėjau į forumą išsilieti  blush2.gif

dar norėjau paklausti, ar makiažą ir šukuoseną važiuojate darytis jau su suknelėm, ar ne?
Ta baisu, kad bedarant kaip nors suknelė išsiteps, bet vėliau maunantis suknelę gali viskas susigadinti...  unsure.gif


Viskas bus gerai, nepergyvenkit 4u.gif
Tik su suknele nevažiuokit biggrin.gif namie apsivilksit ir niekas nesusigadins tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 08, 10:10)
Užregistravo mane makiažui pusę aštuonių, nes vėliau laiko nebuvo, tai aš taip bijau,


Su suknele tikrai nevažiuokite biggrin.gif Viską namie užsivilksite, tik nuometą gali kirpėja įsegti ax.gif Po to tiesiog atsargiai stenkitės rengtis.
Dėl makiažo nuo 8 ryto - nėra tai taip jau anksti. Man tenka ir nuo 3-jų nakties daryti, išlieka sako ax.gif O pusė 8, taigi čia vos ne pietus jau lotuliukas.gif Taigi nereikėtų bijoti, juk fiksuos viską (turėtų bent jau), jeigu ramiai sau namo keliausite, tai nieko ten neatsitiks 4u.gif
Atsakyti
Merginos reik pagalbos help.gif

Skubiai Kaune --- reik liepos 17d. kažkur gauti mano draugei makiažui ir šukuosenai laiką - gal turit kas minčių?

Jos brolio vestuvės kiek žinau apie 15val., ji pati gryžta iš UK, žinoma turėjo būt užsakyta viskas, bet pavedė ten kažkas ir dabar manęs paprašė paieškot - taigi ieškau visais kanalais smile.gif Jau ką žinojau apskambinau - niekas negali doh.gif

Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 08, 09:10)
Užregistravo mane makiažui pusę aštuonių, nes vėliau laiko nebuvo, tai aš taip bijau, kad dar būsiu apsimiegojus, užtinus ir tragiškai gausis ant tokio veido  verysad.gif
arba kad iki antros valandos, kada bus ceremonija, viskas susigadins. Išvis prieš vestuves tiek baimių atsirado, kad nebegaliu. Atėjau į forumą išsilieti  blush2.gif

dar norėjau paklausti, ar makiažą ir šukuoseną važiuojate darytis jau su suknelėm, ar ne?
Ta baisu, kad bedarant kaip nors suknelė išsiteps, bet vėliau maunantis suknelę gali viskas susigadinti...  unsure.gif

Viskas gerai gausis. Nepergyvenk. Busi grazi, bus grazus makiazas 4u.gif
Makiazas daromas dar neapsirengus sukneles. O ja kai vilksies nuometa arba kokia skara uzsidek ant galvos taip kad dengtu ir veida ir plaukus. neuzklius niekas uz plauku, neistepsi sukneles makiazu mirksiukas.gif Per mano vestuves tai man drauge padare. Nuometa uzdejo ant galvos ir veido.
Atsakyti
Jau suradau thumbup.gif - labai ačiū wub.gif merginai siuntusiai man duomenis į AŽ 4u.gif
Nors pasinaudojau visgi savo dar kart perkratytais kontaktais ir taip radau vietą draugei,
bet vistiek labai smagu, kad kažkas sureagavo į pagalbos šauksmą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2010 07 08, 11:10)
Užregistravo mane makiažui pusę aštuonių, nes vėliau laiko nebuvo, tai aš taip bijau, kad dar būsiu apsimiegojus, užtinus ir tragiškai gausis ant tokio veido  verysad.gif
arba kad iki antros valandos, kada bus ceremonija, viskas susigadins. Išvis prieš vestuves tiek baimių atsirado, kad nebegaliu. Atėjau į forumą išsilieti  blush2.gif

dar norėjau paklausti, ar makiažą ir šukuoseną važiuojate darytis jau su suknelėm, ar ne?
Ta baisu, kad bedarant kaip nors suknelė išsiteps, bet vėliau maunantis suknelę gali viskas susigadinti...  unsure.gif


neverta jums nerimauti mirksiukas.gif juk profesionales viska ismano ir ten ant veidelio tiek visko pritepa ir pripurskia, kad as po vestuviu 7 val ryto po karsciausios dienos (30 laipsn karscio), intensyviu sokiu atrodziau kaip ka tik padazyta lotuliukas.gif tad neverta jums jaudintis mirksiukas.gif
o su suknute tikrai nevaziuokite, viska namuose apsivilksite, tik nuometa galit veztis kad pritvirtintu, jei toks bus. o susigadint tikrai niekas neturetu. mano sukele buvo be jokiu petnesioliu ir realiai ja reikejo vilktis per galva, bet as per kojas ja apisvilkau ir nieko nesugadinau smile.gif
Atsakyti
Na va gavau dar viena foto kur puikiai makiazas matosi. Ai tiesa dziaugiuosi, kad makiazas mano raudoni paslepe.. nes man buvo labai karsta, galvojau kad esu kaip burokas, bet ziuriu visose foto jokio karscio nesimato smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galetumete rekomenduoti visaziste, dirbancia Vln.? Nesinori eiti bet kur ir rizikuoti.
Butu didelis dekui.
Atsakyti
QUOTE(modestukas22 @ 2010 07 08, 20:21)
Sveikos merginos, gal galetumete rekomenduoti visaziste, dirbancia Vln.? Nesinori eiti bet kur ir rizikuoti.
Butu didelis dekui.


Man labai patoko kaip mane Renatulyte isdaze. Yra siame forume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 08, 22:20)
Na va gavau dar viena foto kur puikiai makiazas matosi. Ai tiesa dziaugiuosi, kad makiazas mano raudoni paslepe.. nes man buvo labai karsta, galvojau kad esu kaip burokas, bet ziuriu visose foto jokio karscio nesimato smile.gif



pasikartosiu dar karteli, lb graziai atrodete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 07 08, 21:20)
Na va gavau dar viena foto kur puikiai makiazas matosi.


Laaabai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti