Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Mane daze Ranatulyte is SM smile.gif Siaip norejau kuo naturalesnio makiazo, bet ji pagal save akis padare ryskesnes ir man LABAI patiko wub.gif O ir fotografe sake, kad rysnesnes akys geriau foto ziurisi smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 01 liepos 2010 - 16:15
QUOTE(MildukasK @ 2010 07 01, 17:12)


cia savo nuotrauka idejot? labai grazus makiazas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 07 01, 17:14)
cia savo nuotrauka idejot? labai grazus makiazas  wub.gif

taip, cia as pati smile.gif
o kad kasdien tokia grazi buciau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 01 liepos 2010 - 16:16
na va dabar kai idejot ir antra nuotrauka tai visai jis neryskus. jei butu dar blankesnis jau beveik nieko ir nesimatytu
Atsakyti
Graziai atliktas darbas 4u.gif Kadangi esate labai sviesi, tai jums tinka smile.gif As tamsaus gymio, tai noresiu zymiai ryskesniu akiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 07 01, 18:12)
Mane daze Ranatulyte is SM smile.gif Siaip norejau kuo naturalesnio makiazo, bet ji pagal save akis padare ryskesnes ir man LABAI patiko  wub.gif O ir fotografe sake, kad rysnesnes akys geriau foto ziurisi smile.gif

makiazas atrodo lb graziai wub.gif ,naturaliai,bet akytes galetu buti ryskesnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 07 01, 17:12)
Mane daze Ranatulyte is SM smile.gif Siaip norejau kuo naturalesnio makiazo, bet ji pagal save akis padare ryskesnes ir man LABAI patiko  wub.gif O ir fotografe sake, kad rysnesnes akys geriau foto ziurisi smile.gif



Nuostabiai atrodete thumbup.gif Makiazas grazus ir visai neryskus, o labai tinkantis jums 4u.gif As asmeniskai dar blakstienu noreciau, nes jas megstu, bet kaip jus nepratte prie ryskesnio makiazo ir jums tai buso jau ir taip rysku tad manau pats tas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
super thumbup.gif as dar siek tiek blakstienas pastorinciau ar pajuodinciau kampucius, bet siaip labai naturalu ir svelnu - malonu akiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif atleiskit jei ne cia rasau ax.gif
gal kuri zinote kur klaipedos salonuose priklijuoja blakstienu kuokstelius (butent ne priauginimas)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 07 01, 17:25)
na va dabar kai idejot ir antra nuotrauka tai visai jis neryskus. jei butu dar blankesnis jau beveik nieko ir nesimatytu

QUOTE(ssandraM @ 2010 07 01, 20:23)
makiazas atrodo lb graziai wub.gif ,naturaliai,bet akytes galetu buti ryskesnes 4u.gif

QUOTE(Rykute @ 2010 07 01, 20:24)
Nuostabiai atrodete  thumbup.gif  Makiazas grazus ir visai neryskus, o labai tinkantis jums  4u.gif  As asmeniskai dar blakstienu noreciau, nes jas megstu, bet kaip jus nepratte prie ryskesnio makiazo ir jums tai buso jau ir taip rysku tad manau pats tas  wub.gif  thumbup.gif

as prisiauginau blakstienas ir man jas tik vos vos padaze, tai man patiko tas ju lengvas naturalus ryskumas smile.gif
siaip prie viso bendro mano romantisko stiliaus dar ryskesnes akytes jau matyt butu buve per daug, o cia va pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 07 01, 17:12)
Mane daze Ranatulyte is SM smile.gif Siaip norejau kuo naturalesnio makiazo, bet ji pagal save akis padare ryskesnes ir man LABAI patiko  wub.gif O ir fotografe sake, kad rysnesnes akys geriau foto ziurisi smile.gif


Labai gražu. Mano akiai, visai neryšku.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 07 01, 20:24)
As asmeniskai dar blakstienu noreciau, nes jas megstu,


Man irgi 4u.gif Gal todėl, kad daugumai klienčių jos yra klijuojamos/priauginamos, tai jau sunku įsivaizduoti gyvenimą be jų lotuliukas.gif Priklijuoji ir akys atsimerkia wub.gif
Atsakyti