Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Nuotaka 1981, parasyki butinai ispudzius, nes man aktualu Kaune 4u.gif
Atsakyti
Būtinai aprašysiu smile.gif Ir dar foto įdėsiu (jei gražios gausis biggrin.gif )
Tik tiek,kad aš išbandysiu tik rugpjūčio gale.
Bet šiaip seseriai (ji buvo svečias) ir jos draugei (o ji buvo nuotaka) tai labai patiko. Ir fotkėse super atrodė,ir gyvai.

P.S.: o ar šviesiaplaukė tai tikrai nežinau,nepaklausiau smile.gif
Atsakyti
*GUCCI*,
Katik sesės klausiau,sakė šviesiaplaukė biggrin.gif
O gal ją žinai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 29, 00:11)
*GUCCI*,
Katik sesės klausiau,sakė šviesiaplaukė biggrin.gif
O gal ją žinai? smile.gif


kazkodel nujauciu, kad ir man ji dare makiaza smile.gif tik, kad va as jos vardo nzn doh.gif man ji dare Plauku galerijoj, savanoriuose smile.gif
Atsakyti
Gali būti,nes ji minėjo,kad dvejuose salonuose dirba smile.gif
Reikės paklausti ar ji ten dirbo,įdomu pasidarė gal tikrai ta pati:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaka 1981: 29 birželio 2010 - 20:21
Idomiai tema pakrypo ziuriu, jau senokai makiazu nuotraukytes nesipuikavo ax.gif
Papildyta:
Idesiu temai pagyvinti, man sitas grazus, labai svelnus toks, bet cia ir su fotosopu padirbeta matyt blush2.gif

Papildyta:
Sitas irgi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
sveikutes, na kaip kosmetologe paaiskinsiu kas klause kaip dazyti ar nuo sviesaus prie tamsaus, ar atvisrkciai. tai va is pradziu padazome spalva sviese, pvz jei akytes yra viena prie kitos atstumas mazas tarp akiu tai nededame jokio tamsaus seselio vidineje akytes puseje ,nes adrr labiau atrodys akytes viena kitos, jei notite patolinti atstuma tarp ju tik isorineje akytes puseje galite deti tamsaus seselio, arba atvirkciai ziurint koks tarp jusu akyciu atstumas smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 30, 16:27)
Papildyta:
user posted image

sitas grazus wub.gif
Atsakyti
PADEKIT, mergaites 4u.gif

patarkite kur kaune profesionaliai pasidaryti makiaza?? na kad kosmetologe ismanytu darba, dirbtu su profesionale ir kokybiska kosmetika ir pan. 4u.gif thumbup.gif


aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2010 06 30, 18:25)
PADEKIT, mergaites  4u.gif 

patarkite kur kaune profesionaliai pasidaryti makiaza?? na kad kosmetologe ismanytu darba, dirbtu su profesionale ir kokybiska kosmetika ir pan.  4u.gif  thumbup.gif 
aciukas mirksiukas.gif


Taigi kreipkites i Rykute...
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 29, 22:19)
Gali būti,nes ji minėjo,kad dvejuose salonuose dirba smile.gif
Reikės paklausti ar ji ten dirbo,įdomu pasidarė gal tikrai  ta pati:)


as nzn ar ji ten dirba, bet bet butent tame salone ji man dare, vienai pamergei ir dar jos mamai. tai jau lb likom patenkintos wub.gif o kokia kainyte pas ja?
Atsakyti